Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Zanzibar, safari si masai in Tanzania 10 - 20 septembrie 2021

<< < (2/8) > >>

admin:
Astazi, 26.01.2021, am transmis tuturor participantilor un Email. Am rugamintea de a completa intentiile de participare la optionale si de a ne transmite raspunsul, in cel mai scurt timp. Multumesc!  :flori:

admin:
Mai sunt  5 raspunsuri de primit, restul de 25 de participanti au transmis intentiile de participare la optionale. Le-am notat si cand ne apropiem o sa va anunt pentru efectuarea platii. Eu am sa rezerv la agentia partenera excursiile pe insula, urmand ca la sfarsitul acestei saptamani sa le si comunic numarul de participanti la fiecare dintre optionale. La SAFARI, dupa cate vad, o sa fie ambele avioane pline, asa ca o sa fim cel mai mare grup din Mikumi.  :) O sa avem 5 sau 6 jeep-uri cu care o sa calatorim prin savana...

Zilele trecute am scris ceva despre Stone City, ceva ce urmeaza sa vedeti si sa aflati si acolo. Incerc insa, in masura timpului pe care il am, sa mai scriu cateva ceva despre aceasta destinatie, lucruri pe care nu le gasiti pe inetrenet si care ar putea sa va ajute sa intelegeti mai bine locul in care mergeti.

Despre "Zanzibar, un paradis cu istorie dramatica" puteti citi aici: https://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,3380.0.html

admin:
Am primit de la toata lumea raspunsuri, au mai ramas insa 2 participanti care nu mi-au transmis optiunile lor.. Astazi am transmis a 3-a oara mesajul celor doi:

Viorel G.

Liliana L.

Daca nu primesc nimic, inteleg ca nu doresc sa participe nici la SAFARI si nici la optionale.

DanaIoana:
Bun ziua,
As dori sa renunt la aceasta excursie. Daca exista cineva interesat de Zanzibar +Safari si bineinteles, daca mai este posibil sa ma retrag va rog sa ma anuntati.
Multumesc
Dana Boricean
0745677142

moon:
Buna Gigi. Ne poti lamuri te rog daca vaccinul impotriva febrei galbene este obligatoriu. ? Nu am gasit ceva oficial in sensul acesta. Sau poate fi facut, ca si celalte, optional? Multumim.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă