Autor Subiect: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020  (Citit de 6612 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Monicuta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #15 : Joi, 24 Septembrie 2020, 23:13 »
Buna Ancutza,
Mai este valabil anuntul cu locurile in masina? daca da mai ai un loc, la ce ora intentionezi sa pleci din Bucuresti si , o ultima intrebare, treci cumva prin Pitesti?
Mersi frumos

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #16 : Vineri, 25 Septembrie 2020, 09:39 »
Buna dimineata, Monicuta ! La 6 intentionez sa plecam din Bucuresti si trecem pe langa Pitesti, ocolim prin sudul orasului.

Offline Monicuta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #17 : Sâmbătă, 26 Septembrie 2020, 10:24 »
Multumesc Ancutza.
Cred ca treci pe la Vama venind de pe autostrada.

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #18 : Duminică, 27 Septembrie 2020, 09:54 »
Buna dimineata, Monicuta ! Da, asa e trec pe langa vama. Vrei sa vii cu noi cu masina si sa te urci din Pitesti ? Daca da, lasa un nr de telefon ca sa te pot contacta. Sau trimite-l pe adresa mea de mail: secuanca@yahoo.com. Duminica placuta iti doresc !

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #19 : Marți, 29 Septembrie 2020, 16:24 »
1 loc disponibil intr-o camera dbl la barbati si unul intr-o camera dbl la femei.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #20 : Joi, 01 Octombrie 2020, 07:53 »
Locurile s-au ocupat, sunteti formatie completa!!!  *|*

Vremea se anuntare buna, chiar foarte buna pentru aceasta perioada a anului. Iata prognoza, in care am inclus si ziua de astazi, pentru ca stiu ca in jur de 10 deja veti fi acolo incepand cu aceasta dupa-amiaza.



Sunteti o gasca destul de mare, multi va cunoasteti intre voi, asa ca atmosfera va fi faina cu siguranta!

Tineti cont in mod deosebit de recomandarile noastre in ceea ce priveste echipamentul de munte, nu uitati de pelerina! Luati si incaltaminte de munte de schimb, in caz ca va stropeste un pic...Daca aveti manusi alpine, de munte, pentru priza sunt bune luate si acelea in bagaj. Va vor ajuta la urcarea pe scara spre Inelet.

Aceasta excursie are doua premiere: in primul rand o notez pe cea mai importanta: DEBUTUL IASMINEI CA INSOTITOR DE GRUP SINGLES CAMP&TRAVEL. A fost cu noi in multe iesiri, a participat la o gramada de evenimente si drumetii, insa acum este in alta pozitie, cea de co-organizator si ghid. Are avantajul enorm al faptului ca stie atmosfera din grupurile noastre, cunoaste bine ce cadru trebuie obtinut, va cunoaste si este cunoscuta de multi dintre voi. Este o persoana foarte deschisa, vesela, comunicativa, sunt convins ca o sa descurge de minune.

Are insa nevoie si de suportul vostru, de micile incurajari care desi nu par importante sa stiti ca motiveaza mult pe cei sufletisti, pe cei care fac ceva din pasiune, care pun emotie. Imi doresc din toata inima sa nu apara pe acolo cineva off-profile SC&T, in agentie s-a avut in vedere o filtrare atenta, dar niciodata nu se stie cum mai "scapa" cate un carcotas din ala razgaiat, neimplinit si permanent nemultumit. Care este adevarat, vine doar o data cu noi, dar are darul de a strica un poc din atmosfera faina din grup si de a afecta increderea celui care ghideaza. Este important sa faci primul pas asa cum iti doresti.

Succes Iasmina, iti doresc mult mult noroc!

A doua premiera, pentru ca am spus ca sunt doua, este programul acestei excursii. Abordam pentru prima oara Ineletul, satul cocotat pe scara, este un loc in care cu siguranta o sa mai revenim. Mi-as dori sa faceti cat mai multe fotografii si mi-ar placea ca la intoarcere sa le vad si eu.

Va urez calatorie frumoasa pana acolo, zile frumoase si gasca faina!

Offline Iasmina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #21 : Joi, 01 Octombrie 2020, 11:17 »
Multumesc mult Gigi!  :) Este o satisfactie foarte mare sa pot sa fiu ghid la Singles Camp, trebuie sa recunosc ca este un mare avantaj faptul ca am participat la multe excursii si evenimente cu voi, ma ajutat sa inteleg ideea agentiei, faptul ca conteaza foarte mult  atmosfera si socializarea si nu doar locurile vizitate.

Dupa discutiile telefonice cu participantii la excursie pot spune ca este o gasca super faina si sunt convinsa ca vom avea un weekend minunat impreuna. Vremea frumoasa este deja comandata  ;) si pe langa echipamentul de munte recomand si un costum de baie.

Sa avem un weekend minunat!  *|*
„Fii fericit cât trăiești, pentru că mort o să fii mult timp.”

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #22 : Joi, 01 Octombrie 2020, 20:10 »
Buna seara ! Iasmina, sa fie intr-un ceas bun debutul tau ca insotitor de grup la SC. Sigur o sa avem un weekend frumos, avem atatea locuri minunate de vizitat si atat de multi oameni de revazut sau de cunoscut. Pe maine !

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13225
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #23 : Sâmbătă, 03 Octombrie 2020, 20:03 »
Am primit o multime de vesti bune! In primul rand primirea pe care i-ati facut-o Iasminei. Ma bucur enorm ca a avut parte in primul ei pas ca ghid, de un grup foarte fain. Asta conteaza atat te tare, incat nu stiu daca va puteti da seama. Acest prim pas poate sa insemne incredere, perspectiva, motivatie, daca grupul este fain, in aceiasi masura in care poate sa fie devastator pentru un om aflat la inceput de drum, sa dea de vreo vuvuzea.

Apoi am vazut fotografiile. Vremea arata minunat, asa ca ati putut savura din plin acele locuri fascinant de frumoase. Sunt fericit ori de cate ori vad ca lumea se manifesta ca intr-un grup de prieteni, ca se simte ca intr-o gasca, nu ca intr-o excursie a nu stiu carei agentii. Si aici am simtit din fotografii, din filmulete, ca atmosfera este asa cum imi visz si doresc la fiecare grup.

As scrie mai multe, sunt tare entuziasmat, prefer insa sa va arat si cateva fotografii pe care le-am vazut pe facebook la cei care participa. Nu respecta o cronologie, sunt amestecate, important este sa vedeti cat de frumoasa este natura in Muntii Cernei...




























Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #24 : Marți, 06 Octombrie 2020, 01:19 »
M-am simtit foarte bine, multumesc tuturor, in special Iasminei.
 Mi-a placut organizarea, mi-a placut locatia, mi-a placut atmosfera .... cum sa nu-mi placa daca am avut in jur doar persoane "deosebite"  : George Clooney (Leo), Winnetou (Vali), Kojak (Dan), Helen Mirren (Tania), Mircea Nan (Sandu) ...  ?   ;)  ;D

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #25 : Marți, 06 Octombrie 2020, 08:40 »
Buna dimineata!  Ce mai putem spune in plus dupa 3 zile petrecute in locuri minunate? Ca am cunoscut-o pe Iasmina, proaspat insotitor de grup,la SC si, in afara de cunostintele ei cu privire la locurile strabatute si adaptabilitatea  ei la dorintele grupului, ne-a  invatat pe toti sa dansam  Jerusalema. Nota 10. Ca am avut parte de un grup haios si ca am facut echipa buna toti. Ca eu personal  am reusit sa-mi demostrez ca se poate sa urci scari suspendate spre cer si rasplata este sa vezi  locuri de o frumusete rara. Si nu in ultimul rand, gazda noastra sasoaica a gatit bunatati de sa te lingi pe degete, inca o data multumiri. Conculia este ca nu trebuie sa ratati excursia aceasta. Va doresc o zi buna si sa ne revedem cu bine!

Offline Iasmina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
Re: Herculane montan si Inelet, satul cocotat pe scara 2 - 4 octombrie 2020
« Răspuns #26 : Marți, 06 Octombrie 2020, 17:06 »
Va mulțumesc încă o dată  :flori: și ma bucur mult ca v-ați simțit bine și eu m-am simțit extraordinar de bine ca am avut un grup atât de fain. Ne vedem la următoarea excursie și de abia aștept sa mai dansăm împreună Jerusalema  *|*
„Fii fericit cât trăiești, pentru că mort o să fii mult timp.”