Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Haihui prin Fundata și împrejurimi 26 - 28 martie 2021

<< < (2/4) > >>

Bon Voyage:
Nu mai sunt locuri disponibile.

Emilia:
  Bine v-am regăsit.Merg in această  excursie  iar întrebarea mea este despre  transportul Brașov  Fundata,in Brașov ajungându-se  ușor. Dacă unul din colegii de călătorie cu autoturism personal are un loc liber in masina sa și mă poate ajuta și pe mine,cu costurile aferente bineînțeles, raman recunoscătoare.Telefonul meu e 0726 183730.Multumesc
   Și o altă intrebare:când devine activ nr telefon al ghidului acțiunii?Va mulțumesc  și mă bucur de reintalnire.

zambila:
Buna, tuturor! Sunt in aceeasi situatie ca doamna Emilia, m-ar ajuta mult daca m-ar putea prelua cineva din participantii la drumetie cu masina pe ruta Brasov-Fundata  si retur, bineinteles. Multumesc anticipat!  :)Telefonul meu este 0745651696

krondia:
Mai jos, localitatile din care veniti, pe zone.
Pentru grupaje pe masini, dacă nu doriți să vă lăsați datele pe forum, mă puteti contacta si vă pun în legătură.

Calarasi - 2 persoane 
Constanta – 1
Ploiesti -1

Cluj Napoca – 2 persoane
Turda – 1

Baia Mare -1
Sighisoara – 1

 Deva – 1
Alba Iulia - 2

Suceava –1
Fălticeni -1
Bacau -1

     

krondia:
V-am transmis acum un email, vă rog să îmi răspundeți până cel târziu in 19.03, vineri seara.
Am nevoie să-mi transmiteti optiunile voastre privind mesele de prânz care nu sunt incluse si, de asemenea, daca doriti meniu vegetarian.

V-am retrimis localitatile din care veniti, am rugamintea sa imi spuneti daca puteti lua persoane pe traseul spre Fundata.

Întâlnirea la Cabana Piatra Alba este, conform programului, vineri 26 martie, intre orele 15:00 – 16:00.

Cina de vineri seara va consta din friptura de porc cu piure de cartofi si placinta cu mere.
Cina de sambata seara: pastrav prajit cu mamaliguta si mujdei si prajitura casei cu fructe.

Vremea este in continuare imprevizibila, iarna s-a reintors la Fundata si in imprejurimi. Duminica mai era zăpadă doar în pădure și pe ulitele mai putin umblate dar acum ninge din nou.

Echipamentul tehnic de iarna este absolut obligatoriu: bocanci impermeabili, călduroși, cu talpa care nu aluneca, parazapezi, pelerină, pantaloni elastici impermeabili, tricou, polar, geaca de drumetie impermeabila, căciulă, manusi. Prind foarte bine si betele de trekking.

Cam asa arata primavara acum doua zile la Fundata...



Cabana Piatra Alba, Fundata













Mai revin mai aproape de plecare, in principal cu vesti despre vreme.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă