Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967346 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Adrian2

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4395 : Duminică, 22 August 2021, 21:18 »
Buna seara sunt Adrian, am 50 de ani si momentan locuiesc in Slatina.
Am ales sa ma alatur Singles Camp  pentru  calatorii si socializare. As dori sa merg in delta 31.08-04.09.2021, poate e prea tarziu, am vazut ca mai sunt locuri, m ar interesa ceva in legatura cu transportul pana la locatie, daca este cineva in trecere si mai are un loc si pentru mine, plecarea chiar si din Bucuresti dar depinde de ora?
Sper sa ajung sa cunosc pe cat mai multi dintre voi.

Offline DanaIordan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4396 : Luni, 23 August 2021, 15:13 »
Buna ziua,
Ma numesc Dana, am 54 de ani, sunt din Timisoara.
E fantastic ca v-am gasit. Nu stiam despre aceasta posibilitate, de a calatori ca si persoana single, alaturi de oameni in aceeasi situatie. Sunt convinsa ca este o experienta superba, in primul rand pentru ca e greu sa pleci intr-o calatorie de unul singur. Ideea e minunata si sper sa pot sa profit de excursiile si activitatile care se vor organiza.  Iubesc muntele, drumetiile, dar si calatoriile in strainatate.



Offline Magda Palfi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4397 : Vineri, 03 Septembrie 2021, 13:45 »
Servus, dragilor,

Sunt Magda, din Cluj, proaspat intrata in aceasta comunitate, dornica sa calatoresc cu oameni pasionati de a vedea lumea larga.

Am vizitat aproape 15 tari pana acum dar lista este abia deschisa, pe doua continente nu am ajuns inca: America de Sud si Australia.

Prioritatea mea din urmatoarele doua saptamani este Sicilia, excursia organizata din 14 septembrie.

Si, pentru ca sunt single, mai am o prioritate, cazarea sa fie in camera single. Este ok?

Mutumesc

Offline Cristy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4398 : Vineri, 03 Septembrie 2021, 21:24 »
Buna seara,

Ma numesc Cristina, am 45 ani si sunt din Bucuresti.
Sper sa ma inscriu in curand in prima excursie si sa ne intalnim fata in fata.

Offline Trigri

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Și mâine este o zi
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4399 : Vineri, 10 Septembrie 2021, 09:02 »
Hei! Mă bucur că v-am găsit. Mă numesc Cristina, am 52 de ani si sunt din București. Am abia aștept să merg in excursii și să vă cunosc.
Cristina

Offline GeoBafi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4400 : Miercuri, 22 Septembrie 2021, 16:36 »
Ahoeeee! Bine v-am gasit!

Geo din Constanta. Felicitari Dnului CANDEA si echipei TSC  ptr conceptul Singles Camp, o initiativa foarte buna, o idee geniala pentru cei singuri care doresc sa calatoreasca, sa socializeze si sa cunoasca oameni noi. Ma bucur enorm ca v-am descoperit.
Sunt single de 10 luni si abia astept sa cunosc cat mai multi dintre voi!
Primul eveniment la care ma inscriu cu siguranta, este Marginimea Sibiului/10-12 Dec.
Dupa, voi intra pe pagina forum a excursiei in speranta de a gasi constanteni single ptr organizarea transportului.

Ganduri sincere si bune tuturor !

Offline Simona TOMIC

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4401 : Marți, 05 Octombrie 2021, 16:03 »
Buna,

Sunt Simona din Timisoara si ma bucur sa va anunt ca m-am înscris la evenimentul care va avea loc între 22-24.10.2021, la Rimetea, Piatra Secuiului si Coltesti, din judetul Alba.

Astept cu mare nerabdare sa va cunosc pe cei care veti participa la aceasta excursie si pe ceilalti membri ai comunitatii singlescamp.

Este minunat sa ne intalnim si sa socializam, sa vizitam locuri frumoase şi sa legam prietenii.

As fi foarte bucuroasa sa imi transmiteti daca mai este cineva din Timisoara sau imprejurimi care va participa la evenimentul de la Rimetea. Daca doriti si voi, eventual ne putem organiza sa calatorim impreuna.

Multumesc si va transmit urari de bine si sanatate din Timisoara. Pa pa si pe curand. Tel. 0724-243073

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4402 : Marți, 05 Octombrie 2021, 20:15 »
Bine ai venit, Simona!
Am copiat mesajul tău pe firul de discuție dedicat acțiunii de la Rimetea.

https://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,3389.0.html

Ne vedem în curând  *|*
Diana

Offline Mihaela_A_M

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4403 : Vineri, 15 Octombrie 2021, 00:29 »
Bună seara! Ma bucur ca v-am (re)gasit!
Sunt Mihaela, din Petroșani, 48 de ani.
Am intrat in grup acum aproape 2 ani, insa în acel moment nu am avut prea mult curaj sa continui. Sunt iubitoare de sport, muzica, oameni veseli, socializare ..., asa ca m-am hotărât sa particip la excursia de la Bansko. Sper sa fie doar un inceput.
Nu am reușit sa intru pe forumul excursiei, asa ca vin aici cu rugamintea de a ma ajuta cu un link.

Offline Wanderer

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 52
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4404 : Vineri, 15 Octombrie 2021, 13:57 »
Buna, Mihaela!

E foarte bine ca ti-ai facut curaj sa te inscrii la o prima actiune.  :applause: Singurul regret (mare!) o sa fie ca n-ai facut-o mai devreme  ::), dupa ce ai sa vezi ce atmosfera grozava e in vacantele noastre si ce oameni minunati intalnesti.

E foarte simplu sa ajungi la topicul excursiei respective: intra pe singlescamp.ro, acolo ai Lista de excursii organizate pe luni, dar si in ordine cronologica. Intra pe pagina excursiei dorite, iar acolo ai optiunea de inscriere. Completeaza toate datele cerute si asteapta un mail de confirmare de la agentie. Apoi poti sa platesti avansul in contul comunicat, pentru a avea locul asigurat, caci simpla inscriere nu-ti confirma locul, doar plata avansului.

Sa fie o vacanta minunata (si va fi), prima dintr-o lunga lista!
Not all those who wander are lost

Offline Andreea_s

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4405 : Vineri, 15 Octombrie 2021, 19:25 »
Buna seara,

Numele meu este Andreea, 38 ani, din Ilfov. Am primit din pura coincidenta linkul SinglesCamp - sau poate nu a fost chiar o coincidenta pana la urma :)
Imi place sa calatoresc (si nu numai), imi plac muntele si marea deopotriva, sa fiu activa dar si sa lenevesc pe un sezlong la soare, si sa cunosc oameni faini  :)
Intentionez sa ma inscriu la excursia de Revelion daca se mai poate si la cea de la Bansko.
Am mai vazut ceva interesant pentru anul viitor in Maroc dar fara link pentru detalii.

In rest - mi se pare super interesanta initiativa aceasta si la cat mai multe excursii!

Seara frumoasa tuturor!
Andreea

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4406 : Vineri, 15 Octombrie 2021, 20:10 »
Salutări și bun venit tuturor !
Pt. Andreea_s , începând de mâine te poți înscrie și la Revelion , la Bansko deja este lansată văd că mai sunt locuri , Marocul este trecut tot pe anul următor 2022 dar încă nu se pot face rezervări până nu listează complet , dar ca  program informativ se poate consulta.
Vacanțe frumoase și călătorii plăcute !  :flori: :)

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4407 : Vineri, 15 Octombrie 2021, 20:40 »
Am văzut că a mai cerut cineva link cu excursii , ele sunt grupate 2021 , 2022 , nu-i greu de găsit , atât pe forum care este interactiv cât și pe rezervări...
Chiar avem și o informare în sus-ul paginii de forum pe care ar fi bine să o consultați  ;) :bow:
Multă sănătate și voie bună !  :flori:

Offline Ella21

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4408 : Luni, 18 Octombrie 2021, 18:15 »
Buna seara tuturor!
Sunt Ella si am 49 de ani.
Va "spionez" de ceva timp si azi m-am hotarat sa ma alatur voua, in speranta ca vom imparti momente placute.
Am vazut cateva propuneri tentante pe lista de excursii din 2022, care se suprapun peste "to do" list-ul meu.
Sper sa ne vedem in curand! :flori:

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4409 : Vineri, 22 Octombrie 2021, 20:10 »
Bine ai venit, Ella21!
Cu siguranta, aici poti gasi multi prieteni cu care sa imparti momentele placute pe care ti le doresti.
Excursiile te vor ajuta in acest sens, lista e larga, sigur vei gasi cateva pe placul tau. Succes!