Autor Subiect: In inima Deltei Dunarii. 26 - 30 iulie 2020  (Citit de 8689 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline MayaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: In inima Deltei Dunarii. 26 - 30 iulie 2020
« Răspuns #30 : Sâmbătă, 01 August 2020, 09:04 »

Cateva zile minunate...am vazut locuri inedite....ne-am plimbat...am ras...am dansat.Maestru de ceremonii: Gabi Lala :)...Multumim pentru toate fotografiile,, surpriza" ce ni le-ai transmis, pentru cantecele tale, pentru atmosfera si pentru tot efortul tau de a ne simti bine!
O vara cu cat mai multe iesiri in natura, doresc tuturor!

Offline ghibirdic viorica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: In inima Deltei Dunarii. 26 - 30 iulie 2020
« Răspuns #31 : Duminică, 02 August 2020, 11:55 »
Prima mea iesire cu Singlescamp, in inima Deltei Dunarii, o reusita! Aceasta, desigur, se datoreaza organizatorilor, gazdei de la Obretin dar mai ales lui Gabi Lala cel care a provocat si intretinut buna dispozitie pe durata intregului sejur. Totul la ... superlativ! Zile incarcate de frumos, seri distractive in acorduri de chitara (vinovat, desigur, G L) si multa voie buna! Am cunoscut locuri inedite si oameni deosebiti.
Multumesc Gabi si pentru fotografii!
Va doresc tuturor o vara frumoasa cu cat mai multe plimbari si distractii!

Offline GT_Oana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Re: In inima Deltei Dunarii. 26 - 30 iulie 2020
« Răspuns #32 : Duminică, 02 August 2020, 23:34 »
Una dintre cele mai frumoase experiente din viata mea. Totul mi-a placut la superlativ.
 Auzisem ca este destul de plictisitor in Delta, ca nu ai multe de facut, doar sa te plimbi pe apa, sa vezi pasari, copaci, marea... A fost total diferit in aceasta excursie, am savurat fiecare moment.
Daca as putea as mai merge iar in acelasi loc, cu aceeasi oamen, mai ales cu cei din barca lui Alex :D