Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967212 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Lovely

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #990 : Vineri, 11 Mai 2012, 23:39 »
Buna tuturor, sunt Florina. Si de abia astept sa va intalnesc in carne si oase, cu proxima ocazie!

Offline Monique

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 274
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #991 : Sâmbătă, 12 Mai 2012, 07:17 »
Bine ai venit in club!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #992 : Sâmbătă, 12 Mai 2012, 08:29 »
Buna tuturor, sunt Florina. Si de abia astept sa va intalnesc in carne si oase, cu proxima ocazie!
Bun venit, Lovely, ne bucuram sa ne fii alaturi! Poate ne spui cateva cuvinte despre tine! :) *|*

Offline Corika

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #993 : Sâmbătă, 12 Mai 2012, 19:13 »
Buna  ::)..Sunt  din Timisoara si am 30 de ani .
single since birth  :2funny:,no kids ,doar un pisoi (el mai singur decat mine :P)
am dat de voi in ziua in care am clacat si mi-am dat seama ca am tras ca o naluca sa imi fac o ''cariera ''''dormind'' la lucru si uitand de mine.
Cum mi-am sacrificat  totzi prietenii si familia ''for a bright future'',m-am gandit sa ma ''join a group'' si sa incerc sa socializez si eu cu oamenii :)
asa ca incep prin ''hello i'm Corina and i'm an workaholic''  :worship:
Think less,Feel more!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #994 : Sâmbătă, 12 Mai 2012, 20:36 »
Fii binevenita, Corika! Sper sa te integrezi repede in Comunitatea Singles Camp!  *|*

Offline Plusar

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 376
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #995 : Sâmbătă, 12 Mai 2012, 23:25 »
aoleu ! in ultima vreme am inceput sa simt fiori reci pe sira spinarii cand aud de cate o carierista infocata ca tine ! :)
dar lasa ca aici o sa te vindeci ! o sa incepi sa lipsesti vinerea de la munca ca sa poti pleca cu noi in tabere , lunea vei fi prea obosita sa mai mergi sau daca totusi mergi la munca vei fi zombi si nu poti face fata solicitarilor profesionale ! ;)
asa ca in curand vei ajunge somera ! o_O 
dar nu-i nimic vei fi o somera fericita nu o carierista trista ! sper ca nu-ti stergi contul dupa ce citesti ce am scris eu aici !

Offline Corika

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #996 : Duminică, 13 Mai 2012, 00:02 »
aoleu ! in ultima vreme am inceput sa simt fiori reci pe sira spinarii cand aud de cate o carierista infocata ca tine ! :)
dar lasa ca aici o sa te vindeci ! o sa incepi sa lipsesti vinerea de la munca ca sa poti pleca cu noi in tabere , lunea vei fi prea obosita sa mai mergi sau daca totusi mergi la munca vei fi zombi si nu poti face fata solicitarilor profesionale ! ;)
asa ca in curand vei ajunge somera ! o_O 
dar nu-i nimic vei fi o somera fericita nu o carierista trista ! sper ca nu-ti stergi contul dupa ce citesti ce am scris eu aici !


 :box:...ce sa ii faci?, .... nu carierista, mai mult shoopista.....dar cum nimeni nu mi-a oferit sprijinul......cumva a trebuit sa fac  :faint:...just joking :P
multzu mult pt incurajari
Think less,Feel more!

Offline Monique

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 274
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #997 : Duminică, 13 Mai 2012, 07:02 »
Bine ai venit Corika!

Caroline

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #998 : Duminică, 13 Mai 2012, 18:01 »
mi-am dat seama ca am tras ca o naluca sa imi fac o ''cariera ''''dormind'' la lucru si uitand de mine.
Cum mi-am sacrificat  totzi prietenii si familia ''for a bright future'',m-am gandit sa ma ''join a group'' si sa incerc sa socializez si eu cu oamenii :)

Don't worry, you're not the single one at all.
Bine ai venit!  :flori:

Offline ludmila

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 59
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #999 : Duminică, 13 Mai 2012, 21:56 »

Buna seara tuturor, buna seara domnule Gigi Cindea! Ma bucur mult ca v-am gasit! Sunt din Suceava si de ceva timp sunt "single",iubesc oamenii, viata si imi place foarte mult sa calatoresc, motiv pentru care cautand un loc unde sa-mi petrec concediul am dat peste acest site interesant, pentru persoane singure,  ca mine. Pot sa va spun domnule Gigi ca aveti niste locatii pentru excursii excelente si pentru ca iubesc Venetia si visez la ea din adolescenta as dori sa merg si eu in excursia din Adriatica, dar din pacate se precizeaza ca este doar un singur loc si nu stiu daca mai este liber.Oricum eu m-am inscris pe acel formular online si sper ca ne vom cunoaste. Multumesc pentru rabdare, Doamne ajuta!
 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1000 : Luni, 14 Mai 2012, 07:07 »
Buna dimineata Ludmila! Si bine ai venit in Singles Camp! Acum ca tea-ia alaturat grupului nostru, folosesc singularul in adresare, te rog foloseste-l si tu, sunt Gigi pt toata lumea de aici. Iti multumesc pentru apreciere si sper sa ne putem intalni intr-una dintre actiuni.
Din pacate stiu ca acel loc a fost ocupat in Adriatica, dar retin ca rezerva numele si contactul tau, pt ca niciodata nu se stie. Poate sa apara o renuntare, care sa lase un loc liber.

Offline Monique

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 274
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1001 : Luni, 14 Mai 2012, 20:59 »
Bine ai venit printre noi, Ludmila!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1002 : Luni, 14 Mai 2012, 21:15 »
   Ludmila, vad că deja ai păşit cu dreptul in Comunitatea Singles Camp! Imi place că nu pierzi timpul si stii ce vrei! Fii binevenita, iti doresc sa ai parte de multe bucurii si fie ca aici, in aceasta comunitate, sa descoperi oameni frumosi si sa participi la actiunile si excursiile care sunt pe placul tău!

Offline Sophie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1003 : Marți, 15 Mai 2012, 17:40 »
Buna seara tuturor! Ma bucur sa va cunosc :) Imi place foarte mult sa calatoresc si sper sa ne cunoastem in curand si "face to face" intr-o singles camp. O seara minunata, va doresc  :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1004 : Marți, 15 Mai 2012, 19:12 »
Bine ai venit, Sophie!  :)