Autor Subiect: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011  (Citit de 48412 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline balanta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 626
  • ...sa fiu eu insami
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #45 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 17:00 »
...multam, esti draguta, nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca cineva se gandeste la asa ceva....nu am facut precizarea, dar avem cu ce veni, ba mai mult dam cu banu cine sa conduca....amandoua vrem sa tinem de volan...dar eu voi fi politicoasa si pt ca mi-am invitat prietena, voi zice ca ea...
"...am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti..." Octavian Paler

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #46 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 19:48 »
ce fain! mi-ar placea sa merg intr-o masina condusa de doua doamne/domnisoare :)

Annalys

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #47 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 21:36 »
Buna Silviu,

daca nu ti se pare riscul prea mare... :D poti sa mergi in masina cu mine...

Dar eu conduc ca sunt mare fan..:))

Offline bety_cluj

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #48 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 21:53 »
Buna seara! stie cineva sa imi spuna daca mai sunt locuri pentru carnaval? am sunat -o pe Samiza de doua ori,dar probabil ca era plecata undeva ca nu am reusit sa vorbesc cu ea.
Daca stiti ceva, raspundeti-mi la mesaj, as dori sa particip si eu cu inca o persoana,deci avem nevoie de 2 locuri,daca se poate.                       Sa aveti o seara frumoasa! :)

Annalys

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #49 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 21:55 »
In acest caz, balanta, nu insist cu toate ca mi-ar fi facut placere:)


Annalys

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #50 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 21:58 »
...multam, esti draguta, nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca cineva se gandeste la asa ceva....nu am facut precizarea, dar avem cu ce veni, ba mai mult dam cu banu cine sa conduca....amandoua vrem sa tinem de volan...dar eu voi fi politicoasa si pt ca mi-am invitat prietena, voi zice ca ea...

Pentru putin:) si asa cum am scris mai devreme, la un alt mesaj...nu mai insist in acest caz, cu toate ca mi-ar fi facut placere:)


Annalys

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #51 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 22:01 »
Am trecut sa va transmit buna seara :) si sa va doresc un week-end minunat :-*

Offline balanta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 626
  • ...sa fiu eu insami
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #52 : Vineri, 14 Ianuarie 2011, 22:41 »
Mai Silviu, cum de ti-ar place sa mergi intr-o masina condusa de o femeie, ca rar barbati care sa doreasca sa stea in dreapta si fara comentarii... ???

Annalys, te inteleg cu volanul...si eu sunt fan...dar acum la drumul asta voi sta pe dreapta... ;D
"...am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti..." Octavian Paler

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #53 : Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011, 08:31 »
Buna Silviu,

daca nu ti se pare riscul prea mare... :D poti sa mergi in masina cu mine...

Dar eu conduc ca sunt mare fan..:))
buna sa-ti fie!
multumesc de invitatie :) acum nu pot merge, dar va exista o data viitoare. sper ca nu mergi cu 200 de km/h :-\ oi fi eu mai trist si introvertit dar inca nu vreau sa ma sinucid. la o adica, te anunt :D
Citat din: balanta
Mai Silviu, cum de ti-ar place sa mergi intr-o masina condusa de o femeie, ca rar barbati care sa doreasca sa stea in dreapta si fara comentarii...
nu-mi place sa conduc. nici permis nu mai am. adica a expirat :(

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #54 : Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011, 08:58 »
Mai sunt 7 locuri libere, dupa calculatia pe care am facut-o azi cand am ajuns acasa. Sper sa nu ma fi incurcat,sunt inscrieri pe "Inscrie-te in taberele Singles Camp (website), forum (Steliana), pe MP (Dadus) si pe YCB (5 membri extra inscrieri pe website). Daca mai sunt persoane care m-au sunat sau mi-au scris si nu i-am mentionat aici va rog sa-mi atrageti atentia, este posibil sa-mi fi scapat. Oricum varianta cea mai sigura si mai buna pt inscriere , unica incepand cu actiunile urmatoare este cea pe website, de acolo obtin un document cumulativ, fara sa fie necesare evidente suplimentare. Tot acolo la agentie vor gasi datele pt contracte, anunturi etc.
Bety, am vazut ca ai incercat direct la agentie la Samiza, era si ea plecata cu mine si nu avea cum sa raspunda. Mai sunt locuri libere, asa cum am mentionat, deci te poti inscrie impreuna cu prietena ta. Fa-o te rog pe "Inscrie-te in taberele Singles Camp" pe website, eu plec din nou si nu am posibilitatea comunicarii.

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #55 : Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011, 13:07 »
  Eu m-am inscris pe site, dar as dori sa stiu daca voi primi si un mesaj de confirmare, ca nu stiu daca nu m-am inscris prea tarziu! Cu siguranta va fi o distractie pe cinste, asa cum Sibielul ne-a obisnuit!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #56 : Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011, 13:54 »
Celor care s-au inscris pana in acest moment pe website, celor din YCB mentionati de Marcutza + Steliana si Dadus, le confirm rezervarile. Am sa mai verific maine inainte de plecare inscrierile si am sa le confirm. Imi amintesc ca m-a sunat cineva cat eram pe drum, anuntandu-ma ca vine cu o prietena, dar nu-mi amintesc cine a fost. De aceea solicitam ca in situatia in care sunt inscrisi pe mp, forum sau tf si nu sunt mentionati mai sus, sa ma anunte pt a-i adauga pe lista. Cat sunt plecat, nu am acces la forum si la lista de inscrieri, asa ca pt urmatorii inscrisi confirmarea va veni doar dupa 23 cand revin in tara.

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #57 : Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011, 16:17 »
Mai Silviu, cum de ti-ar place sa mergi intr-o masina condusa de o femeie, ca rar barbati care sa doreasca sa stea in dreapta si fara comentarii...

 :D eu stiu un barbat care va veni la carnaval ... nu numai intr-o masina condusa de o femeie, ci si in compania a trei femei  ;)
nihil sine deo

adria

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #58 : Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011, 18:09 »
se anunta distractie mare la sibiel

Annalys

  • Vizitator
Răspuns: Carnaval Sibiel 4- 6 februarie 2011
« Răspuns #59 : Sâmbătă, 15 Ianuarie 2011, 23:16 »
Buna Silviu,

daca nu ti se pare riscul prea mare... :D poti sa mergi in masina cu mine...

Dar eu conduc ca sunt mare fan..:))
buna sa-ti fie!
multumesc de invitatie :) acum nu pot merge, dar va exista o data viitoare. sper ca nu mergi cu 200 de km/h :-\ oi fi eu mai trist si introvertit dar inca nu vreau sa ma sinucid. la o adica, te anunt :D
Citat din: balanta
Mai Silviu, cum de ti-ar place sa mergi intr-o masina condusa de o femeie, ca rar barbati care sa doreasca sa stea in dreapta si fara comentarii...
nu-mi place sa conduc. nici permis nu mai am. adica a expirat :(


Oky.Silviu..am retinut:) De obicei nu depasesc 200 :D ;D :) asa ca...stai fara nicio grija:))))