Autor Subiect: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 4 - 6 iunie 2021  (Citit de 4831 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 4 - 6 iunie 2021
« Răspuns #15 : Miercuri, 09 Iunie 2021, 20:27 »
Dupa aproape 2 ani am reusit sa ma mobilizez si sa particip la o actiune SinglesCamp, bineinteles la Cooking Camp. De data asta mai mult Eating Camp pentru mine.... :food: Cu bunatati de la pensiunea Lacul de Argint.
Cu ocazia asta am realizat cat de mult am "ruginit" in pandemia asta.  :tickedoff:
Daca mai si ploua mult rugineam de tot. Dar am avut noroc si soarele ne-a insotit cam tot timpul; au fost si ceva ploicele nesemnificative ca sa nu uitam ca suntem la munte. Asa ca am putut face si ceva miscare prin sat, la barajul Gura Raului si cei mai in forma au urcat pana la un punct de panorama asupra vaii.
Cam jumatae din grup au fost la prima actiune, dar s-au integrat rapid si bine (zic eu) atat la actiunile de peste zi cat si la cele de peste seara.  :dance:
Grupul a fost insa mai mic, de data asta, fata de ce eram eu obisnuit.
Dar a fost totul bine in final, am reusit sa ma dezmortesc si deja am inceput sa caut locuri la alte actiuni Singles Camp de peste vara, deocamdata de weekend. Dar si la cele de toamna-iarna de la pensiunea Lacul de Argint organizate de Singles Camp.

Offline costinjb

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 134
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 4 - 6 iunie 2021
« Răspuns #16 : Miercuri, 09 Iunie 2021, 20:53 »
Mulțumim pt fotografii.După 3 ani pt mine a fost o întîlnire ok, specific SC.  O0

Offline CatFlat

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Distractie si bunatati din Ardeal! Cooking Camp 4 - 6 iunie 2021
« Răspuns #17 : Joi, 10 Iunie 2021, 13:02 »
Multumesc pentru poze, ai prins perfect frumuseatea peisajului. O sa imi aduca aminte intodeauna de o excursie foarte reusita (mi-am permis sa le descarc).