Autor Subiect: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic  (Citit de 519839 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #30 : Miercuri, 30 Iunie 2010, 23:13 »
Atenţie dacă ajungeţi prin America de Sud, mai ales în Brazilia: Lonomia obliqua, cea mai veninoasa omida din lume


draga saturnis, pana la postarea ta, eram convinsa ca lonomia obliqua este specie endemica de romania!  :)
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Saturnianul

  • Vizitator
draga saturnis, pana la postarea ta, eram convinsa ca lonomia obliqua este specie endemica de romania!  :)

Sunt convins ca "rude" se gasesc si in Romania, dar nu sub forma de omida ;)

carmentoma

  • Vizitator
     Fara legatura cu subiectul in discutie, dar avand in vedere ca aici e chat, va scriu sa impartasesc cu voi bucuria de a-mi vedea baiatul cu examenul de bacalaureat trecut cu bine! Sunt extrem de fericita ca in sfarsit acum putem respira usurati si ne putem gandi concret la viitor! Doresc tuturor celor care au persoane dragi care trec prin examene de orice fel sa se bucure la fel ca mine de reusita lor!

adria

  • Vizitator
carmen, felicitari pt reusita lui edy si mult noroc mai departe
sanatate ii doresc si sa treaca cu bine peste toate examenele vietii

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
   Felicitari, Carmen, tie si lui Edi, multe realizari de acum inainte va doresc, ma bucur pentru voi.  :-*

maria171

  • Vizitator
carmen, parca ziceai ca baiatul tau are niste diplome in anglia
de aici crezusem eu ca e mai mare, ca a terminat deja facultatea
felicitari tie, ca ai crescut asa un baiat si lui pt reusita

Saturnianul

  • Vizitator
Felcitari baiatului tau pentru reusita! Si bafta la urmatorul pas, cel de admitere la facultate!

luciamanta

  • Vizitator
Carmen, iti trasmit si eu, felicitari sincere pentru reusita baiatului tau!

carmentoma

  • Vizitator
         Multumesc tuturor pentru sustinere si felicitari! Poate e un pas mic, dar este esential pentru trecerea lui la un nivel superior de pregatire in viata! Sunt cu atat mai mandra cu cat rezultatele din tara si chiar din scoala lui sunt jalnice, dar mai ales pentru ca a avut ambitie sa invete singur, fara o zi de pregatire particulara contra cost!

luciamanta

  • Vizitator
Constat pe zi ce trece ca ne-am transformat intr-o tara de milogi, de pomanagii... Avem o tara in care meseria de baza e cersitul.. La stop, astept in masina apare un tigan cu un copil in brate. Cerseste. La usa suna deunazi gunoierul. "Sunt eu, Costica, gunoierul, da-mi si mie niste bani!" Zilele trecute, un domn mi-a cerut 2,5 lei pentru o bere! In fata bisericii, duminica, puzderie de tiganusi, batranele jalnice... cerseau...

Offline giovis85

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 149
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #40 : Sâmbătă, 26 Martie 2011, 13:57 »
salutare pe acest site se poate intra de pe telefon ? ma inernez o saptamana in spital si as vrea sa intru aici sa nu ma plictisesc
Daca un prieten te-a tradat nu regreta oricine oriunde peste tot este cineva care vrea sa iti faca rau dar tu nu trebe sa suporti o sa iti treaca nu regreta nu tia fost un prieten adevarat

marcutza

  • Vizitator
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #41 : Sâmbătă, 26 Martie 2011, 14:00 »
da, eu cel putin pot intra de pe telefonul meu mobil.

sanatate si nu uita de noi ;) daca ai nevoie de ceva si te putem ajuta, nu ezita sa spui.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #42 : Sâmbătă, 26 Martie 2011, 14:12 »
salutare pe acest site se poate intra de pe telefon ? ma internez o saptamana in spital si as vrea sa intru aici sa nu ma plictisesc

sanatate multa ~ si eu am probleme de sanatate in ultima vreme si stiu cum este sa stai in spital.
eu am fost atat de rau ca nu reuseam sa ma concentrez ~ sper ca la tine nu este atat de grav!
si asa cum spune si marcutza ~ daca crezi ca te putem ajuta cu ceva - spune-ne ! gasim o solutie impreuna!

adria

  • Vizitator
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #43 : Sâmbătă, 26 Martie 2011, 14:14 »
numai de bine sa auzim, giovis
sanatate multa

Offline giovis85

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 149
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #44 : Sâmbătă, 26 Martie 2011, 14:28 »
va multumesc sper sa mearga pe n95
Daca un prieten te-a tradat nu regreta oricine oriunde peste tot este cineva care vrea sa iti faca rau dar tu nu trebe sa suporti o sa iti treaca nu regreta nu tia fost un prieten adevarat