Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 971665 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1410 : Sâmbătă, 01 Decembrie 2012, 10:38 »
Buna seara, tuturor!
....

Buna marilena! Bine ai venit printre noi. Imi place pescarusul de pe plaja.  :)

Offline marilena09

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1411 : Sâmbătă, 01 Decembrie 2012, 11:10 »
 :) pescarusul era inca puiut si nu ii era frica de oameni...era dor un puiut inca mic si curios :)...acum sigur e adult caci au trecut 7 ani de cand ,,l-am imortalizat" :)

Offline Popdan

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 59
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1412 : Sâmbătă, 01 Decembrie 2012, 22:16 »
Bună seara doamnelor și domnilor ! Bună seara domnul Gigi !
Numele meu este Dan, sunt din București, am participat la o singură acțiune SC, la Sibiel, unde am rămas plăcut impresionat de oamenii pe care i-am întâlnit, foarte vesel grupul chiar nu mă așteptam să mă integrez așa repede. Deși am stat mai retras am fost luat pe sus de valul vesel care se distra acolo. Mă bucur ca am fost încurajat să intru in ritm :) și sper să nu fi deranjat pe nimeni, sincer cred ca am exagerat un pic... Sper sa ne revedem curând !! Pup pe toți :) .

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1413 : Sâmbătă, 01 Decembrie 2012, 22:26 »
Oooh, our dancing king! Abia astept sa ne revedem! Cu siguranta pe tine si pe partenera ta de dans nu va va uita nimeni! Ati fost super-super! Si poisson a fost excelent!

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1414 : Duminică, 02 Decembrie 2012, 10:10 »
moaaa... ce de,a lumeee noua ... si tocmai acum cand trebuie sa fiu cuminte!  ::)

bun venit, tuturor!  :flori: sa ne intalnim cu bine  :)
nihil sine deo

Offline corinakit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
  • in viata nu ai un scop definit, ai viata...
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1415 : Miercuri, 05 Decembrie 2012, 11:28 »
Buna ziua la toata lumea! Ma numesc Corina, sunt noua pe aici...Despre mine ce sa spun? Imi place sa cunosc oameni noi, sa calatoresc, ma consider destul de normala si sociabila pentru vremurile pe care le traim. Desi sunt de mai multa vreme singura si multa lume ma judeca uneori pentru asta, dar cum am mai vazut scris prin unele locuri, mai greu este sa fii singur in doi...Sper sa am ocazia sa va cunosc mai bine si sa am ocazia sa particip la cat ai multe din actiunile interesante organizate pe aici...  :) 
corina

Offline Emi 53

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 176
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1416 : Miercuri, 05 Decembrie 2012, 11:44 »
Bine ai venit Corina!

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1417 : Miercuri, 05 Decembrie 2012, 11:58 »
Bun venit tuturor celor noi!

Offline dauina

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 642
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1418 : Miercuri, 05 Decembrie 2012, 12:01 »
bine ai venit, Corina!!
Nu ceea ce aduni, ci ceea ce raspandesti spune ce fel de viata ai trait!

Offline Annalys

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 244
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1419 : Miercuri, 05 Decembrie 2012, 19:29 »
Bun venit celor noi.  :)

Offline ela_tgv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1420 : Miercuri, 05 Decembrie 2012, 21:32 »
Buna! Sunt Elena (de fapt, aproape, toti care ma cunosc imi spun<< Lili>>) din Targoviste si "am intrat" in aceasta comunitate anul aceasta. Mi-a placut actiunea la care am participat in aceasta vara ( cele 10 minunatii ale Austriei), asa ca am decis sa particip si la revelion. Din pacate timpul nu mi-a permis sa particip la tabara pentru new entry de la Dambovicioara, dar sper sa va cunosc la revelion. Toate cele bune!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1421 : Joi, 06 Decembrie 2012, 08:22 »
Buna Elena. Toate cele bune si tie!  :)

Offline ludmila

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 59
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1422 : Sâmbătă, 08 Decembrie 2012, 10:42 »
Salut Lili! Salutare tuturor!  :bow: Am vazut mesajul tau si am dorit sa te salut si eu.   :flori: Pentru cei care nu stiu,  noi doua, impreuna cu altii oamenii minunati am petrecut anul acesta cateva zilele minunate in Austria. Si acum lacrimez cand ma uit la poze desi toate acele amintiri, acele peisaje minunate au ramas in mintea mea  inca vii! Lili sper ca ai rezolvat cu transportul spre Geoagiu! Eu am sa vin cu trenul, desi am sperat ca voi veni cu alte fete din urbea mea dar se pare ca, din motive de sanatate  nu se mai poate. Oricum, abia astept sa ne vedem, sa ne distram......sa cunosc oamenii noi! Va pup! A inceput numaratoarea inversa! *|* *|* *|*

Offline ruxandra_ileana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1423 : Sâmbătă, 08 Decembrie 2012, 20:26 »
hello :)

eu sunt ruxandra, am 35 de ani si sunt din Bucuresti. ma bucur ca am dat peste voi, pareti o gasca simpatica si foarte activa. felicitari organizatorilor pentru proiect.
abia astept sa va cunosc si personal!

ganduri bune!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1424 : Sâmbătă, 08 Decembrie 2012, 20:34 »
Buna seara Ruxandra si bine ai venit! Da, ai dreptate, este o gasca simpatica si mare parte foarte activa! Cu siguranta o sa iei legatura cu cei din Bucuresti, unde ei isi organizeaza deja singuri o multime de evenimente si iesiri.
Pe forum exista topicul Singles Camp Bucuresti, dar nu este vizibil decat de la 50 de postari in sus. Asta explicam, intr-un newsletter, ca masura de filtrare inainte de intrarea in "gasca". Daca mai aveti cei noi intrebari, profitati acum cat sunt prin jurul casei, ca odata se face primavara si sunt plecat cu voi peste tot.... :)