Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967330 ori)

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4290 : Miercuri, 10 Iunie 2020, 09:18 »
Bine ati venit aici, imi doresc sa gasiti locul la care v-ati gandit cand v-ati decis sa va inscrieti. Noi organizatorii si colaboratorii facem tot ce ne sta in putinta ca lucrurile sa se desfasoare bine, sa mergem mai departe, sa va puteti intalni, distra, sa puteti calatori impreuna, intr-un cadru placut. Mai departe depinde de voi si evident si de lucruri pe care nimeni nu le poate sti dinainte...

Anul asta trebuia sa fie unul extraordinar, am programat peste 80 de actiuni, la care s-au inscris o multime de participanti. Urma sa fie cu adevarat jubileul de 10 ani. Din pacate insa totul a fost dat peste cap, la fel ca in tot ce a fost frumos in lume. Va fi nevoie de rabdare, de intelegere din partea voastra, de atentie si de perseverenta din partea noastra.

A fost nevoie sa anulam pana acum 28 de actiuni. La care am muncit zile intregi si eu si colaboratorii si agentia, pentru a va oferi ceva frumos. Le-am pregatit cu bucuria a ceea ce urmeaza sa se intample. A venit insa nebunia asta cu covid-ul si le-am luat inca o data la mana pentru a le gasi rezolvari. E greu de explicat sentimentul pe care il ai cand faci asa ceva. Este ca si cand construiesti si apoi darami. Si nu oricum, ci cu grija.

Privim acum cu incredere inainte, lumea este dornica sa iese, sa se reintalneasca. De aceea lucram la noi programe si am reinceput sa le prezentam pe cele din calendar. Probabil ca unii inca se tem, pt ca da, fara indoiala ca exista anumite riscuri, cei mai multi considera ca viata trebuie sa mearga inainte. Ascunsi prin case, ferindu-ne de oameni, intradevar reducem mult riscurile de a fi "virusati" dar in aceiasi masura ajungem la stari din care apoi este foarte greu sa mai iesim...Suntem fiinte sociale, chiar tribale as spune eu, avem nevoie de inter-comunicare umana, simtim lipsa grupului.

Incercam sa adapatam actiunile noastre, sa le scoatem afara in natura, sa evitam pe cat posibil interioarele, o sa fim atenti mereu la ce se mai intampla in tara si afara, pentru a intelege cum putem elimina cat mai multe riscuri. Dar iesim!


Offline Elena Brasov

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4291 : Duminică, 14 Iunie 2020, 11:14 »
       Bine v-am regăsit! Sunt Elena, sunt singura, locuiesc în Brașov și sunt înscrisă din 2017 dar nu am participat la nici o excursie pana acum. Acum am timp și dorința de socializare, de a vedea locuri și oameni noi. Toate sunt tentante, am sa le studiez după ce ma familiarizez un pic cu site-ul și citesc câte ceva de aici, de pe forum.  :flori:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4292 : Luni, 15 Iunie 2020, 13:52 »
Bine ai revenit Elena! Sper sa gasesti ceva care sa-ti placa. Din pacate in vara asta aria noastra de desfasurare a actiunilor s-a restrans...Dar o sa vina din nou vremurile bune si o sa calatorim in toata lumea!  :dance:

Offline Marius Anghel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4293 : Miercuri, 17 Iunie 2020, 23:18 »
Bună ziua ma numesc Marius și am zis sa salut acest grup

Offline Stadler Monica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4294 : Sâmbătă, 20 Iunie 2020, 09:35 »
       Buna ziua, sunt Monica, locuiesc in Baia Mare, ma bucur ca exista acest grup. Am aflat de voi de la o colega de servici, aveti recomandari foarte bune, abia astept sa ne cunoastem. Prima escapada va fi ,, Drumetii din Transfagarașan,, Nu mai sunt singura...sunt cu voi, sa auzim de bine!
       
Monica

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4295 : Luni, 22 Iunie 2020, 19:32 »
Monica si Marius, bine ati venit in grupul SC!  :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Anamaria36

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4296 : Marți, 23 Iunie 2020, 08:47 »
Buna dimineata ..numele meu e Anamaria ..sunt din Bucuresti si ma bucur enorm de mult ca am gasit acest club ...sper sa pot participa cat mai curand posibil impreuna cu voi la vacantele organizate ..Va imbratisez si va urez o saptamana linistita .. *|* *|* *|*

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4297 : Marți, 23 Iunie 2020, 12:40 »
Bine ai venit, Anamaria!
Te așteptăm alături de noi!

Offline Irinairi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4298 : Luni, 06 Iulie 2020, 18:45 »
Buna !   
Tocmai ce v-am descoperit și sunt super incantata   :yeah:
Eu sunt Irina  :) si dabia aștept sa particip la o excursie in viitor  :dance:

Offline man

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4299 : Luni, 20 Iulie 2020, 17:27 »
Adrian este numele meu, salutare tuturor incepand cu mentorul si incheiind cu ultimul intrat aici.
Sper sa fie o alegere placuta atat pentru mine cat si pentru voi.
Toate cele bune.

Offline Vali14

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4300 : Luni, 20 Iulie 2020, 20:34 »
 
Irina, Adrian, bine ati venit!




Offline man

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4301 : Vineri, 24 Iulie 2020, 11:24 »
Mii de multumiri ....

Offline Aylin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4302 : Sâmbătă, 25 Iulie 2020, 13:33 »
Bună ziua, tuturor!
Mă numesc Alina și sunt încântată să mă alătur clubului Singles Camp.
O zi cu zâmbete!  :)

Valentin_BV

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4303 : Luni, 17 August 2020, 11:48 »
Buna ziua, bine v-am gasit ! Multumesc admin pentru accept.

Valentin din Brasov, sunt un tip cu mintea deschisa si odihnita, optimist, sportiv, saritor la nevoie, imi traiesc prezentul, imi consolidez viitorul.

Primul eveniment unde voi ajunge va fi cel din Delta Dunarii.

Ganduri sincere si bune tuturor !

Offline marilena1968

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4304 : Miercuri, 26 August 2020, 13:49 »
Buna! Sunt Marilena, recent membra in club.  :) Mi-a placut ideea.  :applause:  Multumesc! ...si Bine v-am gasit! Imi doresc cat mai multe excursii / evenimente impreuna  :thumbup: