Autor Subiect: Petreceri banatene, lavanda si trandafiri 19 - 21 iunie 2020  (Citit de 3320 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Carmen Drg

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Petreceri banatene, lavanda si trandafiri 19 - 21 iunie 2020
« Răspuns #15 : Joi, 27 Februarie 2020, 11:46 »
Bună ziua! M-am înscris ieri pentru această frumoasă acțiune, însă nu am plătit și sincer încă nu mi-am dat seama cum se face plata, dacă puteți să mă ajutați vă rog.
Sunt din Cluj, mai este cineva care participă din zona mea?

Offline mar61r0@gmail.com

• Full Member
  • Mesaje postate: 116
  • Bine ai venit in grupul nostru!
« Răspuns #16 : Joi, 27 Februarie 2020, 13:27 »
Buna Carmen. Dupa inscriere, (daca ai urmat pasii corect) in mod normal primesti un e-mail de la agentie cu informatiile  privind plata. Ai verificat in spam? poate a ajuns acolo mesajul!
Stop dancing the dance! Start feeling the dance!

Offline Carmen Drg

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
« Răspuns #17 : Sâmbătă, 29 Februarie 2020, 13:04 »
Bună ziua,
Acum am verificat în spam și acolo aveam mesajul cu toate informațiile despre plată. În mesaj scrie să achit până în 25 februarie, vă rog frumos să îmi spuneți dacă mai sunt locuri și dacă pot achita în acest week end sau cel târziu luni. Mulțumesc

Offline admin

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 11384
« Răspuns #18 : Sâmbătă, 16 Mai 2020, 10:25 »
ACEST EVENIMENT A INTRAT IN ANALIZA si acum suntem cu el in faza de CONSULTARE

Urmeaza ca pana luni seara sa primiti un mesaj Email din agentie, la care avem rugamintea sa raspundeti in termen de 10 zile. Daca nu ati primit mesajul cautati in SPAM si daca nu este nici acolo, scrieti pe adresa agentiei: office@bonvoyagesibiu.ro si vi se va retransmite.

Offline admin

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 11384
« Răspuns #19 : Joi, 28 Mai 2020, 15:21 »
In data de 16.05.2020, a fost transmis din agentie cate un mesaj pentru fiecare rezervat la aceasta excursie. Toata lumea a raspuns, cu exceptia a doi inscrisi. Pentru cei care nu au raspuns: daca nu ati primit Email-ul, cautati-l mai intai in SPAM, iar daca nu-l gasiti acolo, scrieti pe adresa: office@bonvoyagesibiu.ro, pentru retransmitere.

Maine se sfarseste termenul de 10 zile, in care am rugat participantii sa se incadreze cu raspunsul. Asa cum am precizat pe site si forum, cei care nu raspund in termen de 10 zile inseamna ca nu mai sunt interesati in nici un fel de actiune, urmand ca pentru acestia sa nu se intreprinda nici un demers.