Autor Subiect: Sugestii  (Citit de 44371 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #15 : Duminică, 08 Mai 2011, 18:37 »
mi se pare cea mai eleganta si practica propunere ...
astfel avem si amintirea fiecarei actiuni
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #16 : Duminică, 08 Mai 2011, 18:41 »
@gabitza, de acord cu cele reamintite !



iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #17 : Duminică, 08 Mai 2011, 18:48 »

Cred ca e bine ce propuneti, dar o singura observatie: vor fi unele propuneri care nu se concretizeaza, si atunci topicul acela ramine gol? Si apoi sa-l deranjam pe admin pt orice noua propunere de iesire, ca ar putea fi zeci/saptamina?
Eu am scris despre concerte, teatre, festivaluri, doar cu titlu de informare, poate vor vrea si altii sa vina.
Ma gindesc ca Eu merg poate ramine ca o “colectie” de evenimente, fara alte comment-uri, iar alt topic, care spuneti voi, ar putea contine rubrici mai detaliate.
ce ziceti?



Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #18 : Duminică, 08 Mai 2011, 18:57 »

Cred ca e bine ce propuneti, dar o singura observatie: vor fi unele propuneri care nu se concretizeaza, si atunci topicul acela ramine gol? Si apoi sa-l deranjam pe admin pt orice noua propunere de iesire, ca ar putea fi zeci/saptamina?
Eu am scris despre concerte, teatre, festivaluri, doar cu titlu de informare, poate vor vrea si altii sa vina.
Ma gindesc ca Eu merg poate ramine ca o “colectie” de evenimente, fara alte comment-uri, iar alt topic, care spuneti voi, ar putea contine rubrici mai detaliate.
ce ziceti?

Iulia, stii foarte bine cat este de usor sa sectionezi un subiect si sa faci un alt topic care sa poarte denumirea intalniri respective
Iar un alt topic , cum spui tu, va fi si ala la un momet dat o varza ~ indiferent de numele lui

iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #19 : Duminică, 08 Mai 2011, 19:01 »

nu, nu la asta m-am referit, dar vb alta data ca trebuie sa plec.


iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #20 : Duminică, 08 Mai 2011, 22:14 »

Hai ca m-am intors de pe drumuri. Uite cum vedeam eu lucrurile (desi nu stiu daca se poate ca eu sunt varza la partea tehnica).

In Cluburile SinglesCamp eu as face 2 arii separate (nu doar una cum e acum):

1. Club SinglesCamp – Bucuresti
2. Cluburi SinglesCamp – teritoriu

In acest 1 as pune rubrica “Eu merg…” sa fie sticky sus, prima, fara sa se miste (cum e aia cu vizibilitate profil) si ea sa contina ce spuneam mai sus, iar in continuare topice cum vreti voi.
Dar sa le deschida cine se poate, ca eu spre ex nu pot deschide acolo topice noi.

La asta ma gindisem:




iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #21 : Miercuri, 11 Mai 2011, 17:29 »
 
 1.reiau ideea cuiva de mai sus: pe forum se poate face o rubrica pe care sa o "vada" numai cei care au cont?

 2.admin: aceste propuneri sunt pt dezbatere ?




Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #22 : Miercuri, 11 Mai 2011, 17:53 »
Care ar fi rolul unui topic care sa fie vizibil doar userilor?

iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #23 : Miercuri, 11 Mai 2011, 17:57 »

e legat de raspunsul la adoua intrebare la care nu am primit raspuns. de fapt nici la prima - intrebam daca dpdv tehnic se poate face
 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #24 : Miercuri, 11 Mai 2011, 18:16 »
Bogdan is the meister, sa asteptam raspunsul lui.

iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #25 : Miercuri, 11 Mai 2011, 18:19 »

aaa, ok, m-am linistit, ma indoiesc ca-l voi primi vreodata. experientele anterioare mi-au aratt altceva.


Saturnianul

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #26 : Miercuri, 11 Mai 2011, 19:35 »
Iulia, raspunsul la intrebarea tehnica este "da". Ma bucur ca ti-am inselat asteptarile chiar daca atitudinea ta a fost rautacioasa. Tocmai ce am zis ca nu voi mai urmari acest topic pana nu va fi debarasat de discutiile ce nu-si au locul aici. Timpul presupune si alte activitati care nu-mi permite sa raspund in secunda 2 dupa ce cineva a pus o intrebare. Cu atat mai putin sa caut prin noianul de off-topic o sugestie sau o intrebare.

iulia17

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #27 : Miercuri, 11 Mai 2011, 21:21 »

Daca as fi vrut sa fiu rautacioasa ai fi simtit, crede-ma. Nu-mi sta in fire. Eram doar neincrezatoare pt ca  experienta mea de pina acum a aratat ca nu urmeaza si un raspuns dupa o sugestie. Nu e nevoie ca raspunsul sa fie neaparat da la solicitarile mele, dar mi se pare de bun-simt sa fie macar un raspuns. Mai ales ca un reply cu “nu, nu se poate” sau “nu sunt de acord” ia 30 secunde.


Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #28 : Sâmbătă, 14 Mai 2011, 11:04 »
Acel topic pentru "utilizatori" poate ar trebui sa fie accesibil doar pentru cei care au o oarecare activitate pe forum  ~ asta deoarece din partea unora ar presupune doar crearea unui cont si automat acces la acea sectiune.

Saturnianul

  • Vizitator
Răspuns: Sugestii
« Răspuns #29 : Duminică, 15 Mai 2011, 01:57 »
Acel topic pentru "utilizatori" poate ar trebui sa fie accesibil doar pentru cei care au o oarecare activitate pe forum  ~ asta deoarece din partea unora ar presupune doar crearea unui cont si automat acces la acea sectiune.
de acord cu Gabita. are dreptate, dar nu stiu daca se poate dpdv tehnic sa se realizeze... pe de alta parte, vizitatorii , nu vad forumul ascuns, deci nu stiu ca exista. oricum ar fi tot ne trebuie un forum intern unde ne tragem de par ...

E posibil sa se poata. Am impresia ca trebuiesc create grupuri de utilizatori si se desemneaza la ce are acces un grup anume. Dar nu promit ca e asa, tre' sa studiez problema.