Autor Subiect: Revelion 2020. Al 10-lea in Singles Camp&Travel!  (Citit de 36850 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: Revelion 2020. Al 10-lea in Singles Camp&Travel!
« Răspuns #105 : Luni, 06 Ianuarie 2020, 00:33 »
Cu placere, Tania!  :love: Cand am facut selectia fotografiilor am retrait si eu atmosfera frumoasa a celor 3 zile si nopti petrecute impreuna.  :) Iti multumesc tie in mod special pentru ajutorul dat in organizare, dar si Alinei, Culitei,  celor mai vechi in Singles Camp care au ajutat mult la crearea unui cadru relaxat, vesel si familiar.  Oamenii care au participat au fost, in cea mai mare parte, foarte deschisi, sociabili si cu simtul umorului.  M-am bucurat sa vad ringul de dans plin pana dimineata, sa particip la discutiile interesante sau amuzante de "la fumoar" sau din lobby-ul hotelului cand se mai lungea petrecerea la un pahar de vorba.

Am trimis tuturor pe e-mail, fotografiile si filmuletele de la petreceri. Daca nu le-ati primit, va rog sa-mi transmiteti un mesaj pe adresa lidiamandache5@gmail.com si vi le trimit din nou.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2020. Al 10-lea in Singles Camp&Travel!
« Răspuns #106 : Luni, 06 Ianuarie 2020, 08:57 »
Da, tin sa transmit si eu multumirile mele echipei de ajutor de la Tg Mures.  :flori: Este extrem de important sa ai in jur oameni cu care sa te ajuti, in special in astfel de momente. Tania, toata aprecierea mea, stiu cat drum bati pentru a ajunge la evenimente, ai fost mereu fidela Singles Camp, ai fost mereu in mijlocul evenimentelor noastre. Tin minte exact ziua in care te-am cunoscut, era acum...ceva ani, aveam o actiune pe Cheile Nerei si in drum am trecut prin Resita, pt a merge impreuna...Au trecut ceva ani, dar spiritul tau a ramas acelasi, vesel, deschis, activ. Esti in fapt prototipul a ceea ce tintesc eu ca profil in Singles Camp. Oameni care sa socializeze, sa se bucure de fiecare moment, sa fie atenti la lucrurile frumoase, nu la cele posibil mai putin placute. Intotdeauna am muncit si am fost atenti, cei din echipa Singles Camp, sa oferim tot confortul posibil, am tinut mereu ca lumea sa nu simta vreun disconfort, pentru ca atentia sa le fie doar spre zona de socializare...

Din pacate sunt insa oameni care nu se pot dezbara de tot felul de tabieturi, au nevoi care nu se potrivesc cu cele care pot fi oferite in conditii de grup, altii sunt excesiv de critici...Sunt foarte putini pe aici cei din categoria asta de bosumflati si se cern...In grup raman cei ca Tania, care au placerea de a revedea pe cei vechi, de a cunoaste pe cei noi...Entuziasmul, modelul ei si a multor altii ca ea, sunt un adevarat val catalizator care atinge in cascada grupurile...

Stiti, ma sunase cineva destul de apropiat la un moment dat, care m-a ajutat asa cum a facut-o Tania acum...Trecand de dezamagirea care mi-a creat-o, am avut deschiderea unei discutii cu ea...Se plangea ca nu reuseste sa obtina nici pe departe aceiasi atmosfera in grupurile la care este team-leader, intr-o alta barca...Spunea ca orice ar face, orice ar crea, lumea nu reactioneaza si nu se distreaza la fel ca aici...Raspunsul era foarte simplu, si-l putea da singura, a fost cred doar intentia de a-si confirma ceea ce deja stia: ca 95% din cei care intra in Singles Camp sunt filtrati, in mare parte prin niste sicane invizibile pentru cei mai multi. Tot sistemul de intrare in grup, inscriere, urmarire, participare ma asigura ce cei care vin sunt de un anumit profil. In mare parte asemanator cu al meu...Stiu ce-mi place, deci stiu ce le place. Tot ce gandesc, tot ceea ce organizez, mi se potriveste, imi satisface dorintele si nevoile. Deci se potriveste asteptarilor celor care participa.

Cei 5% sunt persoane care incearca, aici, acolo, dincolo, nu au stabilitatea emotionala, nu au fidelitate, au tot felul de nevoi care sunt in fapt mai mult rasfaturi...Unii din cei 5% sunt mai stridenti, ii vedeti si voi, ii remarcati in marea de oameni asemanatori. O parte din ei sunt excesiv de stridenti si atunci le comunic ca nu mai e cazul sa vina...Altii se conving singuri ca locul lor nu e aici, pe altii ii vad penduland intre tot felul de oferte si forme de socializare...

Ei cei 5% ajung in alte barci, dar cum nu sunt genul sa vasleasca impreuna cu altii, cum nu sunt persoane comunicative, sociabile, nu pot face decat sa altereze atmosfera acolo, iar intr-un loc in care nu exista filtrare, efectul lor este amplificat. Si atunci cum vrei sa obtii atmosfera faina?

Incepe un an in care am extrem de mare incredere, sunt atat de optimist de dezvoltarea acestui minunat grup, vad ca tot mai multa lume aude de noi, vad ca sunt tot mai multi care vin incoace si ma bucur enorm ca cei vechi si fideli sunt aici, ca sa-i intampine! De asta iti multumesc Tania, tie si celor ca tine!  :flori:

Offline Irina A

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Revelion 2020. Al 10-lea in Singles Camp&Travel!
« Răspuns #107 : Marți, 07 Ianuarie 2020, 23:15 »
     Buna seara, oameni dragi!

     Am fost pentru prima data la un eveniment organizat de Singles Camp si tin sa onorez eforturile organizatorilor printr-un feedback care li se adreseaza dar si sa apreciez participantii care au creat atmosfera de Revelion.
    Vreau sa va marturisesc ca, personal, m-am simtit minunat – oricum am plecat cu ganduri pozitive si cu dorinta de a ,,impusca “ vechiul an si de a trece doar cu energie pozitiva in anul acesta, 2020 - ,,balbait” sa-i spunem, ca sa fac o gluma…  Sper sa se repete doar lucrurile bune pe care dorim sa ni le atragem si noul an sa vina cu vise de implinit si cu sanatate.
    Multumesc organizatorilor pentru efortul lor – poate ca au existat si mici minusuri, in functie si de inaltimea asteptarilor, insa cred ca se stie ca niciodata, intr-un grup mare si eterogen, nu poti multumi pe toata lumea. Eu insa cred ca au fost trei zile si trei nopti in care am dansat, am avut parte de conversatii rafinate sau cel putin amuzante si am legat prietenii ce le simt deja ca vor fi de lunga durata (Alina si Cristina, va imbratisez cu drag).
   Multumesc, oameni buni, pentru ca ati facut ca anul acesta sa inceapa asa vesel si frumos si va doresc tuturor un an cat mai bun!