Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967034 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Daniela Elena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4320 : Sâmbătă, 26 Septembrie 2020, 16:14 »
 Buna seara! M-am inscris dar nu m-am prezentat! Nici nu stiu ce sa scriu despre mine! Sunt ...mai mult decât jurist și încerc să pașesc singură pe drumul vietii. Sunt foarte romantică (defect) Bine v-am gasit! Pot merge cu voi în orice excursie din afara granitelor țării! :)

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4321 : Sâmbătă, 26 Septembrie 2020, 23:19 »
Bun venit Daniela , probabil în profesia ta romantismul nu prea are ce căuta, in schimb aici și în viața particulară el este o calitate  ;)
Bucură-te de ea oriunde te vei afla ! :bow:  :flori:

Offline Ferretti550

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4322 : Miercuri, 14 Octombrie 2020, 10:44 »
Bunà ziua,
Incers sà descopàr cum functioneazà sit-ul si mesageria. Deci nu tragetzi in "scriitor" dacà fac prostioare ! Eu sânt Doru, si grupul mi-a fost recomandat de o prietenà din Bucuresti. Cum locuiesc mai departe, nu cred cà voi participa le multe iesiri ale grupului. In schimb, sânt motivat pentru vacantzele de schi si càlàtoriile mai îndepàrtate. Sà treacà si "zavera" asta cu Covidul si ne vom întâlni cu sigurantzà.
O zi bunà tuturor ;)

Offline Nic

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4323 : Sâmbătă, 17 Octombrie 2020, 00:39 »
Vă salut!
Mă alătur grupului vostru minunat în speranţa că pandemia asta nenorocită se va sfârşi în curând şi vom putea din nou să călătorim şi să legăm noi prietenii. În mediul real, că prietenii virtuali sunt buni, nimic de zis, da' aşa... cum e bună berea fără alcool şi cafeaua decofeinizată.  :oops:
Sunt braşovean, 49 de ani, lucrez ca freelancer IT, îmi place să citesc şi să scriu. Cam atât deocamdată.  :coolsmiley:

Offline Letitia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4324 : Duminică, 18 Octombrie 2020, 14:45 »
Buna, mă bucur ca v-am descoperit si ca m-am alăturat acestui grup. Am văzut postări minunate despre excursiile pe care le organizați si abia aștept sa va cunosc personal.
Sunt o persoana activa, single, dar sociabilă si îmi place sa vizitez locuri noi.
Va doresc un Weekend plăcut, keep safe si sa ne vedem curând!
Letitia

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4325 : Duminică, 18 Octombrie 2020, 17:45 »
Bun venit noilor intrati in comunitate! :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Nicoleta Popescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4326 : Luni, 02 Noiembrie 2020, 04:22 »
Servus
Sunt Nicoleta din Brasov. Ma bucur ca fac parte din acest grup
Am întrat in Singles Camp  în 2019, dar nu m am prezentat aici.
Am fost în trei excursii în care m am simțit bine alături de organizatori și oameni faini
M am înscris la revelionul de anul acesta, sper sa ajungem toți cu bine pana atunci și sa ne revedem.

Offline popesdoinamaria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Libertate de a gândi cu propriul creier.
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4327 : Duminică, 03 Ianuarie 2021, 13:36 »
Nu este fairplay să fie pseudonime. Transparența este condiția principală pentru o bună comunicare. Altfel, ce încredere putem avea în căpșunica și alte tipuri de pseudonime total canuflante?
Merg în excursii singură de obicei la modul neprogramat. Din experiența am constatat că toleranța este înțeleasă diferit de fiecare om în parte. Îmi fac mereu prieteni noi, și sunt sociabilă. Mă adaptez ușor, condițiilor de grup. Codul bunelor maniere este baza. Cer toleranță cei care se știu răi.

Offline Anaeli

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4328 : Joi, 07 Ianuarie 2021, 19:12 »
Buna seara,
cred ca sunt cea mai nou intrata in grup, ma bucur sa fiu aici , sunt medic si locuiesc in Timisoara.
Distanta nu o sa fie o problema pentru mine, abia astept sa plec pe undeva, oriunde si sa cunosc oameni faini!
Multumesc.

Offline NITU MIRELA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4329 : Luni, 11 Ianuarie 2021, 12:30 »
buna ziua !

Sunt Mirela din Tulcea.Ma bucur ca fac parte din acest grup.
Am întrat in Singles Camp  în 2019, dar nu m-am prezentat aici.
 Vreau sa ma alaturi si eu grupurilor de excursii, dar nu am prea inteles politica de functionare...
Intalnirile cu grupul de excursionisti are loc la destinația de cazare ?! N-am avut timp sa citesc pe-ndelete...sper sa ma luminez intr-un final cu se procedeaza dupa rezervare excursie.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4330 : Luni, 11 Ianuarie 2021, 16:00 »
Bun venit noilor intrati!

Mirela, locul de intalnire in excursii difera de la o actiune la alta: poate fi la pensiune dar si in alte locuri, este precizat in descrierea fiecarei actiuni. Sunt si cateva actiuni la care există transport organizat cu microbuzul.

Va asteptam alaturi de noi  *|*

Offline Lena74

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
  • Oriunde ai merge fii tu...
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4331 : Joi, 18 Februarie 2021, 13:11 »
Călătorul trăiește patru vieți: într-una planifică o călătorie, în cealaltă o face, în a treia își amintește, iar în a patra trăiește ca toți ceilalți muritori... Buna ziua si bun gasit in acest spatiu, o initiativa foarte buna pentru cei singuri! Pana acum am urmarit doar, apoi m-am incris. Sper sa pot calatori alaturi de voi, atat cat imi permite programul,pentru inceput probabil in calatoriile care au si plecari din Iasi! Sunt o iubitoare de natura si frumos!
 
Călătoria este învățată mai mult decât orice. Uneori, o zi petrecută în alte locuri dă mai mult de zece ani de viață acasă.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4332 : Joi, 18 Februarie 2021, 13:37 »
Bine ai venit Lena74 , cu plecare din Iași sunt mai multe excursii atât cu participanți cât și cu însoțitoarea noastră dragă Lidia !  :flori:
Sigur ...dacă îți dorești și ești în viața pe care chiar o savurezi!
Poți scrie și pe topic-ul excursiei in care te-ai înscris.
Salutări tuturor , curaj !  :)

Offline Lena74

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
  • Oriunde ai merge fii tu...
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4333 : Joi, 18 Februarie 2021, 14:06 »
Bine v-am gasit, Costi31! Multumesc! E greu inceputul, pana se sparge gheata sau sa imi dau seama cum stau lucrurile... :) , apoi sa se potriveasca zilele de concediu care e programat din decembrie.Deja calculez zile libere posibile... Clipe frumoase si senin in suflet, tuturor!
Călătoria este învățată mai mult decât orice. Uneori, o zi petrecută în alte locuri dă mai mult de zece ani de viață acasă.

Offline Michael

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Zic ca sunt un tip ok, imi place sa socializez, sa
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4334 : Vineri, 19 Februarie 2021, 15:41 »
Nu am mai intrat pe forum de mult , doar vroiam sa ma prezint sunt Mihai din Galati, imi plac calatoriile, socializare, imi place sa pescuiesc. Am avut o vara dificila mi-am rupt un picior si am avut 4 luni de convalescenta dar sunt ok. Sper sa pot participa in curand si la excursii.
Michael Mihai