Autor Subiect: Padurea de liliac, Podul lui Dumnezeu si minunata Vale a Cernei 15 - 17 mai 2020  (Citit de 2612 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mimi

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 364
 Buna , Alexandra ! Bine ai venit in grup.Cu siguranta o sa fie o excursie frumoasa .

Offline roxanap61

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Buna ziua, sunt din Brasov, Roxana ma numesc. M-am inscris si eu.

Offline roxanap61

• Newbie
  • *
Am inteles ca voi primi un mail cu datele necesare achitarii avansului. Momentan nu am primit nimic, are idee cineva ce mai trebuie sa fac? Multumesc.

Offline lidia.Iasi

• Full Member
  • Mesaje postate: 179
Am inteles ca voi primi un mail cu datele necesare achitarii avansului. Momentan nu am primit nimic, are idee cineva ce mai trebuie sa fac? Multumesc.
Roxana, cauta si in spam, se intampla sa mai intre acolo mesajul cu detaliile de plata. E un mail automat trimis de sistem

Offline roxanap61

• Newbie
  • *
Re: Padurea de liliac, Podul lui Dumnezeu si minunata Vale a Cernei 15 - 17 mai 2020
« Răspuns #19 : Vineri, 14 Februarie 2020, 10:24 »
Roxana, cauta si in spam, se intampla sa mai intre acolo mesajul cu detaliile de plata. E un mail automat trimis de sistem

L-am gasit, multumesc mult de ajutor.

Offline Maya2

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Padurea de liliac, Podul lui Dumnezeu si minunata Vale a Cernei 15 - 17 mai 2020
« Răspuns #20 : Vineri, 14 Februarie 2020, 15:07 »
Si eu o sa fiu prezenta in aceasta excursie. :)Sunt din Brasov si va salut!
🤗Maya

Offline Mimi

• Sr. Member
« Răspuns #21 : Sâmbătă, 15 Februarie 2020, 14:49 »
 Bun venit fetelor din Brasov ! Se strange gasca frumoasa . Abia astept sa va cunosc. Sa ne vedem cu bine ! :dance:

Offline alexandra ene

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
« Răspuns #22 : Duminică, 16 Februarie 2020, 10:12 »
Roxana, Maya, bună! Și eu sunt din Brașov. Poate ne auzim înainte de plecarea către București (plecarea în excursie este din București).

Offline Serena

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 64
  • Bine ai venit in grupul nostru!
« Răspuns #23 : Duminică, 16 Februarie 2020, 17:07 »
Super ! Abia astept sa te cunosc.
Altcineva ? Hai , indrazniti ! O sa vedeti e mult mai usor de ne cunoastem un pic mai inainte .

Și eu voi avea plăcere să ne cunoaștem, dragă Mimi!
Mai este cineva din Constanța?

Offline Mimi

• Sr. Member
« Răspuns #24 : Duminică, 16 Februarie 2020, 19:37 »
 Buna , Serena , noi ne-am salutat deja , atunci imediat de ai scris pe forum. Oricum , iti spun din nou, bine ai venit !

Offline Maya2

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Roxana, Maya, bună! Și eu sunt din Brașov. Poate ne auzim înainte de plecarea către București (plecarea în excursie este din București).
Cu siguranta   :) :thumbup:
🤗Maya