Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Padurea de liliac, Podul lui Dumnezeu si minunata Vale a Cernei 7 - 9 mai 2021

<< < (2/8) > >>

lidia.Iasi:
Buna, tuturor!
Sunt Lidia, insotitorul vostru de grup in aceasta excursie, pe care o astept cu nerabdare de un an de zile :)
Eu voi pleca de la Iasi la Bucuresti, joi seara, cu trenul, la vagonul de dormit. Vineri ne intalnim la autocar, toti cei care  plecam din Bucuresti. Locul de plecare va fi anuntat cu cateva zile inainte, aici, pe forum.
Pana in acest moment suntem 6 persoane din Iasi, care am optat pentru varianta de transport cu trenul pe ruta Iasi - Bucuresti. Biletul tur-retur, la cuseta de 4 persoane, este in jur de 230 lei (plecare din Iasi, 6 mai, ora 23.15; intoarcerea din Bucuresti, 9 mai, ora 23.00, iar luni dimineata,  la 5:18 suntem in Iasi). Joia aceasta merg sa iau bilete, asa ca daca mai sunt doritori sa mearga impreuna cu noi, sa ma anunte la nr de telefon 0743122214.
Toate bune! :thumbup:

lidia.Iasi:
Deschid lista pentru transport, pe ruta Bucuresti - Pitesti - Rm, Valcea - Tg.Jiu - Baia de Arama - Ponoarele - Pensiunea Dumbrava,  str. Valea Cernei, DN67D, km12:

Cand va inscrieti, luati copy/paste intreaga lista, iar apoi va treceti numele si locul de urcare, daca este altul decat Bucuresti:

1. Lidia M
2. Andrei
3. Lidia F
4. Lenuta H
5. Costel S
6. Vasilica S
7.

Daca mai sunt persoane care aleg sa mearga de la Iasi la Bucuresti cu trenul, am scris in fereastra de mai sus cum vom calatori.
Pentru cei care vin cu masina personala, locul de intalnire va fi in localitatea Ponoarele, zona Primariei, in jurul orei 14.00.

oli:
[quote author=lidia.Iasi

1. Lidia M
2. Andrei
3. Lidia F
4. Lenuta H
5. Costel S
6. Vasilica S
7.Olivia B

d.mateescu:

--- Citat din: lidia.Iasi din Marți, 20 Aprilie 2021, 12:49 ---Deschid lista pentru transport, pe ruta Bucuresti - Pitesti - Rm, Valcea - Tg.Jiu - Baia de Arama - Ponoarele - Pensiunea Dumbrava,  str. Valea Cernei, DN67D, km12:

Cand va inscrieti, luati copy/paste intreaga lista, iar apoi va treceti numele si locul de urcare, daca este altul decat Bucuresti:

1. Lidia M
2. Andrei
3. Lidia F
4. Lenuta H
5. Costel S
6. Vasilica S
7.

Daca mai sunt persoane care aleg sa mearga de la Iasi la Bucuresti cu trenul, am scris in fereastra de mai sus cum vom calatori.
Pentru cei care vin cu masina personala, locul de intalnire va fi in localitatea Ponoarele, zona Primariei, in jurul orei 14.00.


--- Terminare citat ---
1. Lidia M
2. Andrei
3. Lidia F
4. Lenuta H
5. Costel S
6. Vasilica S
7.Olivia B1.
8. Daniela
9.Leea

claravicula:
Bună tuturor, adaug și eu 2 persoane

1. Lidia M
2. Andrei
3. Lidia F
4. Lenuta H
5. Costel S
6. Vasilica S
7.Olivia B1.
8. Daniela
9.Leea
10. Clara B
11. Tudorița I

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă