Autor Subiect: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 31 iulie -2 aug 2020  (Citit de 7532 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Babele, Sfinxul, Varfurile Omu si Caraiman, Valea Cerbului 31 iulie -2 aug 2020
« Răspuns #15 : Duminică, 06 Septembrie 2020, 09:56 »
Ieri am primit de la Gusti cateva fotografii facute in timpul excursiei. Niste locuri minunate, peisaje, panorame, totul extraordinar de frumos. Si aici nu este nici macar o imagine...Si aici si am vazut la mai multe actiuni. Ce pacat ca locurile astea nu apar si aici pe forum, dupa excursii. Ca nu se arata si celorlalti pe unde se merge, ce se vede, sa se scrie despre drum, cat de greu a fost, sau din contra cat de usor si placut. Cu ceva timp in urma, aici in Singles Camp cam asta se intampla, era o atmosfera faina si inainte de plecare si la revenirea din excursii. Era o stare de prietenie generala, asta percepeam eu si asta cred si altii din afara... Cei care participau isi impartaseau experienta, povesteau despre ce au intalnit, dadeau sfaturi celorlalti. De ce s-a pierdut spiritul acela fain, chiar nu stiu. Dar e pacat...

Aici postez eu cateva imagini din aceasta excursie, ceea ce am primit de la Gusti...Pt a intelege despre ce vorbesc si ce pacat ca nu se arata la revenirea din excursii...