Sondaj

Sunteti de acord ca profilul vostru sa fie accesibil celorlalti utilizatori?

Da
26 (74.3%)
Nu
8 (22.9%)
Ma abtin
1 (2.9%)

Numărul total de membrii care au votat: 27

Votare închisă: Miercuri, 04 Mai 2011, 14:49

Autor Subiect: Vizibilitate profil  (Citit de 47961 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

optimus sum

  • Vizitator
Re: Vizibilitate profil
« Răspuns #105 : Luni, 09 Mai 2011, 13:33 »
pana la urma "nu conteaza cat de lung am parul, important e cat si cum gandesc..."

iulia17

  • Vizitator
Re: Vizibilitate profil
« Răspuns #106 : Luni, 09 Mai 2011, 18:28 »

ha ha tare asta... parca pittis spunea


emanuellen

  • Vizitator
Re: Vizibilitate profil
« Răspuns #107 : Sâmbătă, 28 Mai 2011, 19:47 »
Buna tuturor,nu am intrat pe aici de mult.Dar vad ca sinteti ok si faceti treaba buna.Si eu am facut,m-am mutat definitiv in Germania.As dori ca Admin sa-mi stearga profilul.Va doresc toate cele bune!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Vizibilitate profil
« Răspuns #108 : Sâmbătă, 28 Mai 2011, 22:28 »
Buna tuturor,nu am intrat pe aici de mult.Dar vad ca sinteti ok si faceti treaba buna.Si eu am facut,m-am mutat definitiv in Germania.As dori ca Admin sa-mi stearga profilul.Va doresc toate cele bune!

emanuellen iti doresc sa-ti mearga din plin in Germania si ma bucur ca ai fost alaturi de noi si mai ales ca ai trecut pe aici sa ne saluti!
toate bune! :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Vizibilitate profil
« Răspuns #109 : Miercuri, 29 Iunie 2011, 18:25 »
Votarea s-a incheiat de ceva vreme. Facem deci vizibile profilele? Asa ar fi democratic dupa cum s-a votat.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Vizibilitate profil
« Răspuns #110 : Joi, 30 Iunie 2011, 13:16 »
Am transmis un newsletter catre toate adresele de Email cu care v-ati inscris in comunitate si pe forumul national Singles Camp, pentru a va anunta ca votul a decis ca profilele sa devina vizibile.
Aceasta incepand cu maine, 01.07. Vizitatorii nu au sa aiba posibilitatea consultarii, ci doar cei inscrisi pe forumul national.
Vizibilitatea propriului profil este optiunea fiecaruia. In situatia in care nu se doreste ca profilul propriu sa devina vizibil, se editeaza acesta si se bifeaza pentru a nu putea fi vazut de ceilalti.
Ca si recomandare: nu lasati adresa de Email la vedere, verificati si eventual modificati in profil vizibilitatea, asta in situatia in care la inscriere ati ales varianta de a putea fi consultata.  Exista extractoare de Email-uri care culeg astfel de informatii si le transforma in baze de date pentru Email- marketing bulk. O sa va treziti cu zeci de SPAM-uri cu diferite oferte. De asemenea trebuie sa luati in calcul si faptul ca nu intotdeauna oamenii au intentii bune si o sa foloseasca adresele voastre, asaltandu-va cu o corespondenta agresiva si nedorita.



Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Vizibilitate profil
« Răspuns #111 : Duminică, 13 Ianuarie 2013, 14:57 »
In 2012, datorita unor situatii de folosire a adreselor de Email de pe profilele altora in alt scop decat cel legat de Singles Camp, s-a revenit la situatia initiala, adica a lipsei de vizibilitate a profilelelor.