Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 724063 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline tudorb

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4365 : Luni, 31 Mai 2021, 04:27 »
Salutare tuturor,

Sunt Tudor, am 36 de ani si momentan locuiesc in Targu Mures.
Lucrez pe marketing, graphic design si web design la o firma din domeniu auto extinsa la nivel national.

Am ales sa ma alatur Singles Camp deoarece pare sa fie mediul potrivit pentru persoane singure ca si mine care cauta parteneri de calatorii si socializare.
Sper sa ajung sa cunosc pe cat mai multi dintre voi.

Zi faina! :)

Offline ada81

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 69
« Răspuns #4366 : Luni, 31 Mai 2021, 11:09 »
Salutare Tudor, bun venit tie si celorlalți ce s-au alăturat " familiei " Singles Camp, eu consider că nu îți va părea rau. Suntem o gașcă  din toate colțurile țării, diferiți,  dar uniți de aceleași dorinte de călătorii si socializare.
Andreea

Offline Natura

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
« Răspuns #4367 : Marţi, 01 Iunie 2021, 10:45 »
Buna,
sunt Lucia din Bucuresti. Am 50 de ani si an de an incerc sa strabat cat mai mult din muntii Romaniei in pas vioi fara pretentii ;) . De curand single si singurul meu regret era ca nu mai am cu cine sa -mi continui drumurile. Dar iata, un bun prieten care regreta ca nu mai poate fi cu voi caci... nu mai este single... mi-a vorbit cu entuziasm despre drumetiile voastre si iata-ma.
Sper sa reusesc sa ma alatur vreunui grup din Bucuresti pentru drumul pana la destinatie, ma prind pe masura ce ma voi inscrie la cat mai multe actiuni.

Offline Mihaela Martha Stanciu

• Newbie
  • *
« Răspuns #4368 : Vineri, 04 Iunie 2021, 21:45 »
Bună, eu sunt Martha, 52 de ani, din București. Sunt nerăbdătoare sa ne cunoaștem, măcar cu unii dintre voi, în funcție de excursii. Eu vreau sa merg în excursie in Delta, cea din perioada 7-11 iulie și nu știu dacă mai sunt locuri. Azi e ultima zi de plata, mi s.a spus ca pot sa plătesc în seara asta, dar nu sunt sigura de locuri.

Offline LiliUrsu

• Newbie
  • *
« Răspuns #4369 : Sâmbătă, 05 Iunie 2021, 16:34 »
Buna tuturor! Ma numesc Lili, sunt din Iasi,sunt artist plastic ,iubesc frumusetea in toate formele ei.Sper sa gasesc aici frumusete si amintiri!Deocamdata nu stiu prea multe despre acest forum ,ma voi documenta .Va doresc un weekend placut si bucurii!

Offline Alex13

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
« Răspuns #4370 : Duminică, 06 Iunie 2021, 12:53 »
Salut! Sunt Alex din Iași, 49, îmi plac  călătoriile, viața veselă, natura, curajul și contradicțiile existenței. Chiar dacă nu durează mult sper să fie și încântătoare.

Offline Louie

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 381
« Răspuns #4371 : Duminică, 06 Iunie 2021, 18:22 »
Bun venit celor nou intrati in grupul nostru! Calatorii si experiente minunate!  :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain