Autor Subiect: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?  (Citit de 110677 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

julia

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #390 : Duminică, 18 Septembrie 2011, 22:20 »
pt cei care vor sa dea timpul inapoi ...






Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #391 : Duminică, 18 Septembrie 2011, 22:39 »
Sau (daca esti barbat, mai ales) dai un Ctrl-Alt-Del (http://www.americasbestmyspacecomments.com/graphics/girls/3/pics_ctrl-alt-del.jpg) si inchizi aging process.

julia

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #392 : Duminică, 18 Septembrie 2011, 22:41 »
Sau (daca esti barbat, mai ales) dai un Ctrl-Alt-Del (http://www.americasbestmyspacecomments.com/graphics/girls/3/pics_ctrl-alt-del.jpg) si inchizi aging process.


eu zic sa-ti editezi singur site-ul ala, cit mai poti sa modifici. parerea mea...

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #393 : Duminică, 18 Septembrie 2011, 22:45 »
Sorry. L-am. Am lasat doar poza.

julia

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #394 : Miercuri, 21 Septembrie 2011, 20:42 »
acum stau si eu sa ma intreb cu naivitate - un barbat chiar crede ca daca are la bratul lui o juna cu virsta pe jumatate din virsta lui, intinereste?

luciamanta

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #395 : Miercuri, 21 Septembrie 2011, 21:23 »
  Acel barbat de care spui tu, Iulia, se simte tanar alaturi de o jună care ii face un copil si care are parinti tineri, mai tineri decat el. Acel barbat care convietuieste cu o jună, se transformă, devine surâzător, sprinten, recapată pofta de viata, recapata nebunia tineretii, iar faţa lui intinereste si ochii jucausi stralucesc plini de dorinţă.

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #396 : Miercuri, 21 Septembrie 2011, 21:32 »
Sau se mai cheama si andropauza.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #397 : Miercuri, 21 Septembrie 2011, 21:36 »
   Oh, da. Unii barbati traiesc adevarata tinerete la andropauză, depinde cu cine si cât de intens. Ori mai bine spus, unii barbati conştientizează atuurile tineretii abia la andropauză.

Offline bit

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 3015
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #398 : Miercuri, 21 Septembrie 2011, 21:59 »
Ma refeream la faptul ca unii barbati fac tampeniile vietilor lor la andropauza, cand incep sa alerge dupa fuste tinere, incep sa se poarte mai tineresc decat ar trebui, etc., lucruri care dau in ridicol la un moment dat.

silviu

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #399 : Miercuri, 21 Septembrie 2011, 23:06 »
Acel barbat care convietuieste cu o jună, se transformă, devine surâzător, sprinten, recapată pofta de viata, recapata nebunia tineretii, iar faţa lui intinereste si ochii jucausi stralucesc plini de dorinţă.
oh, da! exact asa arata si irinel columbeanu: tanar, jucaus si mai ales sprinten.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #400 : Joi, 22 Septembrie 2011, 08:25 »
acum stau si eu sa ma intreb cu naivitate - un barbat chiar crede ca daca are la bratul lui o juna cu virsta pe jumatate din virsta lui, intinereste?

oh, da! exact asa arata si irinel columbeanu: tanar, jucaus si mai ales sprinten.

poate da / poate nu
in schimb da bine la public  ;D  8)

silviu

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #401 : Joi, 22 Septembrie 2011, 11:46 »
aseara, butonand telecomanda, am dat peste kanal d si mereu tanarul lis. baiatul asta nu pierde nici o ocazie sa se faca de ras. nevasta-sa dadea un interviu din cada, el urmarea pe un monitor niscai presupuse aventuri de-ale ei. mi-am amintit de o alta faza, parca intr-o emisiune pe la anena1, cand tanarul lis, echipat cu nadragi si cu o casca pe cap, sarea printr-un panou (pe care-l spargea cu capul) si nimerea fix intr-un bazin cu apa. brrrrr.... groaznic! acolo unde domneste prostia, ridicolul pandeste dupa colt.
pe irinel l-am vazut ultima data la antipa. parea viu. o mai fi plecat de-acolo?

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #402 : Joi, 22 Septembrie 2011, 13:23 »
probabil unii, indiferent de cat de mult imbatranesc, din dorinta de a ramane tineri uita sa aprecieze ridicolul ce pandeste

....
pe irinel l-am vazut ultima data la antipa. parea viu. o mai fi plecat de-acolo?


si te rog nu te lua d'astea cu "antipa"  - ca vreau si eu - la un moment dat - sa ajung acolo  ;D - nu sa si raman      

luciamanta

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #403 : Joi, 22 Septembrie 2011, 19:00 »
aseara, butonand telecomanda, am dat peste kanal d si mereu tanarul lis. baiatul asta nu pierde nici o ocazie sa se faca de ras. nevasta-sa dadea un interviu din cada, el urmarea pe un monitor niscai presupuse aventuri de-ale ei. mi-am amintit de o alta faza, parca intr-o emisiune pe la anena1, cand tanarul lis, echipat cu nadragi si cu o casca pe cap, sarea printr-un panou (pe care-l spargea cu capul) si nimerea fix intr-un bazin cu apa. brrrrr.... groaznic! acolo unde domneste prostia, ridicolul pandeste dupa colt.
pe irinel l-am vazut ultima data la antipa. parea viu. o mai fi plecat de-acolo?
Silviu, spune-mi te rog, creierul lui Viorel Lis a cedat, a incetat sa mai gandeasca normal, fiindca este prea orbit de dragoste?

julia

  • Vizitator
Re: Putem imbatrani, ramanand totusi tineri?
« Răspuns #404 : Joi, 22 Septembrie 2011, 20:06 »
ahaaaa....
stiam io ca dragostea prosteste!!