Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
1
Completati tot ceea ce stim acum:
- nr zbor: Blue Air: OB 125 19 iunie Bucuresti - Malaga
- hotelul Cordoba: Hotel Eurostar Conquistador****

Locul si nr camerei nu le cunoastem pana la check in zbor, respectiv check in hotel. Nimeni nu este absurd sa ni le ceara inainte de a le putea cunoaste.

Nu uitati si de formularul pt intoarcerea in Romania. Il completam acolo, dar sa-l aveti listat.
2
Buna ziua tuturor! Pe la mijlocul lui "april" ma gandeam: hmmm!  :) ce buna ar fi o "leneveala" sarata.
Ma alatur voua de la Brasov. Vin din Tg Mures
3
se poate aranja excursia si cu plecare din Budapesta? Eu sunt din Timisoara
Multumesc
PS sunt un nou membru al SC. Sper sa nu deranjeze intrebarea :)

Buna ziua,
Sunt din Resita,poate ne descurcam impreuna cu transportul pana la Bucuresti daca nu ati rezolvat din Budapesta deja 0747093654
4
Prezentare nou intrati / Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Ultimul mesaj de dezechil Miercuri, 16 Iunie 2021, 12:35 »
Buna ziua,
Sunt Anca, am 51 ani, din Bucuresti.
Am venit in acest grup dupa ce am urmarit catva timp cate excursii si evenimente frumoase ati organizat. Sunt după un "repaus" de mers pe munte de aproximativ 2 ani. Sper din nou sa ma bucur de natura si de drumeție alaturi de cei din acest grup.
6
Subiecte generale / Re: Comunicam prin muzica
« Ultimul mesaj de costi31 Miercuri, 16 Iunie 2021, 00:48 »
Merci fetili   :)

:flori:
7

"Cutisor" a facut traseul cu noi.

8
 Demult n-am mai simtit linistea ca la Rimetea.La pensiunea unde am fost cazati, in sat, in drumetie.Nu stiu, a fost doar perceptia mea, a fost energia locului...Altfel, nuante de verde crud, salcami infloriti, fan cosit si necosit, mancare buna, bere buna, grup relaxat, Florin asa a parut si el, dar cu ochii pe noi.

banks near us

9
O intrebare Gigi: la completarea formularului spTh pentru intrarea in Spania, la al doilea pas cere pe langa numarul zborului si locul in avion,  apoi numele si adresa hotelului in care vom sta prima data si numarul camerei. Necunoscand aceste detalii nu ar fi mai bine sa completam acest formular in aeroport inainte de imbarcare pentru a ne putea comunica toate aceste detalii? Multumesc frumos.
10
Multumim Gigi, drum bun si ne vedem in curand!  :laugh:
Pagini: [1] 2 3 ... 10