Autor Subiect: Singles Camp Ploiesti  (Citit de 79588 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

ladyinred

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #15 : Joi, 10 Martie 2011, 19:27 »
Ar fi o idee excelenta!

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13261
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #16 : Joi, 10 Martie 2011, 19:33 »
Daca organizati sigur ceva saptamana viitoare sa-mi comunicati, eu vin pt 2-3 zile la Bucuresti si mi-ar face placere sa va intalnesc. Planificasem sosirea in prima jumatate, dar daca stiu ca va intalniti Bucuresti - Ploiesti, am sa schimb pt a doua parte.

ladyinred

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #17 : Joi, 10 Martie 2011, 19:46 »
Prima noastra intalnire va fi in data de 19 martie a.c. De abia astept sa ne vedem. Deocamdata intr-un grup restrans (3!) dar am sperante mari (macar 5).

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #18 : Joi, 10 Martie 2011, 20:23 »
ladyinred, o sa-ti trimit un mesaj personal cu datele de contact ale unei fete din ploiesti care s-a inscris la noi la club; in acel moment nu se intrevedea nici o speranta de club la ploiesti :)! dar acum vad ca si ploiesti-ul se raliaza la SC in mod formal.  pe richard gere il mai pastram ;)
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #19 : Vineri, 11 Martie 2011, 12:59 »
felicitari si la mai multi pt intalnirea din 19 martie !!!  :)

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13261
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #20 : Vineri, 11 Martie 2011, 19:22 »
Foarte posibil sa aman sosirea in Bucuresti pt a doua jumatate, asa ca sper sa ne intalnim.

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #21 : Vineri, 11 Martie 2011, 19:26 »
Bucurestiul va fi intoatdeauna bucurosi de oaspeti !  :)

Offline marlen_i13

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 43
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #22 : Sâmbătă, 12 Martie 2011, 18:59 »
  Ayouni draguta ca intotdeauna si saritoare la nevoie, m-am inscris deja la acest club din Ploiesti care este in apropiere de mine si sper sa ajung la prima intalnire.
    Daca am drum prin Bucuresti as fi incantata sa particip si la intalnirile clubului tau, asta daca nu  va deranjeaza sau nu stiu daca este vreun impediment sa tinem legatura si cu alte cluburi?  ???

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #23 : Sâmbătă, 12 Martie 2011, 22:20 »
  Ayouni draguta ca intotdeauna si saritoare la nevoie, m-am inscris deja la acest club din Ploiesti care este in apropiere de mine si sper sa ajung la prima intalnire.
    Daca am drum prin Bucuresti as fi incantata sa particip si la intalnirile clubului tau, asta daca nu  va deranjeaza sau nu stiu daca este vreun impediment sa tinem legatura si cu alte cluburi?  ???

nu vad de ce ar fi un impediment sa tinem legatura si cu alte cluburi: am incurajat mereu aceasta initiativa! asa ca, va fi o placere sa te avem printre noi! pe tine si pe toti ceilalti care doresc acest lucru. :)
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13261
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #24 : Duminică, 13 Martie 2011, 08:36 »
Important este sa participi marlen_i13, iar faptul ca se tine legatura cu membrii din alte orase este chiar foarte bine. Tu esti destul de veche in comunitate, asa ca o sa fi un punct de sprijin pentru ladyinred la Ploiesti, iar Ayouni o sa aiba toata placerea sa te aiba ca si invitata la ea in ABC.

Offline francesca777

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 793
  • after all...tomorrow is another day..:)
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #25 : Duminică, 13 Martie 2011, 09:26 »
Intalnire?wow...ce frumos...contati si pe mine oriunde ar fi!!placerea va fi de partea mea sa va reintalnesc si sa intalnesc persoane noi!

ladyinred

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #26 : Duminică, 13 Martie 2011, 16:59 »
Super. Te asteptam!

ladyinred

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #27 : Joi, 17 Martie 2011, 19:10 »
Nu uitati, sambata la ora 19.00 va asteptam la prima intalnire a clubului din Ploiesti!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #28 : Joi, 17 Martie 2011, 20:20 »
Distractie maxima!


Saturnianul

  • Vizitator
Răspuns: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #29 : Joi, 17 Martie 2011, 20:29 »
Mult succes @ladyinred (ma duce cu gandul la melodia lui Chris de Burgh :)) in activitatea ta. Si intalnirea de sambata sa fie prima dintr-un sir lung, cu oameni multi si frumosi.