Autor Subiect: Initiere cluburi Singles Camp  (Citit de 32912 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline NeliTTT

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 158
Re: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #135 : Vineri, 30 Septembrie 2011, 18:56 »
Bine te-am gasit si eu, in cele din urma. Organizarea grupului nostru a ajuns in faza: "Cand treci prin orasul meu, da-mi un telefon, si ne intalnim"
Am vorbit cu cativa la telefon si mai mult de atat, nu. Se pare ca eu am fost cea care m-am deplasat cel mai des inspre Timisoara, dar intotdeauna cu un motiv si niciodata nu mi-a mai ramas timp sa sun si sa ne intalnim. Sincer regret. Dar promisiunea ramane promisiune, si am sa ma tin de ea intr-o buna zi. Deci, intri in clubul nostru? Raspunde cu "DA" la urmatoarea intrebare: Ma suni cand vei trece prin orasul meu?
Eu cel putin ma laud ca m-am intalnit cu toti cei din SC care au trecut pe aici si m-au anuntat ca vin, chiar daca nu sunt din TM sau Caras Severin, adica 2 persoane. Ma laud si eu, na...

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #136 : Vineri, 30 Septembrie 2011, 19:03 »
....... Raspunde cu "DA" la urmatoarea intrebare: Ma suni cand vei trece prin orasul meu?......


DAAAAAAA

sorry neli, dar ai fost bestiala   ;D ;D
cand voi trece prin zona (de la Bucuresti la Arad ii cale lunga) - te sun
   :)

Offline NeliTTT

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 158
Re: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #137 : Vineri, 30 Septembrie 2011, 19:14 »
De ce sorry? Eu am luat-o ca pe un compliment. Nu era?
Chiar te rog sa ma suni. Si daca mai treceti, chiar si noaptea, prin Arad in drum spre granita, cum aud ca tot mergeti, sa stii ca vin sa va intalnesc sa va urez "drum bun".  M-am mai intalnit si cu altcineva din Bucuresti cand a venit in Arad (poti citi pe forum despre asta) asa ca de ce nu m-as intalni si cu tine? Deci ? Te astept?

varsator38

  • Vizitator
Re: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #138 : Vineri, 30 Septembrie 2011, 19:37 »
ma bucur ca ai raspuns mesajului NeliTTT,chestia cu telefonul e...o solutie..daca am avea fiecare numerele de  telefoan ale celorlalti...totusi as incerca sa te provoc sa facem ceva mai mult...Aradul,Timisul,Carasul nu sunt asa departe si macar in weekenduri ne-am putea intalni pentru a ne cunoaste si a petrece cateva ore impreuna.Timisoara ne ofera o multime de posibilitati,cinematografe,opera,parcuri,concerte,etc...
astept o parere a ta !

Offline NeliTTT

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 158
Re: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #139 : Vineri, 30 Septembrie 2011, 20:03 »
Sunt absolut de acord. O sa-ti dau nr meu de telefon, iar ale celorlalti o sa-ti trimit adresele de e-mail. Asa mi se pare corect. Insa sunt cam sceptica, in sensul in care persoanele despre care vorbim nu au avut nici o initiativa. Nu le-am vazut nici pe forum, nici in vreo actiune SC. Probabil ca o sa fie de acord sa ne intalnim, fiindca nici una nu m-a refuzat categoric, dar chiar nu stiu de ce s-au inscris daca nu participa la actiuni. Dar, hai se ne intalnim si sa ne lamurim. Iti scriu mai departe pe mp .

varsator38

  • Vizitator
Re: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #140 : Vineri, 30 Septembrie 2011, 20:13 »
ok Neli,adresele de e-mail le-am primit si eu...dar vazand ca voi ati incercat sa faceti acel club in Timisoara,am sperat ca exista totusi un nucleu.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #141 : Sâmbătă, 01 Octombrie 2011, 04:39 »
De ce sorry? Eu am luat-o ca pe un compliment. Nu era?
Chiar te rog sa ma suni. Si daca mai treceti, chiar si noaptea, prin Arad in drum spre granita, cum aud ca tot mergeti, sa stii ca vin sa va intalnesc sa va urez "drum bun".  .....

te sun si de acum ii spun lui Gigi sa stabileasca la fiecare iesire escala in Arad  ;D