Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 756474 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Adrian2

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4395 : Duminică, 22 August 2021, 21:18 »
Buna seara sunt Adrian, am 50 de ani si momentan locuiesc in Slatina.
Am ales sa ma alatur Singles Camp  pentru  calatorii si socializare. As dori sa merg in delta 31.08-04.09.2021, poate e prea tarziu, am vazut ca mai sunt locuri, m ar interesa ceva in legatura cu transportul pana la locatie, daca este cineva in trecere si mai are un loc si pentru mine, plecarea chiar si din Bucuresti dar depinde de ora?
Sper sa ajung sa cunosc pe cat mai multi dintre voi.

Offline DanaIordan

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
« Răspuns #4396 : Luni, 23 August 2021, 15:13 »
Buna ziua,
Ma numesc Dana, am 54 de ani, sunt din Timisoara.
E fantastic ca v-am gasit. Nu stiam despre aceasta posibilitate, de a calatori ca si persoana single, alaturi de oameni in aceeasi situatie. Sunt convinsa ca este o experienta superba, in primul rand pentru ca e greu sa pleci intr-o calatorie de unul singur. Ideea e minunata si sper sa pot sa profit de excursiile si activitatile care se vor organiza.  Iubesc muntele, drumetiile, dar si calatoriile in strainatate.

Offline Magda Palfi

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
« Răspuns #4397 : Vineri, 03 Septembrie 2021, 13:45 »
Servus, dragilor,

Sunt Magda, din Cluj, proaspat intrata in aceasta comunitate, dornica sa calatoresc cu oameni pasionati de a vedea lumea larga.

Am vizitat aproape 15 tari pana acum dar lista este abia deschisa, pe doua continente nu am ajuns inca: America de Sud si Australia.

Prioritatea mea din urmatoarele doua saptamani este Sicilia, excursia organizata din 14 septembrie.

Si, pentru ca sunt single, mai am o prioritate, cazarea sa fie in camera single. Este ok?

Mutumesc

Offline Cristy

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
« Răspuns #4398 : Vineri, 03 Septembrie 2021, 21:24 »
Buna seara,

Ma numesc Cristina, am 45 ani si sunt din Bucuresti.
Sper sa ma inscriu in curand in prima excursie si sa ne intalnim fata in fata.

Offline Trigri

• Newbie
  • *
  • Și mâine este o zi
« Răspuns #4399 : Vineri, 10 Septembrie 2021, 09:02 »
Hei! Mă bucur că v-am găsit. Mă numesc Cristina, am 52 de ani si sunt din București. Am abia aștept să merg in excursii și să vă cunosc.
Cristina

Offline GeoBafi

• Newbie
  • *
Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4400 : Miercuri, 22 Septembrie 2021, 16:36 »
Ahoeeee! Bine v-am gasit!

Geo din Constanta. Felicitari Dnului CANDEA si echipei TSC  ptr conceptul Singles Camp, o initiativa foarte buna, o idee geniala pentru cei singuri care doresc sa calatoreasca, sa socializeze si sa cunoasca oameni noi. Ma bucur enorm ca v-am descoperit.
Sunt single de 10 luni si abia astept sa cunosc cat mai multi dintre voi!
Primul eveniment la care ma inscriu cu siguranta, este Marginimea Sibiului/10-12 Dec.
Dupa, voi intra pe pagina forum a excursiei in speranta de a gasi constanteni single ptr organizarea transportului.

Ganduri sincere si bune tuturor !