Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967625 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Alina B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4350 : Duminică, 18 Aprilie 2021, 21:12 »
Buna seara! Bine v-am gasit!
Sunt Alina, din Bucuresti. Imi plac mult calatoriile si am fost placut surprinsa sa aflu de existenta unui astfel de grup/site.
Imi plac foarte, foarte mult toate calatoriile propuse pentru acest an!
Acum sa vad timpul si banii in cate imi vor permite sa merg!

Offline carmenp

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4351 : Marți, 20 Aprilie 2021, 15:35 »
Buna ziua,
In legatura cu excursia de la lacul Belis as dori sa imi spuneti daca ma puteti ajuta cu parcarea masinii in Cluj, stiti cumva in ce conditii pot lasa autoturismul cu care ma voi deplasa pana in Cluj? Multumesc.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4352 : Marți, 20 Aprilie 2021, 16:24 »
Buna Carmen,

Scrie pe firul de discutie destinat excursiei din Cluj, sigur te va indruma cineva.

https://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,3345.0.html


Codrina Iacob

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4353 : Marți, 27 Aprilie 2021, 20:59 »
 :) Bună seara! Sunt Codrina Iacob din Bacău, membru nou
Î-mi plac plimbările în natură și aștept cu emoție prima excursie a mea cu acest grup.

Offline Daniela.I

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4354 : Miercuri, 28 Aprilie 2021, 10:44 »
Buna ! Eu sunt Dana, sunt singura si sunt din Botosani. Am 51 de ani si iubesc natura, vacantele si calatoriile. Mi-ar placea foarte mult sa ma alatur gruplui vostru dar , ca sa pot face asta, am nevoie de transport pana la locurile de intalnire. Asa ca , imi daresc sa stiu cine mai este din Botosani, sau din apropiere ca sa ne putem organiza impreuna.
Va doresc o zi frumoasa si Sarbatori Pascale fericite!

Offline john_86

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4355 : Miercuri, 28 Aprilie 2021, 14:49 »
Buna, Dana. Si eu sunt din Botosani si am masina personala cu care ma pot deplasa, insa prima mea calatorie va avea loc in septembrie

Offline Cosmin76

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4356 : Luni, 03 Mai 2021, 19:59 »
Buna seara tuturor si Hristos a Inviat! Imi face o deosebita placere sa ma alatur voua si abia astept sa va cunosc. Eu sunt Cosmin si locuiesc in Craiova. Ador calatoriile, sa descopar cat mai multe locuri frumoase si oameni minunati. Sa ne vedem cu bine si sanatosi!

Offline Liliana2017

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4357 : Vineri, 07 Mai 2021, 10:43 »
Buna ziua!
Ma bucur sa fiu alaturi de grupul vostru si astept cu nerabdare sa cunosc oameni noi si locuri minunate in viitoarele excursii.
M-ar interesa sa stiu daca se pot folosi si tichetele de vacanta.
O zi minunata!
Liliana

Offline Daniela.I

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4358 : Vineri, 07 Mai 2021, 12:43 »
Buna, Dana. Si eu sunt din Botosani si am masina personala cu care ma pot deplasa, insa prima mea calatorie va avea loc in septembrie

Pentru toti cei din Botosani , sau din apropiere, si pentru  John_86: va rog sa ma contactati pentru a putea merge impreuna in eventualele deplasari. Multumesc!

Offline Miki1967

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4359 : Vineri, 07 Mai 2021, 14:45 »
Buna ziua ma bucur sa ma alătur acestui grup.
Numele meu este Mihaela și sunt din Bucuresti.
Sunt pasionata de călătorii ,drumeții și îmi face plăcere sa cunosc oameni noi.
Sper sa ma integrez ușor in grup
Bine v -am găsit  !

Offline Remila

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4360 : Duminică, 09 Mai 2021, 13:20 »
Buna...sunt Mirela, am 48 ani, sunt din judetul Caras-Severin si m-as bucura sa pot calatorii cu voi...mi-as dori sa cunosc alti membri din vestul tarii pentru a discuta/organiza transportul pana la destinatiile alese.
Sper sa reusesc sa ma integrez in grup si sa gasim impreuna solutii privind problema transportului.
O zi faina tuturor!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4361 : Luni, 10 Mai 2021, 06:42 »
In primul rand bine ati venit tuturor celor nou intrati in grup! Zile si calatorii frumoase!

In al doilea rand, trebuie ca admin sa atrag atentia Danielei I ceva ce este specificat in regulamentul forumului: adresa de Email, nr. telefon, Facebook etc se pot posta DOAR la topicul excursiei la care v-ati inscris si doar pt formarea de grupaje. Am sters adresa pe care ai postat-o.

Offline popescuvasilicaelena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4362 : Luni, 10 Mai 2021, 08:28 »
Buna.Sunt Elena din HD si cum sunt noua pe aici inca nu stiu ce inseamna exact ac. site.  Butonez , butonez..
Zi frumoasa !

Offline DanaT

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4363 : Joi, 13 Mai 2021, 19:15 »
Buna.
Sunt Dana, divortata, am 46 de ani si o fiica studenta in UK. Locuiesc de putin timp in Bucuresti si incepand de acum fac parte din aceasta frumoasa comunitate. Va imbratisez pe toti si va doresc sa aveti o seara relaxanta!

Offline Daniela.I

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4364 : Miercuri, 19 Mai 2021, 14:52 »
In primul rand bine ati venit tuturor celor nou intrati in grup! Zile si calatorii frumoase!

In al doilea rand, trebuie ca admin sa atrag atentia Danielei I ceva ce este specificat in regulamentul forumului: adresa de Email, nr. telefon, Facebook etc se pot posta DOAR la topicul excursiei la care v-ati inscris si doar pt formarea de grupaje. Am sters adresa pe care ai postat-o.


Da, imi cer scuze! Nu am dorit decat sa contactez persoane din zona ca sa pot ajunge mai usor la destinatie.