Autor Subiect: Frumusetea  (Citit de 186711 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #60 : Marți, 26 Aprilie 2011, 19:02 »
de la obraji la nas tot la oral ajungem, cu limba  ::)

mdeh, frumusetea asta  ;D

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #61 : Marți, 26 Aprilie 2011, 20:59 »

Jason Hewlett Facial Exercises


haios tipu  :D :D

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #62 : Luni, 02 Mai 2011, 14:53 »
"machiajul, un coafat, o manichiura , o tinuta aleasa cu un minim de atentie ~ pot schimba in mod radical o persoana ~ in asa fel incat nu o mai recunosti

urmaream intro vreme emisiuni care tocmai asta fac si acolo am vazut cum se poate schimba infatisarea unei persoane astfel incat sa arate mai bine si chiar mai tanara"

asta pana deschide gura persoana in cauza...ca dupa aia tot ala esti si te recunoaste oricine cu ochii inchisi  ;D
eu cred ca adevarata frumusete a unui om se afla inlauntrul lui.
dupa 40 ani frumusetea aia fizica , de exterior , paleste...cea interiora atunci infloreste....

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #63 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:04 »
Reţeta secretă a frumuseţii
Sute de ani experţii în estetică au încercat să descopere secretul frumuseţii perfecte. Idealul feminin s-a schimbat de la o eră la alta, iar specialiştii "au fabricat" şabloane pe care încă le folosesc. Reţeta frumuseţii nu este însă deloc simplă. Ea reprezintă un cumul de factori: aspect fizic, proporţii perfecte, detalii care fac diferenţa, atitudine şi trăsături de personalitate. Un lucru însă e clar: între ce cred femeile că reprezintă frumuseţea şi ce vor bărbaţii de la ele e o prăpastie adâncă.

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #64 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:09 »
Reţeta secretă a frumuseţii
Sute de ani experţii în estetică au încercat să descopere secretul frumuseţii perfecte. Idealul feminin s-a schimbat de la o eră la alta, iar specialiştii "au fabricat" şabloane pe care încă le folosesc. Reţeta frumuseţii nu este însă deloc simplă. Ea reprezintă un cumul de factori: aspect fizic, proporţii perfecte, detalii care fac diferenţa, atitudine şi trăsături de personalitate. Un lucru însă e clar: între ce cred femeile că reprezintă frumuseţea şi ce vor bărbaţii de la ele e o prăpastie adâncă.


good point...omule ai zis cum nu se poate mai adevarat... ;)

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #65 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:13 »
"Un lucru însă e clar: între ce cred femeile că reprezintă frumuseţea şi ce vor bărbaţii de la ele e o prăpastie adâncă."

hai sa vedem @sum, @silviu, punctual, ce vreti voi de la femei in ceea ce priveste frumusetea ? :)

1. ...
2. ....

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #66 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:16 »
"Un lucru însă e clar: între ce cred femeile că reprezintă frumuseţea şi ce vor bărbaţii de la ele e o prăpastie adâncă."

hai sa vedem @sum, @silviu, punctual, ce vreti voi de la femei in ceea ce priveste frumusetea ? :)

1. ...
2. ....
hi hi hi ...pai tu crezi ca eu stiu ce vreau de la o femeie ? te inseli grav...dar stiu cate ceva despre ce nu vreau ...

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #67 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:18 »
Reţeta secretă a frumuseţii
Sute de ani experţii în estetică au încercat să descopere secretul frumuseţii perfecte. Idealul feminin s-a schimbat de la o eră la alta, iar specialiştii "au fabricat" şabloane pe care încă le folosesc. Reţeta frumuseţii nu este însă deloc simplă. Ea reprezintă un cumul de factori: aspect fizic, proporţii perfecte, detalii care fac diferenţa, atitudine şi trăsături de personalitate. Un lucru însă e clar: între ce cred femeile că reprezintă frumuseţea şi ce vor bărbaţii de la ele e o prăpastie adâncă.


good point...omule ai zis cum nu se poate mai adevarat... ;)


dupe cele scrise mai sus se pare ca e clar pt tine ce inseamna  :) cum peste 5 minute nu mai poti spune ce si cum ?

DECI ? poate ne ajutati si pe noi, femeile, in aceasta privinta (nu ca as avea vreo problema) dar ca sa ajutam acolo unde nu este clar !!!  :)

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #68 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:25 »
pai daca femeile ar fi putut sa inteleaga ce vor de fapt barbatii de la ele...
1. traiam in matriarhat
2. barbatii ar fi inteles si ce vor femeile de la ei
nici o sansa sa intelegi neintelesul... femeile sunt fiecare un univers de sentimente ganduri, dorinte....poti intelege universul ?

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #69 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:27 »
nici o sansa sa intelegi neintelesul...femeile sunt fiecare un univers de sentimente ganduri, dorinte....poti intelege universul ?


stiam eu ca ii' ceva cu mine  ;D

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #70 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:29 »
speta este Frumusetea, nu divagam in general  :)

1. cine te-a mintit atat de crunt ?  :D
2. cred ca nici macar ei (voi) nu stiti ce anume vreti de la Frmusetea noastra (indiferent care e ea, interioara, exterioara)
3. toti suntem un univers particular pe un cosmopolitan neinteles  :)

ca de fiecare data, NU raspunzi  ;)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #71 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:34 »
 trec la operatii estetice
deci cum trebuie sa arate "frumusetea" de mine? :D

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #72 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:35 »
speta este Frumusetea, nu divagam in general  :)

1. cine te-a mintit atat de crunt ?  :D
2. cred ca nici macar ei (voi) nu stiti ce anume vreti de la Frmusetea noastra (indiferent care e ea, interioara, exterioara)
3. toti suntem un univers particular pe un cosmopolitan neinteles  :)

ca de fiecare data, NU raspunzi  ;)
ba da...am raspuns cat se poate de clar... nu stiu ce vreau de la o femeie ca frumusete...stiu in schimb ce nu vreau ...

Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #73 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:50 »
ba da...am raspuns cat se poate de clar... nu stiu ce vreau de la o femeie ca frumusete...stiu in schimb ce nu vreau ...

esti cumva fratele meu?
nihil sine deo

optimus sum

  • Vizitator
Răspuns: Frumusetea
« Răspuns #74 : Miercuri, 04 Mai 2011, 20:56 »
ba da...am raspuns cat se poate de clar... nu stiu ce vreau de la o femeie ca frumusete...stiu in schimb ce nu vreau ...


esti cumva fratele meu?



cred ca da
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/NW7oNpzBSGc?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>