Autor Subiect: Workshop-ului Dezvoltare personala Brasov, 29-30 ian. 2011  (Citit de 8101 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline catalin sinaia coach

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 61
Re: Workshop-ului Dezvoltare personala Brasov, 29-30 ian. 2011
« Răspuns #15 : Luni, 31 Ianuarie 2011, 11:16 »
Apreciere si recunostinta Steliana pentru cuvintele faine :).

Sa inspiri si sa fii inspirat se pot dezvolta-transforma inseparabil si neasteptat.

Iti multumim pentru modelul de inspiratie pe care l-ai impartasit cu noi. Incantare pentru momentul in care ai fost inspirata !!!

Este un moment in care esti foarte prezenta in viata ta, momente pe care le meritam toti de altfel.

Prim pas spre a completa diferenta-dorinta intre ceea ce sintem si ceea ce vrem sa fim cu adevarat.

Zi senina, asemeni intentiilor tale!


Pana nu demult ... imi placea sa cred orice AZI extraordinar ;i sa inteleg neobisnuitul.

Pana mai IERI ...un AZI dintr-o ZI, mi-a rasplatit credinta.

Sigur din aceasta ZI ... cunosc bogatia intr-un fel cum nu am mai cunoscut-o!

de aceea spun si aici;
Vreau sa gasesc cuvantul ... care nu are sinonim!
Pentru ca vreau sa se stie ce am gastigat.

Am primit efectul extraordinar, prin care am putut da vibratie ... latentei!

Multumesc AZI, AICI si ACUM, tuturor celor care au facut posibil acest lucru!

Offline catalin sinaia coach

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 61
Re: Workshop-ului Dezvoltare personala Brasov, 29-30 ian. 2011
« Răspuns #16 : Luni, 31 Ianuarie 2011, 11:28 »
Multumim pentru urari Adria!

Vremea pe timp de zi a fost superba!

:) pe seara insa un contrast placut intre gerul insistent si caldura interioara a discutiilor. Si vinul fiert a venit abia dupa ora 20 ...

Sint curios daca plansele cu planuri scrise de cei prezenti ar fi inghetat lasate peste noapte afara ... inclin sa cred ca nu. Categoric hartia devenita harta si-ar fi permis o alta demnitate materiala :).

buna seara voua, celor care va duceti la acest workshop si tuturor celor care citesc
in afara ca vizitati brasovul (superb, parerea mea), va intalniti cu niste oameni minunati
va doresc ca acest curs sa fie exact ceea ce doriti
nu uitati sa va distrati si va urez sa aveti o vreme superba



Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Workshop-ului Dezvoltare personala Brasov, 29-30 ian. 2011
« Răspuns #17 : Luni, 31 Ianuarie 2011, 12:37 »
Vad ca ideea unor workshop-uri de dezvoltare personala incepe sa prinda, ceea ce nu poate decat sa ma bucure. Este foarte important ca indivizi sa stim ce dorim si unde tintim. Ii multumesc lui Catalin pentru efortul si pasiunea cu care a realizat cele doua workshop-uri. De aici, de pe ce s-a cladit pana acum, o sa facem un pas spre o adresabilitate mai larga, actiunile vor fi mediatizate prin newsletter, astfel incat numarul de participanti sa fie cel optim si eficient. YCB are sa fie suportul pe care se aseaza aceste actiuni, cu mentiunea deschiderii spre toti aceia care doresc sa participe. Este important si stimulativ si pentru Catalin si pentru organizatori sa se atinga un numar de 20 - 30 participanti. Este foarte posibil sa gandim workshop-uri nu doar unitematic, ci sa avem in cadrul unuia 3 ateliere: decorativa, fotografie si dezvoltare personala. Aceasta pentru a asigura un numar de participanti care sa permita negocierea cu unitatile de cazare si totodata sa dea posibilitatea impletirii actiunilor de cunoastere cu cele fun. Prima ocazie este cea programata in luna martie in Retezat, dar ramane sa o discutam la Carnaval, vineri.

adria

  • Vizitator
Re: Workshop-ului Dezvoltare personala Brasov, 29-30 ian. 2011
« Răspuns #18 : Joi, 03 Februarie 2011, 19:23 »
draga catalin, ti-am spus eu ca vremea va fi frumoasa si asta pentru ca veti fi voi acolo
pe langa asta, pasiunea ta si interesul celor prezenti pentru cele expuse au facut, sunt sigura, ca gerul brasovului sa nu fie simtit prea rau
de vinul fiert... ce sa mai spun, cred ca a fost mai mult decat binevenit

Offline catalin sinaia coach

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 61
Re: Workshop-ului Dezvoltare personala Brasov, 29-30 ian. 2011
« Răspuns #19 : Marți, 08 Februarie 2011, 10:36 »
@admin: multumesc frumos pentru deschidere :)
Ideea generoasa a Comunitatii SC inspira a face lucruri deosebite.
Comunitate care deja s-a format, se dezvolta si face lucruri altfel.

@adria: multumesc mult pentru raspunsul tau cald :)
Ai dreptate, pasiunea si entuziasmul ne ridica pentru a fi mai mult, mai buni, mai aproape de noi insine.

La buna vedere!