Autor Subiect: Singles Camp Ploiesti  (Citit de 78835 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

julia

  • Vizitator
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #375 : Duminică, 31 Iulie 2011, 14:15 »
bun venit si tie
pai cred ca nici bucurestiul nu e asa departe (stau sa ma gindesc,dar nu stiu daca am fost vreodata in cimpina)
si noi te asteptam la vedere si cunoastere
dar pina atunci cunoasterea poate incepe de aici


Offline monikg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #376 : Duminică, 31 Iulie 2011, 22:16 »
Multumesc pentru primire Julia.
Campina e un orasel in care multe nu se intampla. Si totusi are un iz de vacanta, cu toate dealurile astea dimprejur si cu muntii la o aruncatura de bat. Pot fi facute drumetii, daca ai cu cine :). Eu una am drumetit de multe ori singura pentru ca e pacat sa te tii departe de natura generoasa de aici. Ma gandesc ca s-ar putea pune de-o drumetie cu cei din Ploiesti si, de ce nu, si cu amatori din Bucuresti. Astept "ecouri".
Toate bune si o seara frumoasa.

silviu

  • Vizitator
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #377 : Duminică, 31 Iulie 2011, 23:04 »
parca e un lac prin apropiere... paltinu cumva? am fost odata la pescuit.

julia

  • Vizitator
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #378 : Luni, 01 August 2011, 01:04 »
pai cine stie, poate punem de o iesire de o zi

ladyinred

  • Vizitator
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #379 : Luni, 01 August 2011, 22:10 »
A venit momentul sa ma retrag. O viata minunata va doresc!

Offline monikg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #380 : Luni, 01 August 2011, 22:23 »
A venit momentul sa ma retrag. O viata minunata va doresc!

Buna!
De ce te retragi :o? Am inteles ca tu ai fost initiatoarea clubului din Ploiesti!?!
O seara frumoasa si sper sa te razgandesti :).

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #381 : Marți, 02 August 2011, 08:02 »
Ladyinred mi-a multumit pentru modul in care a fost primita aici si mi-a comunicat ca intelege sa se retraga din club, statutul ei nemaifiind cel de single. Va spun cinstit ca mi-a cazut foarte bine mesajul ei, este unul dintre oamenii care si-au traversat perioada de single impreuna cu noi, iar la sfarsit nu a uitat sa anunte si sa multumeasca tuturor pentru compania avuta. La fel a facut si Cati care a fost in YCB, unul dintre participantii actiunii circuit din Italia. Le multumesc si eu pt increderea pe care au avut-o in conceptul meu si pt modul in care au aratat ca l-au apreciat.
Comunitatea Singles Camp este un loc deschis, unde unii intra pentru o perioada scurta, altii pentru un timp mai lung. Important este sa simta ca au pe cineva in preajma, sa stie ca au oricand posibilitatea de a iesi in grup, ca isi pot face o vacanta impreuna cu cei de aici. Succes ladyinred si cati!

Offline happya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #382 : Joi, 04 August 2011, 15:54 »
Bun venit monikg. Si eu sunt de putin timp pe forum. Am participat la o singura intalnire la Ploiesti, dar am fost super incantata.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #383 : Luni, 24 Octombrie 2011, 13:22 »
buna tuturor

sunt din Ploiesti si as vrea sa cunosc si alte persoane din ' singles camp" care stau in Pl si sa ne intilnim sa vorbim sa iesim la o cafea ,etc . Am inteles ca a existat un club in Ploiesti dar nu mai il coordoneaza nimeni deocamdata.

Am 33 de ani , nu am fost casatorita si nu am copii si nici nu prea ma dau in vant dupa ei ..... dar m-am saturat de faptul ca toate cunosttintele mele sunt casatorite ( paan aici nimic nou ) si nu am cu cine sa ies la un munte , la o plimbare etc

las ID-ul meu de mes : amaliamarinescu si astept vesti de la oamenii singuri :) din PL

multumesc,


buna si aici ama !
sper sa vada cei din Ploiesti mesajul tau - mai sunt persoane din acest oras si cred ca ar fi incantate sa va intalniti

ama

  • Vizitator
Re: Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #384 : Luni, 24 Octombrie 2011, 15:34 »
multumesc pentru primirea facuta :)
presupun ca desi nu mai coordoneaza nimeni clubul din Pl , cei care faceau parte din el se mai intilnesc si organizeaza lucruri frumoase impreuna !

sper din tot sufletul sa intilnesc persoane cam de acceasi virsta cu mine cu care pot discuta .....

Offline Maria_03

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Singles Camp Ploiesti
« Răspuns #385 : Joi, 24 Noiembrie 2011, 19:35 »
Buna Seara (si aici) !
 
As dori sa primesc informatii vis a vis de organizarea(locatia organizarii) unei  Petreceri de Revelion a persoanelor singure (?) Am inteles ca exista/a existat  un Club de acest gen si-n Ploiesti... :)
Ceilalţi lupi m-ar sfâşia, dacă ar şti că urletul meu e, în realitate, un plâns.