Autor Subiect: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 14 - 16 august 2020  (Citit de 6464 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
Re: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 14 - 16 august 2020
« Răspuns #15 : Vineri, 21 August 2020, 10:10 »
Au fost trei zile de vara cu obiective turistice si peisaje frumoase din judetul Buzau, unele mai celebre, altele mai putin cunoscute. Desi sambata a inceput cu ploaie, am avut vremea buna pentru obiectivele propuse...chiar si pentru dansul de seara ! Va multumesc tuturor pentru super atmosfera creata, atat in timpul excursiilor dar si.... seara, la racoare,la serile cu party de pe terasa pensiunii.
























Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 14 - 16 august 2020
« Răspuns #16 : Vineri, 21 August 2020, 12:03 »
Ma bucur de fiecare data dupa cate o actiune a clubului cand vad ca lumea s-a simtit bine, s-a relaxat, s-a distrat si s-au legat prietenii. Un rol determinant il aveti voi Gabi si tu si Lidia si Diana si Gusti si Iulian, sunteti cei care oferiti din bucuria voastra, din placerea de a arata frumosul. Sunteti cei care generati cadrul, creati atmosfera si o intretineti cum stiti mai bine.

La fel de importanti sunt si oamenii care merg in actiuni si trebuie sa marturisesc cu mare satisfactie ca ceea ce am primit ca feed-back-uri de la insotitorii de grup este mai mult decat incurajant si motivant pentru noi, organizatorii. Toti ati remarcat ca au disparut complet din peisaj cei cu comentarii si atitudine de "desteptii satului", cei care mai altereaza atmosfera, care creaza situatii neplacute si sacaitoare si penibile. Asa cum am mai spus, nu erau multi, se pierdeau in peisajul a mii se oameni, dar erau stridenti. Si fara discutie, nu avea ce cautau pe aici, nu erau deloc in peisaj.

Dupa atatea luni de dezamagire si munca in zadar, a venit timpul sa ne bucuram, ori asta ne da oxigenul necesar sa putem continua. Trebuie sa recunosc si sa va spun cinstit ca de multe ori priveam in zare si nu vedeam nimic, ori asta imi taia orice elan de a mai gandi ceva pentru viitor. Este acum din nou emulatie, simt din nou bucurie si mi-e teama sa nu se opreasca iar. De aceea incerc sa traiesc la maxim, fiecare clipa de satisfactie pe care mi-o oferiti...