Autor Subiect: Propuneri de topicuri/subiecte de dezbatere - forum  (Citit de 39574 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #30 : Joi, 19 Mai 2011, 10:54 »
aici, nimeni nu se face de rusine! :-*
sa nu recunosti rusinea ... este o rusine!
nihil sine deo

optimus sum

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #31 : Joi, 19 Mai 2011, 10:56 »
acum chiar vorbesti prostii Janeta draga... te indragostisi ? sau ce cu tine ? ca mansarda ta e ok si bine utilata...mie imi place asa un pic dezordonata , te rog in numele trandafirului sa NU faci ordine acolo ...

marcutza

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #32 : Joi, 19 Mai 2011, 10:57 »
offf , tu ai dreptate si eu m-am facut tare frumos de poveste ( iarta-ma , marcuta draga ) . una vrusei si alta facui , ca sa zic asa .

 :-* tu esti o poveste frumoasa si draga ascultatorului sau cititorului !

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #33 : Joi, 19 Mai 2011, 11:10 »

cred ca ar trebui sa mai tac o vreme si sa fac un pic de ordine la "mansarda" sa nu ma mai fac de rusine  :'(


tasteaza   ;D

apropo - pe ursul acela il cam doare capul - pare un pic mahmur dupa un chef  :D

Offline janeta

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1730
  • carpe diem
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #34 : Joi, 19 Mai 2011, 11:39 »
pai daca stiam eu ce dulci sunteti in a face pe cineva sa nu se mai simta prost ( da`prost-prost ) m-asi fi culpabilizat inca de cand am intrat pe forum  numai de dragul rasfatului primit de la voi .

multumesc !  iaca asa ma simt eu acu `


<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/62nA-2oBJ3Q?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

optimus sum

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #35 : Luni, 23 Mai 2011, 17:39 »
as vrea sa deschidem un topic unde sa putem discuta despre problemele de serviciu... ce spuneti ?

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #36 : Luni, 23 Mai 2011, 20:04 »
inca un topic?  :o :o

optimus sum

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #37 : Luni, 23 Mai 2011, 20:11 »

Un topic in care sa ne exprimam durerile de serviciu, si in care , cunoscandu-ne sa ne putem ajuta cu un sfat sau poate cu mai mult de atat daca ne sta in putere...

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #38 : Luni, 23 Mai 2011, 20:17 »

daca am o problema de servici o discut cu superiorii mei , partenerii sau colegii mei functie de natura problemei - nu pe un forum public

iulia17

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #39 : Luni, 23 Mai 2011, 20:43 »

poate merge si aici dezbatuta problema sau situatia respectiva.


optimus sum

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #40 : Luni, 23 Mai 2011, 21:07 »
ok..am inteles ca nu este binevenit acest topic, pana acum ...  de asta nu l-am propus direct in sugestii si v-am cerut parerea , pentru ca si eu pot avea idei idioate ca fiecare dintre noi , iar rolul vostru este sa ma readuceti la realitate ... nu am orgoliul de a face un topic care nu foloseste nimanui, nu ma supar cand mi se spune sa stau in banca mea atata timp cat mi se spune direct si politicos. :)
si va multumesc .

carmentoma

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #41 : Luni, 23 Mai 2011, 21:55 »
    Nu stiu daca e sau nu binevenit un asemenea topic, dar eu stiu cum e , de exemplu, baiatul meu cand vine acasa dupa 9 ore de vorbit cu tot soiul de americani la telefon! La banala intrebare pusa de mine "cum a fost azi la munca?" imi raspunde ca abia asteapta sa se relaxeze si sa uite de serviciu! Ma gandesc ca de aici si reactia de respingere a unui asemenea topic! Vrem sa uitam de sefi, de colegi cicalitori sau lenesi si de sarcini de serviciu fara numar! Zic si eu!

optimus sum

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #42 : Luni, 23 Mai 2011, 22:53 »
si daca ai ramane fara serviciu si ai cauta cu disperare ? si daca cineva dintre prietenii de aici te poate ajuta ? si daca ai o problema si nu ai cui sa i-o spui pt ca esti singur/a ? si daca esti intr-o situatie dificila si nu gasesti o rezolvare si un sfat avizat sau nu te-ar scoate din necaz ?
zic si eu ...

iulia17

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #43 : Luni, 23 Mai 2011, 22:55 »


poate merge si aici dezbatuta problema sau situatia respectiva.



carmentoma

  • Vizitator
Re: Propuneri pentru subiecte de dezbatere - forum
« Răspuns #44 : Luni, 23 Mai 2011, 23:01 »
   Deci e vorba nu despre probleme de la serviciu, ci de problemele care apar de la lipsa acestuia! Cred ca e vorba doar de o expunere gresita a doleantelor! Da, asemenea topic ar fi binevenit! Sa spuna cei care au asemenea probleme, cum se descurca in situatia de eventuali someri, ce cale de rezolvare s-ar putea gasi pentru ei... si tot asa! E un topic foarte sensibil, care merita atentia noastra!