Autor Subiect: Revelion Singles Camp&Travel 2021  (Citit de 11337 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline rox

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 36
Re: Revelion Singles Camp&Travel 2021
« Răspuns #30 : Marți, 05 Ianuarie 2021, 00:34 »
Tin sa multumesc Singlescamp pentru acest revelion extraordinar, mai ales in aceste vremuri ciudate ! A fost o totala iesire din realitate, ne am distrat, am ras mult, am fost intr un univers vesel cu totii ! Multumiri Iasminei, e o dulce ❤️, multumiri Gigi si Samiza pentru organizare ❤️ si salutari  tuturor participantilor, a fost un grup exceptional❤️ La multi ani!

Offline Iasmina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
Re: Revelion Singles Camp&Travel 2021
« Răspuns #31 : Marți, 05 Ianuarie 2021, 09:56 »
Multumesc mult pentru cuvintele frumoasa!  :kissing:
Cu asa un grup fain, nici nu avea cum sa iasa altfel, sper sa ne revedem si in alte excursii!

Sa aveti un An Nou minunat cu multe zambete si veselie!  :smitten:
„Fii fericit cât trăiești, pentru că mort o să fii mult timp.”

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Revelion Singles Camp&Travel 2021
« Răspuns #32 : Marți, 05 Ianuarie 2021, 20:26 »
Roxana, ne bucuram ca v-ati simtit bine, ca ati petrecut cateva zile frumoase impreuna, ca ati strans si mai mult legaturile intre voi. Gandurile noastre au fost acolo sus, am petrecut impreuna cu voi! Sa aveti cu totii un an bun, cu ganduri si dorinte implinite!  :love:

Offline Doina Lates

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Revelion Singles Camp&Travel 2021
« Răspuns #33 : Miercuri, 06 Ianuarie 2021, 08:52 »
Multumesc Iasminei pentru atmosfera deosebit de placuta pe care a creeat-o in cele patru zile la intalnirea de la munte,de Revelion! Nu am intalnit  de foarte mult timp atatia oameni frumosi, intr-un singur loc.Un grup frumos de oameni deosebit de veseli si deschisi,comunicativi si foarte prietenosi!M-am simtit ca intr-o familie cu oameni deosebiti.Va multumesc fiecaruia in parte!Multumesc Club Singles,Samizei si lui Gigi!
 *|* :flori:

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Revelion Singles Camp&Travel 2021
« Răspuns #34 : Duminică, 10 Ianuarie 2021, 20:38 »
Trebuia marcata trecerea dintre ani ... chiar si in aceste conditii.
M-am simtit foarte bine.
Multumesc tuturor si va doresc un an mai bun decat cel care a trecut.  :-* :love: