Autor Subiect: Unde mergem in vacanta Singles Camp?  (Citit de 279663 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline mihaela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #15 : Duminică, 21 Martie 2010, 12:25 »
    Buna!
 Sunt noua pe aici si as dori sa stiu daca se vor organiza in fiecare luna asemenea tabere.
As dori si eu sa particip,da nu imi permite timpul decat din iunie.
  E o idee excelenta cu locatia.
 Si ar fi foarte frumos sa se organizeze astfel de intalniri la sfarsit de sapatamana in diferite orase.
Ce parere aveti?
     
 :)

M-am gandit si eu la posibilitatea unei intalniri saptamanale in orasele din care suntem. Eu sunt din Bucuresti. Mai e cineva pe aici din Bucuresti?

Offline ema

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #16 : Duminică, 21 Martie 2010, 15:16 »
M-am gandit si eu la posibilitatea unei intalniri saptamanale in orasele din care suntem. Eu sunt din Bucuresti. Mai e cineva pe aici din Bucuresti?

Intalnirile saptamanale in orasele din care suntem e o idee foarte buna. Asta ar putea presupune un fel de organizare locala... o filiala  :D :D a SinglesCamp.

Imi place, de asemenea, ideea unor intalniri de week-end, de vineri dupa-amiaza pana duminica.
Imi place tare mult si ideea de workshop. In primul rand pe teme de fotografie sau - aproape - orice altceva.

marcutza

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #17 : Duminică, 21 Martie 2010, 16:49 »
@mihaela din bucuresti este awana si cu mine, cel putin ce stiu eu. :)

Offline mihaela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #18 : Duminică, 21 Martie 2010, 17:32 »
Perfect. Poate iesim intr-o seara sa ne conoastem, daca vreti si voi.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #19 : Luni, 22 Martie 2010, 14:07 »
Cluburile au sa apara cel mai devreme in mai. Peste 3 zile o sa puteti citi tot materialul referitor la infiintarea, organizarea si functionarea lor. Tot atunci o sa stiiti cati membrii SC sunt in fiecare oras. Constituirea lor trebuie facuta cu atentie si o sa vedeti in material si motivatia. Va rog, inca un pic de rabdare, pt a putea pregati totul "nemteste"!!!!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #20 : Luni, 22 Martie 2010, 14:36 »
Perfect. Poate iesim intr-o seara sa ne conoastem, daca vreti si voi.

Sigur.

Offline Harmony

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #21 : Luni, 22 Martie 2010, 14:44 »
......V-as ruga mult ca de data aceasta dezbaterea sa o facem pe forum, nu pe Email, pentru ca toti membrii si vizitatorii sa-si spuna parerea si vis-a - vis de ceilalti, nu doar de propunerile mele. Toate aceste propuneri sunt deocamdata in faza de proiect si urmeaza sa fie concretizate in momentul in care formam grupurile. ...............

Buna ziua, tuturor! Preferințele mele ar fi 2,4,3,1 și foarte puțin (dar nu imposibil!) 5!
Ar fi timp, oare de vizitat, grupat (dupa apropiere) în câteva weekend-uri cetățile săsești/saxone?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #22 : Luni, 22 Martie 2010, 14:53 »
Cetatile sasesti se pot vizita in 2 zile, cu ragazul necesar pentru a nu fi un simplu tur de forta. Week-endul de Sighisoara are sa fie cel care o sa grupeze si aceste vizite. Se incadreaza si in tematica si sunt mult mai apropiate de posibila locatie.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #23 : Marți, 23 Martie 2010, 10:28 »
Cetatile sasesti se pot vizita in 2 zile, cu ragazul necesar pentru a nu fi un simplu tur de forta. Week-endul de Sighisoara are sa fie cel care o sa grupeze si aceste vizite. Se incadreaza si in tematica si sunt mult mai apropiate de posibila locatie.

Cand o sa fie Sighisoara? :D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #24 : Marți, 23 Martie 2010, 13:51 »
Cel mai probabil in intervalul 1-6 iunie. Atunci multi dintre membrii mi-au solicitat o actiune SC.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #25 : Marți, 23 Martie 2010, 14:27 »
Cel mai probabil in intervalul 1-6 iunie. Atunci multi dintre membrii mi-au solicitat o actiune SC.

E bine in iunie, deja se anunta o gramada de evenimente in perioada urmatoare!

Offline dadus

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 184
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #26 : Marți, 23 Martie 2010, 19:43 »
Buna seara la toti
Eu as fii interesata de sejurul de 5 zile de la Sibiel si de exursie.De asemenea workshopul de fotografie e interesant.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #27 : Joi, 25 Martie 2010, 21:32 »
La fotografie artistica vor fi destul de multi inscrisi. O sa regandesc un pic organizarea.

carmentoma

  • Vizitator
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #28 : Joi, 25 Martie 2010, 22:02 »
    Bine ai venit, princess! Oricand vei dori sa ajungi intr-un grup , aici ne gasesti! Pana la intalnirea reala nu ar fi rau sa ne vorbesti despre tine, sa intri pe topicurile care ti se par interesante si sa reusim astfel sa ne cunoastem!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #29 : Joi, 25 Martie 2010, 22:05 »
Carmentoma, vad cu placere cum un full member stie deja sa faca o primire si o inviatie ca la carte! Felicitari, iat tie Princess "Bine ai venit in Singles Camp!"