Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 968393 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #975 : Duminică, 29 Aprilie 2012, 14:44 »
Bine ai venit Cristina, te asteptam si aici pe form, dar mai ales in actiunile noastre. Te las pe "maini bune", eu sunt pe picior de plecare cu cativa SC-isti la Praga si nu o sa am acces la net, dar cei pe care i-ai gasit aici stiu sa fie gazde bune.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #976 : Duminică, 29 Aprilie 2012, 15:06 »
Bun venit, Cristina. Comunitatea Singles Camp are un farmec aparte, are multe de oferit! Felicitari pentru inscriere! :) :dance:

Offline mia71miki23

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #977 : Luni, 30 Aprilie 2012, 08:17 »
Buna tuturor celor de aici.

Ma numesc Mihaela  si sunt nou venita aici.
Imi place sa cunosc oameni noi si sa-mi fac prieteni si m-am bucurat foarte mult cand am descoperit SC.
As dori sa particip si eu la actiunile voastre si m-am si inscris la cateva: Retezat si Delta Dunarii.
Mi-ar place sa chatuim ,dar tb sa recunosc ca sunt incepatoare in domeniul acesta.
Prin urmare va rog sa-mi scuzati stingaciile :)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #978 : Luni, 30 Aprilie 2012, 08:31 »
Bine ai venit Mihaela!

Ma bucur ca te-ai inscris la tabere. Au sa-ti placa. Amandoua sunt tabere in locuri frumoase si cei care merg acolo sunt haiosi si deschisi.  :)
Cat despre chatuit, greu e pana incepi apoi te prinde din ce in ce mai mult.  :giggle:

Offline Monique

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 274
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #979 : Luni, 30 Aprilie 2012, 08:38 »
Bine ai venit printre noi Mihaela!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #980 : Luni, 30 Aprilie 2012, 11:22 »
Bun venit, draga Mihaela! Ne vom vedea in excursia organizata in Delta Dunarii! Sper sa te simti foarte bine in comunitatea SC si sa ai alaturi oameni adevarati, sinceri si sufletisti! :flori: :)

Offline malina dragomir

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 93
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #981 : Joi, 03 Mai 2012, 18:42 »
Buna ziua si bun gasit........ :)sunt inscrisa de anul trecut in comunitate,dar m-am limitat doar la a va urmari cu mare drag discutiile si intalnirile,si va simt intr-un fel aproape, anul acesta mi-am facut curaj si m-am inscris in doua actiuni, excursia din Retezat si cea din Maramures. Sunt din Iasi, iar aici stam mai greu cu mobilizarea, mi-ar fi placut sa gasesc si pe plan local atat de multa deschidere ...

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #982 : Joi, 03 Mai 2012, 20:56 »
Bine ai venit Malina!
Chiar daca nu sunt foarte multe din cate stiu eu, la Iasi fetele de acolo au mai iesit si daca citesti de la inceput topicul rezervat zonei Iasi vei vedea si pe unde au mers.

Caroline

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #983 : Joi, 03 Mai 2012, 22:26 »
Buna ziua si bun gasit........

Bun venit, Malina! Ne vedem in Retezat si sper si la vara, ca am facut niste promisiuni prin Iasi...  ;)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #984 : Joi, 03 Mai 2012, 22:31 »
Buna ziua si bun gasit........ Sunt din Iasi ...
Malina, îti doresc să te simţi bine in comunitatea Singles Camp, să participi la acţiuni, să fii în elementul tău alături de prieteni valoroşi şi în eventualitatea în care voi merge în delegatie la Iaşi, poate vei accepta să ne cunoaştem! :) :coolsmiley:

Offline malina dragomir

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 93
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #985 : Joi, 03 Mai 2012, 22:34 »
Sigur Caroline , abia astept ... in Retezat sper sa ajung, asteptam un raspuns de la Gigi ca am vrea sa stam atat la venire cat si la plecare cate o noapte in Sibiu, si de acolo sper sa ne ia si pe noi(suntem doua din Iasi) ... alta modalitate nu avem , e tare greu ca suntem departe... voi de acolo din Sibiu cu ce ajungeti in Retezat? daca suntem mai multi care plecam din Sibiu, poate merge microbuzul... cat despre venirea ta la Iasi, sunt la curent si ne vom vedea cu siguranta... :)

Caroline

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #986 : Joi, 03 Mai 2012, 22:49 »
Pentru Retezat, am inteles ca va fi un microbuz din Sibiu pana la Hateg (?), dar despre asta povestim mai bine si mai multe pe topicul excursiei, mai aproape de data cu pricina. Enjoy! :)

Offline malina dragomir

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 93
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #987 : Joi, 03 Mai 2012, 22:54 »
multumesc tuturor pentru primire, va marturisesc ca e muuuuuuuulta vreme de cand va urmaresc(dimineata in special cand imi beau cafeaua) discutiile, tachinarile, impresiile, contrazicerile . am senzatia ca va stiu demult, ca pe niste prieteni vechi, deja dragi.....

Offline lorelei

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #988 : Marți, 08 Mai 2012, 21:47 »
buna seara!
si eu va urmaresc de ceva vreme.....si acum iata-ma ....la ...new entries :)urmarind discutiile voastre de pe forum am constatat ca gandim la fel  si vedem lucrurile cam din acelasi punct de vedere. pana voi reusi sa 'ader' la una dintre propunerile de vacanta sper sa reusim sa ne cunoastem mai bine, la acest nivel "virtual' care are plusurile dar si minusurile sale. deci ...pe curand! :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #989 : Miercuri, 09 Mai 2012, 07:26 »
Buna dimineata Lorelei, ma bucur ca te-ai alaturat grupului nostru!