Autor Subiect: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Coltesti 11 - 13 iunie 2021  (Citit de 5701 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13222
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Coltesti 11 - 13 iunie 2021
« Răspuns #15 : Sâmbătă, 10 Aprilie 2021, 07:53 »
Am promis ca imediat ce voi afla noua perioada, am sa va anunt. Reprogramarea s-a facut in singurul week-end in care am gasit locatia complet libera: 11 - 13 iunie. Este un timp exceptional de excursii, de iesit in natura, iar pana atunci cu siguranta lucrurile se vor linisti peste tot in tara... :)

Luni agentia va transmite un Email informativ celor inscrisi. Va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut!  :flori:

Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Coltesti 11 - 13 iunie 2021
« Răspuns #16 : Sâmbătă, 10 Aprilie 2021, 09:09 »
Super!!! De la primele fotografii postate pe fb, mi am dorit să ajung la Rimetea.Pana atunci, Gigi sper sa ne vedem pe 25 mai.Numai bine tuturor!😊

Offline Nic

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Primul eveniment Singles Camp la care voi participa, abia aştept să vă cunosc.
Voi veni din Braşov cu auto personal. Dacă e cineva din zonă interesat să mă însoţească, vă rog să îmi spuneţi. E mai plăcută călătoria atunci când ai companie.  8)

Offline Bon Voyage

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 544
Au mai ramas 2 locuri disponibile.

Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
Revin cu rugamintea pentru transport.Am un mijloc de transport pana la Alba Iulia-ajung in jur de ora 9:00 sau pot cobori la Aiud-ajung in jur de ora 9:50.
Pana la Rimetea poate cineva are un loc liber in masina.Multumesc!

Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
 Demult n-am mai simtit linistea ca la Rimetea.La pensiunea unde am fost cazati, in sat, in drumetie.Nu stiu, a fost doar perceptia mea, a fost energia locului...Altfel, nuante de verde crud, salcami infloriti, fan cosit si necosit, mancare buna, bere buna, grup relaxat, Florin asa a parut si el, dar cu ochii pe noi.




banks near us



Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180






"Cutisor" a facut traseul cu noi.