Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967395 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1275 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 15:20 »
bun venit, iuly si catalin. :)

Caroline

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1276 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 17:24 »
sa nu cumva sa fie "prea" edificatoare...

Sa intelegem ca iti plac mai mult iluziile caldute? N-as crede... Intalnirile in real sunt "scurt pe doi", cum se spune, adica, indiferent de ce-si imagineaza fiecare despre SC, doar atunci are imaginea de ansamblu. Daca rezoneaza cu ea, mai vine (pe forum si/sau in real), daca nu, inseamna ca oricum nu avea rost sa piarda vremea pe forum. Eu sunt din categoria SC m-a cucerit.   :) Deja ma intreb, daca candva voi avea o relatie in care sa vreau sa ma implic total, cat de dor o sa-mi fie si cat de tentata as fi sa le pastrez pe amandoua".  ;)

Offline catalin_isacovici

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1277 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:04 »
Mersi, Micaela. Eventual, cand se organizeaza vreo iesire prin Brasov, sa ma anuntati si pe mine. Chiar vreau sa va intalnesc

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1278 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:09 »
te anuntam, daca ne mai invrednicim la vreo iesire. ieri am fost la un pas sa mancam o inghe' in Piata Sfatului, dar pana la urma ne-am orientat spre Cheile Gradistei. Te asteptam si pe tine la Bucuresti.  :)

Offline catalin_isacovici

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1279 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:13 »
Fain! Cat despre Bucuresti, nu stiu cand o sa mai trec pe acolo. Mi-au cam ajuns 4 ani de facultate :giggle:

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1280 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:15 »
Fain! Cat despre Bucuresti, nu stiu cand o sa mai trec pe acolo. Mi-au cam ajuns 4 ani de facultate :giggle:
numai patru?
si ce vrei sa spui? nu-ti place Bucurestiul?!?   :bully:

Offline catalin_isacovici

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1281 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:17 »
Dupa ce cresti in Brasov, aer curat, munte, agitatie nu foarte mare, cam greu sa te obisnuiesti in Bucuresti  ::). Parca e prea agitat pentru mine

Lili Zamfirescu

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1282 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:19 »
Dupa ce cresti in Brasov, aer curat, munte, agitatie nu foarte mare, cam greu sa te obisnuiesti in Bucuresti  ::). Parca e prea agitat pentru mine
....si pentru noi. bine-ai venit catalin. si spune-ne locuri secrete de vizitat in brasov si pe langa. cat mai e frumos afara....luam cau' naravas si bem cafeaua in piata sfatului..

Offline catalin_isacovici

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1283 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:23 »
Pai de vizitat, bineinteles Piata Sfatului si Biserica Neagra (mai tin joia parca concert de orga), mai e o biserica in genul ei in Bartolomeu (e cea mai veche din Brasov). Prima Scoala Romaneasca, cascada 7 scari, cascada Tamina, Restaurant Panoramic (e in varful Tampei, se ajunge cu telecabina sus si e o priveliste frumoasa), vechea cetate...

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1284 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:24 »
turnul Alb, turnul Negru, gradina zoologica, Poiana Brasov. :)

Offline catalin_isacovici

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1285 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:26 »
turnul Alb, turnul Negru, gradina zoologica, Poiana Brasov. :)
Cine stie, cunoaste  :))

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1286 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:29 »
Catalin, spune-ne cate ceva despre tine, foarte sumar: cum te cheama stim...cati ani ai, ce inaltime, ce culoare de par, de ochi, statut marital, zodie, hobiuri, calitati, defecte, meserie, prieteni, dusmani, trecut, prexzent, proiecte de viitor... ;D
glumesc.  ;D

Lili Zamfirescu

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1287 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:32 »
Catalin, spune-ne cate ceva despre tine, foarte sumar: cum te cheama stim...cati ani ai, ce inaltime, ce culoare de par, de ochi, statut marital, zodie, hobiuri, calitati, defecte, meserie, prieteni, dusmani, trecut, prexzent, proiecte de viitor... ;D
glumesc.  ;D
eu nu. deci?

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590

Offline catalin_isacovici

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1289 : Duminică, 23 Septembrie 2012, 22:47 »
Catalin, spune-ne cate ceva despre tine, foarte sumar: cum te cheama stim...cati ani ai, ce inaltime, ce culoare de par, de ochi, statut marital, zodie, hobiuri, calitati, defecte, meserie, prieteni, dusmani, trecut, prexzent, proiecte de viitor... ;D
glumesc.  ;D
:)) S-a facut! Sper doar sa nu dezamagesc. Am 26 de ani, 1.75m inaltime, brunet cu ochi caprui, sunt singur (am terminat o relatie de aproape 4 ani), sunt taur. Imi plac drumetiile, iesirile, filmele bune, mai nou mi-am descoperit un nou hobby, meciurile de hochei. Cat despre calitati, ce sa zic sunt mai modest. Dusmani nu stiu ce sa zic, cred ca am, ca e lumea rea... Lucrez in administratie, dar nu de mult.