Autor Subiect: In drumetie pe rachete de zapada si la stana. Raul Sadului 12-14 februarie 2021  (Citit de 7472 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mateo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: In drumetie pe rachete de zapada si la stana. Raul Sadului 12-14 februarie 2021
« Răspuns #15 : Duminică, 31 Ianuarie 2021, 19:44 »
Bună tuturor!
Dacă renunță cineva, doresc să preiau rezervare.
Tel.0758421622. Marinela.
Mulțumesc anticipat!
La mine s-a eliberat un loc daca mai este valabila cererea.


Offline Krompaczki Patricia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Buna sunt Patricia din Baia Mare,dacă cumva renunta cineva,va rog sa ma contactați,as dori sa particip și eu la aceasta acțiune ,mulțumesc!... tel.. 0746796344!..  *|*

Offline CARMENGABRIELA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: In drumetie pe rachete de zapada si la stana. Raul Sadului 12-14 februarie 2021
« Răspuns #17 : Miercuri, 03 Februarie 2021, 10:45 »
Buna,
daca este ok, as merge si eu cu tine.
Tel. 0721.260.277

Multumesc
Buna ziua.
La mine a aparut o situatie neprevazuta si trebuie sa renunt la excursie! Deci , multumesc frumos MATEO, dar nu o sa mai vin cu tine cu masina.Multumesc mult ....si distractie placuta!

Offline Mateo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: In drumetie pe rachete de zapada si la stana. Raul Sadului 12-14 februarie 2021
« Răspuns #18 : Miercuri, 03 Februarie 2021, 12:49 »
Buna ziua, sunt din Bucuresti si am 3 locuri libere in masina pt aceasta excursie.
Cine este interesat sa ma contacteze la 0766647023.
Multumesc.

Offline Marcela Topliceanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Buna Mateo, si eu plec din Bucuresti.
Daca mai ai un loc liber, ma poti lua si pe mine?
Multumesc

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13231
Re: In drumetie pe rachete de zapada si la stana. Raul Sadului 12-14 februarie 2021
« Răspuns #20 : Sâmbătă, 13 Februarie 2021, 07:36 »
Imi pare rau ca nu v-am primit cu mai multa ...caldura.  :-[ E cam frigut in zona Sibiului, dar asa este iarna. Ma uit afara si vad ca este senin, asa ca va fi luminos si placut... Sper sa aveti poteci bune, sa va bucurati de zilele de drumetie, de masa la stana si in special de atmosfera de grup. Si sa va intoarceti acasa cu amintiri placute si cu noi prieteni.

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Re: In drumetie pe rachete de zapada si la stana. Raul Sadului 12-14 februarie 2021
« Răspuns #21 : Duminică, 14 Februarie 2021, 22:06 »
Buna seara tuturor, m-am intors din excursia de la Raul Sadului relaxata si plina de energie. Chiar daca m-am inscris in aceasta excursie cu gandul de-a experimenta mersul cu rachete pe zapada, nici absenta zapezii, nici gerul de afara nu au reusit sa schimbe reusita acestei iesiri SC. Am avut parte de un grup foarte fain condus spre inaltimi (la propriu si la figurat) de Iulian, ghidul excursiei. De la primire si pana in momentul despartirii, Iulian a fost atent la toate: cazare, masa, parcurgerea traseelor pe care poate le abandonam daca nu ne incuraja si nu in ultimul rand socializarea de seara (sigur cu respectarea regulilor de distantare). Foarte frumoasa si locatia, iar personalul amabil si rabdator. Multumesc Iulian, multumesc SC.