Autor Subiect: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 12 -13 octombrie 2019  (Citit de 18462 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rainbow24

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 12 -13 octombrie 2019
« Răspuns #30 : Vineri, 20 Septembrie 2019, 16:28 »
Buna tuturor,
Pentru intarziatii care nu au prins locuri disponibile, exista posibilitatea de a participa doar la traseul montan si cina festiva, fara cazare?

Offline Anca B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 12 -13 octombrie 2019
« Răspuns #31 : Duminică, 22 Septembrie 2019, 23:10 »
Bunã tururor!
Ne poate ajuta cineva cu clarificąri legate de posibilitatea de suplimentare a locurilor disponibile sau macar acceptul pentru un grup mai mare decat cel prevazut initial?

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Gigi este plecat in Zanzibar pana in 28 septembrie, cu acces limitat la internet.
Cel mai probabil va va raspunde cand revine in tara.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Acum am “prins” ceva net... :) Asa ca pot raspunde.

Nu este posibila suplimentarea de locuri, am limitat de la bun inceput actiunea la numarul de camere a locatiei.

Offline Ame_La

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Inca imi fac un pic de griji cu ajunsul din Constanța la locatie. Din ce înțeleg exista un microbuz ce pleaca din București. Daca ajung la 4.15 in București la locația stabilita ma pot alatura grupului din București? Sau intalnirea de la 4.15 este strict numai pt cei cu buletin de București?

Mulțumesc,
O săptămână cu spor va doresc!

Offline Camelia M

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 12 -13 octombrie 2019
« Răspuns #35 : Marți, 01 Octombrie 2019, 19:18 »
Transportul este pentru toti ce inscrisi la actiune. In descriere este mentionat la serviciile incluse in costul initial.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 12 -13 octombrie 2019
« Răspuns #36 : Marți, 01 Octombrie 2019, 19:47 »
Ame_La, plecarea este din Bucuresti.
Din Constanta pana in Bucuresti te descurci.
Suna pe 0723830444, sa te alturam grupului din C-ta si poate gasesti o varianta mai convenabila :)

Offline Ame_La

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 12 -13 octombrie 2019
« Răspuns #37 : Miercuri, 02 Octombrie 2019, 00:34 »
Transportul este pentru toti ce inscrisi la actiune. In descriere este mentionat la serviciile incluse in costul initial.

Perfect in cazul asta. Mi se pare momentan cea mai buna varianta. O sa sun si la numarul dat de Rodica, mulțumesc frumos amândurora.

Offline Augustin/Gusti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
In atentia celor care vor veni in acest weekend cu masina personala, la actiunea din Busteni.
Masinile pot fi parcate pe strada Nestor Ureche, tinand cont ca aceasta este si strada pe care ne vom intoarce seara de pe traseu pentru a merge spre cazare.
Trebuie sa luati in calcul 30 de minute pe care le faceți de la masina pana la telecabina, dar este cea mai buna varianta pe care eu o voi folosi si pe care v-o recomand si voua.
  Obligatoriu, luați o frontala ( lanterna de pus pe cap) în cazul în care o sa ne prindă noaptea prin pădure. Întâlnire la telecabina Bușteni ora 8:45 plecare la ora 9:00.

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
Salut,

Plec din Turda, sambata dimineata devreme.
Este cineva pe traseul spre Busteni, care sa vina cu mine catre destinatia mentionata?!

Seara faina,
Cornelia

Offline oli

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 248
 :D :smitten: hello Cornelia! Ne vedem sambata la munte!

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
Oli, nu ratezi nici o excursie?! :)
Te invidiez!
Ne vedem sambata!
Ce ne aduci bun?!

Seara faina!

Cornelia

Offline ELLEN8

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Buna Cornelia , treci prin Mures? Esti cu masina personala ?

Offline cornelina

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 90
Ellen8,

Vin catre Tg-Mures, o iau pe la sensul giratoriu Ungheni, catre Acatari/Sighisoara.
Ai cu ce veni pana acolo?

Te iau, daca vrei.
Mai vine o persoana din Cluj cu mine.
Loc este.

Suna-ma maine dimineata, sa stabilim detalii: 0742934766.
Seara faina!

Cornelia

Offline Ame_La

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 12 -13 octombrie 2019
« Răspuns #44 : Vineri, 11 Octombrie 2019, 00:13 »
Hello!

Nu stiu daca e târziu sau nu sa anunt ca eu nu pot manca afumătură (porc in general) . În rest sunt de acord cu tot meniul.

Dacă nu există alta variantă de ciorbita renunț la ea si e ok. Zic ca na... Poate aveti timp sa intrebati.

Mulțumesc frumos,
Pe curand!