Autor Subiect: Din nou in natura, din nou cu prietenii. Gura Raului 24 - 26 iulie 2020  (Citit de 8705 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline cristinamirela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Re: Din nou in natura, din nou cu prietenii. Gura Raului 24 - 26 iulie 2020
« Răspuns #30 : Marți, 28 Iulie 2020, 23:30 »
Buna seara tuturor! Fie eu nu gasesc , fie nimeni n-a creat "un loc" pentru feed-bak-uri din excursia noastra, asa ca voi scrie aici! Din punctul meu de vedere a fost o excursie extraordinara, cu oameni extraordinari, organizata impecabil deci in stil "premiile Oscar": multumim organizatorilor, multumim ghidului nostru minunat(atat pentru "ghidaj" cat si pentru fotografii) si multumim in mod special gazdelor noastre de la Lacul de Argint , Simona si Adi ,oameni cu suflet cald, primitori ,ospitalieri si fff buni bucatari!  :smitten:

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Re: Din nou in natura, din nou cu prietenii. Gura Raului 24 - 26 iulie 2020
« Răspuns #31 : Miercuri, 29 Iulie 2020, 17:01 »
Buna tuturor, trebuia sa scriu aceste randuri imediat ce m-am intors de la Gura Raului, dar mai bine mai tarziu decat deloc. A fost o iesire minunata, relaxanta, in care cu toata distantarea (caci a fost o distantare fata de iesirile din trecut) am reusit sa socializam, sa ne simtim bine. Sigur, Gusti a avut un rol important pe care l-a indeplinit cu brio , atat la cabana cat si pe traseu unde cu toata vremea neprielnica ne-a ajutat sa facem fata. Multumim Gusti si pentru poze. Gazdelor, multumiri ca au fost din nou la inaltime si s-au adaptat regulilor din pandemie dar fara sa ne lipseasca nimic. Si  nu in ultimul rand, am fost un grup frumos, fara ifose, fara comentarii nepotrivite care a stiut sa se bucure de iesire chiar si pe ploaie. Va doresc la toti sanatate si sa ne revedem cu bine in cat mai multe iesiri SC.