Autor Subiect: Revelion 2011 - Baile 1 Mai  (Citit de 27632 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline RASFATATA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Răspuns: Revelion 2011 - Baile 1 Mai
« Răspuns #90 : Vineri, 07 Ianuarie 2011, 00:01 »
Ma intrb oare ce gust a avut vinul savurat de maestrul strip-tease dupa reprezentanta , platit de o miere care din pacate e prea dulce...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Răspuns: Revelion 2011 - Baile 1 Mai
« Răspuns #91 : Vineri, 07 Ianuarie 2011, 09:17 »
Am ras si eu dimineata cand mi-am adus aminte de show-ul lui Julian. Pentru ca a avut unul dintre momentele cele mai pline de haz ale revelionului, pt ca este plin de spirit si mi-a devenit in ultimele luni unul dintre cei mai buni prieteni pe care i-am avut, ii dedic maestrului ad-hoc al cuierului, pt ca in lipsa unei bari a avut inspiratia unui obiect nu foarte asemanator, dar sugestiv, melodia care l-a inspirat

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/PyQ2UFuo7E0?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

adria

  • Vizitator
Răspuns: Revelion 2011 - Baile 1 Mai
« Răspuns #92 : Vineri, 07 Ianuarie 2011, 20:06 »
ma intreb ce alte show-uri ati mai avut voi pe acolo? ;)
ca vad ca nu prea dati amanunte, doar asa, in general


Offline marlen_i13

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Răspuns: Revelion 2011 - Baile 1 Mai
« Răspuns #93 : Vineri, 07 Ianuarie 2011, 23:11 »
      Va salut pe toti si spun La multi ani! si celor carora nu am avut ocazia, sa aveti un an mai bun plin de impliniri si surprize placute.
      Am petrecut impreuna trecerea in anul nou cum nu mi-am imaginat de bine multumita lui Gigi dar si tuturor participantilor care nu au fost niste persoane posomorate si au stiut sa guste fiecare clipa placuta sau mai putin placuta.
      Sper sa ne mai intalnim si odata familiarizati sa fim mai deschisi si mai increzatori in noi.

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Răspuns: Revelion 2011 - Baile 1 Mai
« Răspuns #94 : Marți, 08 Februarie 2011, 10:15 »
buna dimineata tuturor!

deoarece nu sunt sigura daca Iulian mai calatoreste din cand in cand, incognito, la bordul navei Ayouni Business Class, vreau sa-i las aici cateva cuvinte de multumire...

Ei bine, muschetarul cel mai brav dintre bravi, d'Art-iulian, conte de Braila si print neinfricat de Singles Camp, mi-a transmis aseara un link cu vreo 750 de MB cu filmul de la revelion. Un film excelent realizat, l-am vazut in dimineata asta, felicitari!

Monsieur le Comte d'Art-iulian, tin sa va multumesc si pe aceasta cale pentru gestul nespus de cavaleresc, de a trimite astfel de ravase unor biete domnite neajutorate... ei as!  ;)  :-*
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)