Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
1
V-am transmis acum un email. Spuneti-mi daca nu ati primit, sa retrimit.
Vă rog sa-mi spuneti si la care activități opționale veți participa.
Rog răspuns până marti seara la 20:00

Daca mai aveti intrebari, le puteti adresa aici sau pe email.
Mulțumesc
2
Multumesc, SingleCamp!
Multumesc, Gabriel!
Frumoase peisaje.
Vremea excelenta pentru acest septembrie.
Locatie excelenta.
Un grup de prieteni minunati.

Sa ne revedem cu bine cat mai curand.
3
Buna ziua! Daca vine cineva din Moldova poate ne organizam sa mergem impreuna. Sunt Daniel din Piatra Neamt. 0753113086.  :smiley6600:
4
Buna ziua...as dori sa ma asigur ca nu mai trebuie sa fac nici o inscriere pentru transportul de la Bucuresti...Trebuie doar sa fim la punctul de plecare la ora stabilita..nu-i asa?In rest doresc tuturor drum bun si la buna intalnire...
5
Salutare și bine ai venit in grup,nu este nevoie de test.
6
Zile minunate, de care imi aduc aminte cu drag. Imagini care imi vor ramane adanc in suflet si gand...

Astept sa ma intorc!
7
Multumesc mult pt informatii! Fara ajutorul in navigare prin  complicatenia organizatorica ar fi fost f greu pt mine, pt ca mai mereu sunt in criza de timp   *|*
8
Safari Blue, poate cea mai frumoasa excursie in Zanzibar. O adevarata poveste pe oceanul de azur...

9
Am reusit inca 10 bilete de Pompeii, mai e nevoie de unul singur si toata lumea are intrarea asigurata in complex.

Nu am primit inca meniul si tariful pentru parnzul de grup in timpul walking tour-ului de Napoli, dar asa cum spuneam pana la intalnirea cu voi cel mai probabil ca o sa am si aceasta informatie.

Subliniez inca o data, chiar daca este repetativ si poate neplacut, vreau insa sa ma asigur ca toata lumea a inteles ce este foarte important pentru imbarcare:

- cartea de identitate sau pasaportul

- certificatul european COVID (nu mai este suficienta adeverinta de vaccinare) daca sunteti vaccinati sau daca nu sunteti vaccainati  -rezultat negativ al testului COVID, recomandat inserat pe platforma, astfel incat sa aveti QR.

- document medical pdf pt intrarea in Italia. Va sfatuiesc sa-l completati astazi, sa nu lasati pe maine sau si mai rau, pt aeroport. Acolo este forfota, toata lumea vrea sa-si faca check in-ul, nu are cine sa va indrume sau ajute, nici eu nici ceilalti. Este posibil ca net-ul sa nu functioneze bine, sa aveti probleme cu device-ul sau cu descarcarea documentului si o sa intrati in panica. Am intalanit la plecarea in excursiile din afara si eu si ceilalti insotitori de grup, persoane care au amanat completarea pentru aeroport si acolo erau in maxima agitatie, in incercarea de a-si obtine documentul. Fara acesta nu se poate face check in-ul si imbarcarea, nu este doar o formalitate.  Mai sunt 24 de ore, aveti timp suficient sa-l completati, sa-l salvati si eventualsa-l printati.

- pt intoarcerea in tara formular medical completat.

In mesajele anterioare aveti link-uri, aveti sfaturi care sa va ajute, trebuie doar atentie si un pic de timp.

Este ultimul meu mesaj, ne vedem maine la 13:00 la aeroport.

10
Bună să vă fie ziua, seara, dimineața, depinde care când citiți mesajul. Din Pitești și până-n mândra Bucovina-i cale lungă... dar la capătul drumului îs oameni faini și ținuturi frumoase, deci merită efortul. Dacă mai sunt persoane care merg intr-acolo și consideră că ne putem grupa pe mașini ar fi
bine să menționeze aici și eventual să găsim variante ajutătoare. În speranța unor zile frumoa nuse și însorite va doresc tuturor weekend minunat! 😘🤗☀️
Pagini: [1] 2 3 ... 10