Autor Subiect: Singles Camp Cluj  (Citit de 11353 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Crista

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 230
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #30 : Luni, 17 Ianuarie 2011, 14:48 »
Admin, eu sunt din Cluj si de mult asteptam  sa ne cunoastem si noi,sa avem intalniri ca cei din Bucuresti sau alte orase.Am ratat cumva intrarea in acest grup? Sa trimit mai multe date? Sau pot primi eu niste nume cu care as putea comunica pe tema asta?  HELP

Offline bety_cluj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #31 : Luni, 17 Ianuarie 2011, 17:31 »
Buna Crista, bine ai venit, si eu sunt din Cluj, daca doresti putem comunica. :)

Offline Crista

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 230
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #32 : Luni, 17 Ianuarie 2011, 21:50 »
Absolut.Abia am asteptat sa primesc un raspuns la mesajul meu.Ce stii despre un posibil club la Cluj?Eu am citit abia ieri despre niste sugestii de la Admin despre club Magnolia dar erau din octombrie.Sincer,sunt plina de admiratie fata de interactiunea celor din Bucuresti si ma gandeam ca om fi noi mai incete in reactii dar nici chiaer asa...Tu cand intri de obicei pe forum?

Offline bety_cluj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #33 : Miercuri, 19 Ianuarie 2011, 21:20 »
 Buna Crista, sa stii ca si eu sunt cu multa admiratie fata de membrii SC din Bucuresti, avand in vedere ca interactioneaza impreuna si in realitate, nu doar virtual.
Din pacate,spre dezamagirea mea, clubul din Cluj se formeaza cu viteza melcului, adica nu prea vor cei din Cluj sa se arate.
Eu ma duc la Sibiel la carnaval,m-as bucura daca ai participa si tu, am avea ocazia de a ne cunoaste,dar daca acuma nu poti veni,sper ca si la Cluj ne putem intalni la o cafea.
Daca iti face placere si tie,te rog contacteaza -ma,ti am lasat mp.

Offline Crista

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 230
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #34 : Vineri, 21 Ianuarie 2011, 21:05 »
Bety , am primit,am citit  cu bucurie ca putem sa ne cunoastem mai bine , te rog doar sa ai putina rabdare cu mine, depind , cand e vorba de calculator,de fiul meu.Maine,sambata,sper sa-mi faca posibila intrarea pe mess si te voi cauta . Ce pacat de clubul ce putea sa fie...Am banuit eu ca ideea care nu a mai avut urmari din octombrie  nu prea avea sanse.Dar,mai vedem noi.

Offline bety_cluj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #35 : Duminică, 23 Ianuarie 2011, 18:45 »
buna Crista,imi pare rau ca sambata seara nu eram la calculator, dar sper ca reusim sa vorbim,eu numai seara am timp sa stau pe mess..
sa ai o saptamana frumoasa.

Offline Crista

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 230
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #36 : Vineri, 28 Ianuarie 2011, 21:52 »
Salut, bety , e cam greu cu timpul dar si cu coincidenta de a ne afla amandoua in acelasi timp pe mess...Saptamana a fost mai aglomerata decat de obicei ,cred ca si in cazul tau. Trec prea repede, sau mi se pare mie?Ma duc inapoi la mess , am o idee ca sa mai reducem distantele astea de cluj !

Offline Dana_H

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • eu
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #37 : Joi, 24 Martie 2011, 20:47 »
Buna seara !

Pentru mine azi e prima zi in comunitate . Sunt din Cluj.
Explica-mi si mie te rog ce se intampla cu clubul...

Multumesc  :)

Offline Crista

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 230
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #38 : Vineri, 08 Aprilie 2011, 22:03 »
Buna seara,Dana H,Abia acum am vazut mesajul tau,cred ca deja te-ai cam lamurit cu ce inseamna "club" la cluj : cam lipsit de activitate...Am incercat si eu sa ma alatur unui asemenea grup,sa incercam sa fim mai multe dar am reusit sa o contactez doar pe bety cu care am vorbit de cateva ori la telefon.Am impresia ca nu suntem prea multe.Daca vrei, mai scrie-mi,promit sa ma uit mai des.

Offline bety_cluj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #39 : Duminică, 10 Aprilie 2011, 21:55 »
Buna seara Dana_H ,bine ai venit! Eu sunt Bety, ma bucur ca ai avut initiativa sa scrii si sa intri pe forum. Eu una nu prea inteleg ca, cei din zona noastra de ce se mobilizeaza asa de greu,dar se pare ca toti suntem ocupati.
Daca doresti sa comunicam, scrie-mi te rog pe mesaj personal,ori chiar si aici,doar ca eu intru la 3-4 zile deocamdata, dar atunci cu siguranta iti raspund. Iti doresc o saptamana reusita!
                                                                                       Bety.

Offline magnolia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 32
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #40 : Luni, 02 Mai 2011, 10:26 »
cred ca datorez o explicatie.
eu am incercat anul trecut sa ma ocup de clubul clujean, am postat programe de la
teatru, opera, cluburi si diverse evenimente. am propus cateva variante de date si ore pentru o eventuala intalnire. apoi, am incercat impreuna cu Samiza sa organizam o excursie la salina turda. si din toate astea n-a iesit nimic. probabil suntem prea ardeleni ca sa ne urnim de la pc si sa traim in realitate.
la vremea respectiva am aruncat un ochi si pe alte cluburi regionale si am constatat aceeasi lancezeala. cred ca a fost si din cauza ca s-au creat prematur acele "camere" separate pentru forumurile locale. oamenii singuri de regula cauta o comunitate inchegata, cauta un grup larg, ceva pestritz alaturi de care sa pulseze si in care sa se integreze. ori , noi de exemplu, eram la cluj vreo 8 cu totul la vremea aceea si coresponam eu cu Betty.
asa ca treptat am renuntat la a pune energie in ceva ce nu simteam ca e dorit. insa, n-am renuntat niciodata la a vizita site-ul singlescamp si cand va fi ceva potrivit pentru mine si fiica mea, desigur ca ne vom inscrie. si sper ca in mai cand am sa o insotesc pe fiica mea la un festival de teatru la sibiu, sau in iunie cand iar merg la sibiu pentru intalnirea de ... 1000 de ani de la absolvirea liceului(20 "doar"), sper asadar sa apuc sa vorbesc macar o jumatate de ora cu Gigi sau Samiza si poate, cine stie, ne revigoram si pe-aici pe la cluj.
va pup.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #41 : Luni, 02 Mai 2011, 10:46 »
magnolia, Singles camp este , dupa parerea mea, o comunitate care se gaseste la inceput de drum.
1 an de activitate nu inseamna chiar atat de mult. Pe parcurs lucrurile vor avansa si ai sa vezi ca oameni vor prinde curaj si vor renunta treptat la a ramane doar prinsi in fata PC si vor face pasul catre intalnirile in real.
Stiu cat te-ai straduit. Iti doresc putere de a merge mai departe.

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #42 : Luni, 02 Mai 2011, 10:53 »
Numai bine si din partea mea, multa rabdare dar si putere !

Offline ins0mnia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #43 : Duminică, 12 Iunie 2011, 11:54 »
Si? Nu se mai organizeaza nimic in Cluj ? ... cry...
Curiosity killed the cat but satisfaction brought it back.

Offline Geta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 27
Răspuns: Singles Camp Cluj
« Răspuns #44 : Luni, 27 Iunie 2011, 12:26 »
Helloooooo tuturor.Eu sunt din Bihor,mai e cineva de pe aici in acest club ?