Autor Subiect: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020  (Citit de 6844 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #15 : Marți, 06 Octombrie 2020, 23:41 »
Buna Alex! Se plateste direct la centrul de echitatie, nu prin banca.

Offline AlexRadu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #16 : Miercuri, 07 Octombrie 2020, 11:09 »
Notat. De stiut pt ca prin zona nu sunt multe bancomate 😊

Offline vivi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #17 : Miercuri, 07 Octombrie 2020, 15:08 »
Hello! Sunt Viviana. Stiu ca este cam din scurt, dar daca nu aveti alte planuri in acest WE, pot ceda locul meu. Pentru cine este interesata, nr de telefon este 0730702935. Multumesc si o zi frumoasa in continuare!

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #18 : Miercuri, 07 Octombrie 2020, 15:55 »
Heey , după câte renunțări au fost Viviana vine ca un vânt blând de toamnă ! ^-^
Mai sunteți mulți ?  In fine până acum nici nu știam de existenta voastră :)
Hai să-i găsim înlocuitoare madamei Vivi !  :giggle:

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 547
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #19 : Miercuri, 07 Octombrie 2020, 18:11 »
Astazi au aparut 2 locuri disponibile :unul intr-o camera dbl la femei si unul intr-o camera dbl la barbati.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #20 : Vineri, 09 Octombrie 2020, 08:55 »
Marea mea teama este intotdeauna vremea...asa ca primul lucru pe care l-am facut astazi cand m-am trezit a fost sa vad cum o sa fie cele 3 zile pe care o sa le pterceti la Slanic Prahova. Fata de ultimele 3 zile, arata incurajator...



Programul este fain, pe Lidia nu mai are rost sa v-o prezint pentru ca deja o cunoasteti si stiti cat de atenta si responsabila este, oamenii care iubesc animalele sunt fara exceptie faini si de gasca, asa ca sper sa aveti o iesire minunata.

Va doresc drum bun pana acolo, sa va intoarceti cu amintiri minunate! Atentie si la "invizibilul" care vad ca este tot mai prezent, desi stiu ca este foarte greu intr-un grup. Acum este totusi nevoie de mai multa grija...


Offline mirelam

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 94
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #21 : Vineri, 09 Octombrie 2020, 14:07 »
Multumim Gigi,

Noi sigur ne vom distra ca intotdeauna oriunde am merge cu singlescamp.

Cu mare drag,

Mirelam

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #22 : Duminică, 11 Octombrie 2020, 22:45 »
Bună seara ,sper că ați ajuns cu toții bine acasucă așa cum am ajuns și eu !  :kissing:
A fost o excursie SC din aia jmekera de tot , ceva nou prin faptul că am avut programul de echitație superb de inspirat...
Ce grup fain și nou nouț pentru mine a fost ...! :bow:
Revin zilele astea cu alte detalii , dar parcă prea am avut noroc de vreme faină și oameni destinși , nostimi și f.f.f. plăcuți !
Vă salut cu mare drag ! Povestea cu căluții va merge mult , mult mai departe sper  pentru că vreau să revin!   ;):flori:

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #23 : Marți, 13 Octombrie 2020, 00:31 »
Pe langa manejul din prima zi care s-a facut cate 2 la caluti, urmatoarea noi incepatorii am vizitat Salina , am mancat copios la un restaurant excelent si am mers la echitatie dupa-amiaza cand ne-am distrat copios la micile greseli pe care le faceam. :giggle: Traseul pe coama dealului a fost de vis, peisajele extraordinar de frumoase . 8)
Bineinteles ca am avut si petrecere in ambele seri, deci pentru mine a fost perfect ca am avut timp sa-mi recapat fortele. ;)
In ultima zi manastirea Crasna a fost ca o plimbare placuta prin padure,un loc de exceptie unde am primit si ceva la pranz(cine a dorit ::) ) la fel si Muntele Verde cu panorama deosebita unde Florin Piersic a filmat scene din "Haiducii lui Sapte Cai "  :thumbup:
Multumiri lui Alex de la Husar Slanic Riding Centre  , fetelor de la Pensiunea Casa Padurii care au fost mereu zambitoare, Lidiei  cu organizarea si  la intoarcere mi-a facut hatarul si am oprit la R. Belvedere Magura  O0 , S.C & T. si voua care sunteti minunati !  :flori: :kissing:
Revin cu fotografii ...

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #24 : Marți, 13 Octombrie 2020, 01:10 »









































































































































































Offline Gabi sb

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 89
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #25 : Marți, 13 Octombrie 2020, 23:09 »
Buna seara! Si pentru mine a fost una dintre cele mai frumoase actiuni din SC - oameni frumosi, o atmosfera relaxata si prietenoasa. Vremea a tinut cu noi, ca de obicei. Ploaia s-a oprit la timp pentru a ne putea bucura  din plin de programul de echitatie. Si eu sunt super incantata de povestea cu calutii si m-am gandit sa repet experienta in viitorul apropiat.

Offline eugenbr

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #26 : Joi, 15 Octombrie 2020, 10:40 »
Salutare a primit careva  pozele de la Lidia?

Offline lidia.Iasi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 359
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #27 : Joi, 15 Octombrie 2020, 14:46 »
Salutare a primit careva  pozele de la Lidia?
Eugen, abia astazi le-am trimis :)
Daca nu ati primit link-ul pe mail, trimiteti un mesaj pe adresa lidiamandache5@gmail.com

A fost o excursie foarte faina! Costi a fost generos cu fotografiile postate si ii multumesc, dar am sa revin si eu cu ceva imagini  :thumbup:

Offline Dana T

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
Re: O noua poveste cu cai si prieteni 9 - 11 octombrie 2020
« Răspuns #28 : Joi, 15 Octombrie 2020, 17:59 »
Multumim, Lidia, a fost Povestea nr.2, o poveste frumoasa care nu avea cum sa se termine decat cu poze super,  :applause: :applause: :applause: ;pacat doar ca rasul de seara nu a putut fi cuprins si descris....trebuie doar repetat  :laugh: :laugh: :laugh:. Asa ca se cuvine sa asteptam cuminti si sanatosi un nou capitol, Povestea nr.3. Sa speram ca 'Povestile Lidiei' vor deveni un roman gros si ca  multi prieteni din SC vor deveni parte din el.  :thumbup: