Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 637787 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Daniela Elena

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4320 : Sâmbătă, 26 Septembrie 2020, 16:14 »
 Buna seara! M-am inscris dar nu m-am prezentat! Nici nu stiu ce sa scriu despre mine! Sunt ...mai mult decât jurist și încerc să pașesc singură pe drumul vietii. Sunt foarte romantică (defect) Bine v-am gasit! Pot merge cu voi în orice excursie din afara granitelor țării! :)

Offline costi31

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 429
« Răspuns #4321 : Sâmbătă, 26 Septembrie 2020, 23:19 »
Bun venit Daniela , probabil în profesia ta romantismul nu prea are ce căuta, in schimb aici și în viața particulară el este o calitate  ;)
Bucură-te de ea oriunde te vei afla ! :bow:  :flori:

Offline Ferretti550

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
« Răspuns #4322 : Miercuri, 14 Octombrie 2020, 10:44 »
Bunà ziua,
Incers sà descopàr cum functioneazà sit-ul si mesageria. Deci nu tragetzi in "scriitor" dacà fac prostioare ! Eu sânt Doru, si grupul mi-a fost recomandat de o prietenà din Bucuresti. Cum locuiesc mai departe, nu cred cà voi participa le multe iesiri ale grupului. In schimb, sânt motivat pentru vacantzele de schi si càlàtoriile mai îndepàrtate. Sà treacà si "zavera" asta cu Covidul si ne vom întâlni cu sigurantzà.
O zi bunà tuturor ;)

Offline Nic

• Newbie
  • *
« Răspuns #4323 : Sâmbătă, 17 Octombrie 2020, 00:39 »
Vă salut!
Mă alătur grupului vostru minunat în speranţa că pandemia asta nenorocită se va sfârşi în curând şi vom putea din nou să călătorim şi să legăm noi prietenii. În mediul real, că prietenii virtuali sunt buni, nimic de zis, da' aşa... cum e bună berea fără alcool şi cafeaua decofeinizată.  :oops:
Sunt braşovean, 49 de ani, lucrez ca freelancer IT, îmi place să citesc şi să scriu. Cam atât deocamdată.  :coolsmiley:

Offline Letitia

• Newbie
  • *
« Răspuns #4324 : Duminică, 18 Octombrie 2020, 14:45 »
Buna, mă bucur ca v-am descoperit si ca m-am alăturat acestui grup. Am văzut postări minunate despre excursiile pe care le organizați si abia aștept sa va cunosc personal.
Sunt o persoana activa, single, dar sociabilă si îmi place sa vizitez locuri noi.
Va doresc un Weekend plăcut, keep safe si sa ne vedem curând!
Letitia

Offline Louie

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 365
« Răspuns #4325 : Duminică, 18 Octombrie 2020, 17:45 »
Bun venit noilor intrati in comunitate! :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain