Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967675 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Iulia Chichisan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4380 : Marți, 06 Iulie 2021, 12:30 »
Buna ziua tuturor,

Ma numesc Iulia si pentru urmatoarele 3 luni voi locuii in Sibiu... orasul care m-a fermecat din prima zi :) : arhitectura, evenimente culturale, restaurante, etc.
Inainte de a ma intoarce acasa am intentia sa "drumetesc" in Apuseni si Retezat si cred ca voi gasii aici camarade si camarazi "de nadejde"  :)

Incantata de a va intalni!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4381 : Marți, 06 Iulie 2021, 13:45 »
Bun venit tuturor noilor inscrisi! Primul pas l-ati facut, felicitari :flori:
Conteaza mult sa fiti familiarizati cu forumul. Aici se transmit informarile, aici au loc discutiile despre excursii. Va recomand sa cititi intordeauna cu atentie programul actiunilor, pentru a fi siguri ca sunt ceea ce va doriti, ca aveti asteptarile corecte :)

Scrieti cateva cuvinte si pe topicurile destinate excursiilor, mai ales daca sunt excursii interne si nu se asigura transportul. Pe forum se creeaza si grupajele auto.

Iulia, noi ne vom vedea in august in Retezat, ar fi fain sa-ti anunti prezenta si pe firul de discutie al excursiei.

Zile frumoase de vara tuturor!  *|*

Offline Aurii

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4382 : Joi, 08 Iulie 2021, 19:35 »
Buna, Aurora imi pare bine, incantata sa va cunosc!:)

Offline Iulia Chichisan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4383 : Sâmbătă, 10 Iulie 2021, 11:55 »
Multumesc krondia :) pentru calduroasa primire! :thumbup:

Am aruncat o privire pe forumul: Retezatu Mare, raiul drumetilor și „Castelul din Carpați" 19 - 22 august 2021. Multumesc pentru sugestie, am sa fac un bun uz de ea. 8)

Offline Yulii

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4384 : Luni, 12 Iulie 2021, 21:31 »
Buna, sunt Iulia din Bucuresti si ma bucur ca v-am descoperit! ma gandeam sa particip a o prima excursie, in Transfagarasan...mai sunt doritori aici? sa ne cunoastem mcar on-line, in prealabil?:)

Offline Anyta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4385 : Vineri, 16 Iulie 2021, 13:43 »
 :) Salut tuturor!
M-am inscris ieri in Singles! Si sper sa fie fun!
Am citit aici mesajele voastre, si am convingerea ca sunteti un grup dinamic, vesel!
Eu asa ma consider!
M-am inscris deja si intr-o excursie Mykonos, platit si avans azi fiind ultima zi, astept un semn de la agentie!
Va imbratisez pe toti cu drag si-mi doresc ca "parteneriatul" dintre noi sa fie "furnizor" de veselie !


Offline Iria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4386 : Vineri, 16 Iulie 2021, 22:30 »
Buna seara.Sunt pasionată de drumeții montane si ma bucur ca am gasit acest grup si excursia in Retezat.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4387 : Sâmbătă, 17 Iulie 2021, 22:42 »
Bun venit tuturor noilor inscrisi!
Va recomand sa scrieti si pe firul de discutie dedicat fiecarei excursii la care intentionati sa participati si sa cititi cu atentie programul acestora.
@Iria, noi ne vom vedea in Retezat  *|*

Offline Iria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4388 : Duminică, 18 Iulie 2021, 12:16 »
Buna Krondia. Am intrebat la agentie daca ar fi o posibilitate ca din Deva, unde sa ajung eu cu trenul de la Iasi, ar avea cineva dintre excursionisti un loc in masina si pt mine, pana la ca cazare la Cristur si evident la intoarcere pana la Deva. Dna Cindea mi-a raspuns sa iau legatura cu tine, eventual sa vin la Brasov...,si nr. de tel e pe site. Am cautat , n-am gasit. In ce sectiune este?
Venirea mea in excursie depinde de transport asa ca inainte de a plati excursia trebuie sa stiu cum ajung la locul de intalnire a grupului.
Toate cele bune

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4389 : Duminică, 18 Iulie 2021, 14:37 »
Iria, cred ca intre timp ai rezolvat problema cu transportul.

Asa cum va recomandam, discutiile despre actiuni, inclusiv grupajele auto, e bine sa aiba loc pe firul de discutie dedicat actiunii respective.
Va rog sa nu sunati in agentie, scrieti intai pe forum, ma puteti contacta pe mine la actiunile unde sunt insotitor de grup - 0720048644. Diana Lupu.

In cazul actiunii in Retezat, este vorba despre o drumetie montana cu un grad destul de mare de dificultate - trebuie sa aveti o forma fizica foarte buna, sa mai fi participat la drumetii lungi. Aveti in vedere ca traseul spre Culmea Bucurii are o diferenta de nivel de circa 1.200 metri /10 ore de mers pe jos.

Sa ne vedem cu bine!


Offline miky1972

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4390 : Luni, 09 August 2021, 20:11 »
Buna ziua! Sunt Mihaela, din Bucuresti, am 48 ani. :)
Ma bucur sa fiu alaturi de grupul vostru si astept cu nerabdare sa cunosc oameni noi si locuri minunate in viitoarele excursii.

Offline Tilda

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4391 : Marți, 10 August 2021, 11:16 »
Salutare tuturor,

Sunt Tudor, am 36 de ani si momentan locuiesc in Targu Mures.
Lucrez pe marketing, graphic design si web design la o firma din domeniu auto extinsa la nivel national.

Am ales sa ma alatur Singles Camp deoarece pare sa fie mediul potrivit pentru persoane singure ca si mine care cauta parteneri de calatorii si socializare.
Sper sa ajung sa cunosc pe cat mai multi dintre voi.

Zi faina! :)

Buna Tudor,

bine ai venit in grup! Si eu sunt tot din Tg Mures ( 52 de ani). Poate se nimereste sa mergem la aceleasi evenimente si ne-am putea grupa cu transportul.

Offline tudorb

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4392 : Marți, 10 August 2021, 17:18 »


Buna Tilda  :) Da, char ar fi fain sa mergem impreuna la viitoarele excursii. Sa vedem cum ne vom potrivi atunci...

Offline Tilda

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4393 : Sâmbătă, 14 August 2021, 20:17 »
Salut Tudor!

Numarul meu este 0745174524, dar scrie te rog mesaj , la numere necunoscute nu prea raspund. Eu plec  din 19.08 in Retezat.

Offline aurcon

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4394 : Joi, 19 August 2021, 05:13 »
Buna ziua! Sunt Aurelian, din Galati, am 47 ani.
Ma bucur sa fiu alaturi de grupul vostru si astept cu nerabdare sa cunosc oameni noi si locuri minunate in viitoarele excursii.
Sper ca am nimerit pe site-ul potrivit :) Sunt dintre cei care au pus pe primul plan cariera profesionala si a neglijat familia, ramanand, logic, singur. Nu caut un site de matrimoniale , caut un site care sa ma ajute sa cunosc oameni la fel ca mine cu care sa socializez in ffff putinele mele clipe libere.