Autor Subiect: Initiere cluburi Singles Camp  (Citit de 32927 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

adria

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #15 : Sâmbătă, 10 Iulie 2010, 09:31 »
acum inteleg! eu aveam o alta viziune, sa existe club in fiecare oras sau zona, nu m-am gandit ca vor exista mai multe cluburi in acelasi oras

Saturnianul

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #16 : Sâmbătă, 10 Iulie 2010, 17:55 »
Vor exista cluburi pe fiecare zona/oras. Asta va fi baza, ca sa zic asa. Dar intr-un oras, de exemplu, pot exista mai multe cluburi pe diferite criterii, in functie de intentiile de intiere si de cineva care sa isi asume organizarea si administrarea lor.

Offline Felicia

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 142
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #17 : Joi, 15 Iulie 2010, 20:47 »
Pe cand un club la Sibiu?

luciamanta

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #18 : Joi, 15 Iulie 2010, 21:32 »
Esti din Sibiu, Felicia?

Offline Felicia

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 142
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #19 : Joi, 15 Iulie 2010, 23:33 »
da, sunt din Sibiu

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #20 : Vineri, 16 Iulie 2010, 08:05 »
Felicia, iti dai seama ca fiind din Sibiu, am sa incurajez din toate punctele de vedere formarea clubului. Oricum sa stii ca sunt multi cei care asteapta acest lucru aici si cu care am tinut legatura. Aici pot sa va pun la dispozitie for free, pentru intalniri Sibielul, ceea ce usureaza mult activitatea. Discutam cand ma intorc din Bulgaria, pana atunci si plaformele si fata noua de site vor fi terminate.

luciamanta

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #21 : Vineri, 16 Iulie 2010, 08:22 »
Felicia, fiind din Sibiu, esti privilegiata, ceea ce este un lucru foarte bun. Este incurajator si de bun augur!

Offline stan ana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #22 : Duminică, 18 Iulie 2010, 14:04 »
Salut! Si eu sunt din sibiu.Ar fi interesant un club pentru cei singuri, aici.

luciamanta

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #23 : Duminică, 18 Iulie 2010, 21:10 »
Asa este, Ana. Fii bine venita, iti doresc sa te simti bine, sa cunosti oameni pe gustul tau, sa participi la actiuni si sa fie totul o.k. Te pup si sa fie intr-un ceas bun inscrierea ta pe comunitatea SC!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #24 : Luni, 19 Iulie 2010, 07:34 »
Ana, ti-am raspuns pe Email-ul lasat la inscriere. Urmeaza sa stabilim pt sambata viitoare o intalnire a celor din Sibiu, la Sibiel, unde o sa fiiti invitatii mei. Felicia daca citesti randurile acestea, incearca te rog sa-ti faci programul astfel incat in 31 sa poti veni si ramane la pensiune. Oricum am sa te contactez si Email.

Offline licya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Think outside the box
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #25 : Luni, 19 Iulie 2010, 21:39 »
Felicia, iti dai seama ca fiind din Sibiu, am sa incurajez din toate punctele de vedere formarea clubului. Oricum sa stii ca sunt multi cei care asteapta acest lucru aici si cu care am tinut legatura. Aici pot sa va pun la dispozitie for free, pentru intalniri Sibielul, ceea ce usureaza mult activitatea. Discutam cand ma intorc din Bulgaria, pana atunci si plaformele si fata noua de site vor fi terminate.
si eu vreeeau :(( ma primiti si pe mine ? ... eu nu indeplinesc inca toate conditiile :(
poate e cineva din Alba Iulia care poate initia clubul prin zona asta..?..

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #26 : Marți, 20 Iulie 2010, 06:24 »
Organizararea cluburilor are sa se fie regionala, cel putin in prima faza, astfel incat numarul de membrii sa asigure functionabilitatea. In situatia ta Licya, pentru ca Alba Iulia este la nici o ora de Sibiu, iti propun sa vii o luna, doua aici, dupa care sa formam si acolo un club. Am sa-ti trimit un Email cu detaliile despre actiunea de saptamana viitoare de la Sibiel. Daca esti interesata sa participi, esti invitata mea, la fel cum sunt cei din Sibiu. Ca si principiu, o sa se ajunga sambata dimineata, ziua un program lejer de socializarea, iar seara fun. Se pleaca duminica dimineata. Locatie: Pensiunea Sibiel, www.sibiel.eu

Offline licya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Think outside the box
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #27 : Miercuri, 21 Iulie 2010, 00:29 »
Organizararea cluburilor are sa se fie regionala, cel putin in prima faza, astfel incat numarul de membrii sa asigure functionabilitatea. In situatia ta Licya, pentru ca Alba Iulia este la nici o ora de Sibiu, iti propun sa vii o luna, doua aici, dupa care sa formam si acolo un club. Am sa-ti trimit un Email cu detaliile despre actiunea de saptamana viitoare de la Sibiel. Daca esti interesata sa participi, esti invitata mea, la fel cum sunt cei din Sibiu. Ca si principiu, o sa se ajunga sambata dimineata, ziua un program lejer de socializarea, iar seara fun. Se pleaca duminica dimineata. Locatie: Pensiunea Sibiel, www.sibiel.eu

astept detaliile! :)


luciamanta

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #28 : Miercuri, 21 Iulie 2010, 06:48 »
Tare si fi vrut sa ma fi nascut si eu la SIBIU!!

adria

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #29 : Miercuri, 21 Iulie 2010, 14:40 »
ei, parca numai tu!