Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 965442 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline tudorb

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4365 : Luni, 31 Mai 2021, 04:27 »
Salutare tuturor,

Sunt Tudor, am 36 de ani si momentan locuiesc in Targu Mures.
Lucrez pe marketing, graphic design si web design la o firma din domeniu auto extinsa la nivel national.

Am ales sa ma alatur Singles Camp deoarece pare sa fie mediul potrivit pentru persoane singure ca si mine care cauta parteneri de calatorii si socializare.
Sper sa ajung sa cunosc pe cat mai multi dintre voi.

Zi faina! :)

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4366 : Luni, 31 Mai 2021, 11:09 »
Salutare Tudor, bun venit tie si celorlalți ce s-au alăturat " familiei " Singles Camp, eu consider că nu îți va părea rau. Suntem o gașcă  din toate colțurile țării, diferiți,  dar uniți de aceleași dorinte de călătorii si socializare.
Andreea

Offline Natura

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4367 : Marți, 01 Iunie 2021, 10:45 »
Buna,
sunt Lucia din Bucuresti. Am 50 de ani si an de an incerc sa strabat cat mai mult din muntii Romaniei in pas vioi fara pretentii ;) . De curand single si singurul meu regret era ca nu mai am cu cine sa -mi continui drumurile. Dar iata, un bun prieten care regreta ca nu mai poate fi cu voi caci... nu mai este single... mi-a vorbit cu entuziasm despre drumetiile voastre si iata-ma.
Sper sa reusesc sa ma alatur vreunui grup din Bucuresti pentru drumul pana la destinatie, ma prind pe masura ce ma voi inscrie la cat mai multe actiuni.

Offline Mihaela Martha Stanciu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4368 : Vineri, 04 Iunie 2021, 21:45 »
Bună, eu sunt Martha, 52 de ani, din București. Sunt nerăbdătoare sa ne cunoaștem, măcar cu unii dintre voi, în funcție de excursii. Eu vreau sa merg în excursie in Delta, cea din perioada 7-11 iulie și nu știu dacă mai sunt locuri. Azi e ultima zi de plata, mi s.a spus ca pot sa plătesc în seara asta, dar nu sunt sigura de locuri.

 

Offline LiliUrsu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4369 : Sâmbătă, 05 Iunie 2021, 16:34 »
Buna tuturor! Ma numesc Lili, sunt din Iasi,sunt artist plastic ,iubesc frumusetea in toate formele ei.Sper sa gasesc aici frumusete si amintiri!Deocamdata nu stiu prea multe despre acest forum ,ma voi documenta .Va doresc un weekend placut si bucurii!

Alex13

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4370 : Duminică, 06 Iunie 2021, 12:53 »
Salut! Sunt Alex din Iași, 49, îmi plac  călătoriile, viața veselă, natura, curajul și contradicțiile existenței. Chiar dacă nu durează mult sper să fie și încântătoare.

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4371 : Duminică, 06 Iunie 2021, 18:22 »
Bun venit celor nou intrati in grupul nostru! Calatorii si experiente minunate!  :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Mirco

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4372 : Marți, 15 Iunie 2021, 21:12 »
Salut. Sunt Mircea, am 57 ani, dar  corpul si sufletul mult mai tânăr  :). Am stat 20 ani in Bucuresti si de 4 ani m-am relocat in orașul natal Călărași. Imi plac călătoriile si drumețiile la munte. Am condiție fizica bunicica, merg cu bicicleta cam 20 km de 3 ori pe săptămână. De un an sunt singur si nu prea mi-a venit sa plec in vacanță solo. Dar deja nu mai am stare. Norocul a facut să gasesc acest grup. Așa că, iata-ma. Mi-ar place sa merg in minigrupul din august pt circuitul din Germania. Dar pentru ca nu cunosc pe nimeni in grup, mă gândeam să încep cu o excursiei mai scurtă, de 2-3 zile. Poate in grupul pentru Transfăgărășan sau alta de acest gen. Ce mă sfătuiți? Sunt membrii din categoria 45-50+ care participă la astfel de excursii? Mulțumesc anticipat

Offline dezechil

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4373 : Miercuri, 16 Iunie 2021, 12:35 »
Buna ziua,
Sunt Anca, am 51 ani, din Bucuresti.
Am venit in acest grup dupa ce am urmarit catva timp cate excursii si evenimente frumoase ati organizat. Sunt după un "repaus" de mers pe munte de aproximativ 2 ani. Sper din nou sa ma bucur de natura si de drumeție alaturi de cei din acest grup.

Offline Aneta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4374 : Joi, 17 Iunie 2021, 22:45 »
Buna seara tuturor,
Sunt Aneta, din Timisoara, de curand ma bucur de o varsta cu cifra rotunda.... de 2 ori 30 sau, de ce nu, de 3 ori 20  :flori:!!!! Am vazut multe locuri minunate, dar au mai ramas multe de vazut. Imi plac iesirile active, sa vad si sa cunosc oameni noi. Am speranta ca alaturi de voi sa ma regasesc si sa traiesc momente de bucurie si de implinire in evenimentele la care imi doresc sa particip, Astept cu nerabdare sa ne cunoastem! :-* :-*

Offline Monik1970

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4375 : Duminică, 20 Iunie 2021, 13:32 »
Buna tuturor,ma numesc Monica,sunt ecomist.Fac parte din generatia care presupune barbati care si lasa barba numai daca le sta bine si nu poarta pantaloni mulati si a femeilor fara silicoane si botox.Am sa urmaresc cu mare atentie excursiile si drumetiile si cu prima ocazie ne cunoastem,pana atunci have fun. :)

Offline auraflorea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4376 : Vineri, 25 Iunie 2021, 12:10 »
M-am inscris azi, aici.
Mi se pare o idee excelenta acest grup.
Vin cu propunerea de a face miniexcursii in timpului wikendului, vineri-sambata-duminica.
Pentru mine ar fi perfect!

Offline Emanuela 9

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4377 : Duminică, 27 Iunie 2021, 19:00 »
Buna,

Sunt din Suceava. Calatoriile si socializarea imi sunt hrana pentru suflet. Cei mai multi dintre prietenii cu care obisnuiam sa calatoresc si-au modificat statutul si reusim sa facem asta impreuna tot mai rar in ultimul timp. Asa ca poate va imaginati surpriza si bucuria mea ca am gasit acest club! Particip curand la prima experienta, in Retezat. Abia astept!:)

Offline RamoLu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4378 : Luni, 28 Iunie 2021, 15:15 »
Buna ziua! Bine v-am gasit !
 V-am descoperit de curand si am decis sa ma alatur :)

Ramona,Bucuresti,41 ani  ;)

Sper sa resusesc sa ma inscriu cat mai curamd la o plimbare!

Offline bubuqla

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4379 : Miercuri, 30 Iunie 2021, 22:04 »
Buna, sunt Sanda! M-am inscris de curand, imediat ce v-am descoperit. Am 54 ani si iubesc calatoriile. Abia astept sa merg impreuna cu voi!